Sa Kohe Keni Pa Shkuar Ne Shqiperi?

  Share
  avatar
  **GISHTEZA**
  Founder & Administratore

  Numri i postimeve : 3718
  Vendi : andej ,kendej
  Data e rregjistrimit : 27/05/2007

  default Sa Kohe Keni Pa Shkuar Ne Shqiperi?

  Mesazh nga **GISHTEZA** prej 20/6/2007, 08:00

  Sa Kohe Keni Pa Shkuar Ne Shqiperi?


  _________________
  █║▌│█│║▌║││█║▌║█
  E   S.H.T.R.E.J.N.T.Ė

  █║▌│█│║▌║││█║▌│║║█║│█
  N.U.K    B.L.I.H.E.M     D.O.T
  avatar
  enya
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 308
  Data e rregjistrimit : 02/06/2007

  default Re: Sa Kohe Keni Pa Shkuar Ne Shqiperi?

  Mesazh nga enya prej 25/6/2007, 20:58

  gishteze kam nja 2,5 vjet ... rekordi im deri tani :)
  avatar
  silvi
  Anetar i sapoardhur
  Anetar i sapoardhur

  Numri i postimeve : 39
  Data e rregjistrimit : 14/06/2007

  default Re: Sa Kohe Keni Pa Shkuar Ne Shqiperi?

  Mesazh nga silvi prej 27/6/2007, 15:19

  Un vjet ne vere isha mbas 7 vitesh dhe kismet do jem prap kte vere,mezi po pres....:)
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Sa Kohe Keni Pa Shkuar Ne Shqiperi?

  Mesazh nga triniti prej 27/6/2007, 19:03

  une per veten e ime, qe ne dhjetor SadSadSad
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Sa Kohe Keni Pa Shkuar Ne Shqiperi?

  Mesazh nga MiLaN prej 27/6/2007, 20:58

  une tani do iki per vete
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Sa Kohe Keni Pa Shkuar Ne Shqiperi?

  Mesazh nga triniti prej 27/6/2007, 21:23

  mos ik degjo mua SadSadSad
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Sa Kohe Keni Pa Shkuar Ne Shqiperi?

  Mesazh nga MiLaN prej 28/6/2007, 17:36

  do iki qe do i luaj fene...
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Sa Kohe Keni Pa Shkuar Ne Shqiperi?

  Mesazh nga triniti prej 29/6/2007, 16:07

  po deshe , mu m'lusin :cig: :cig: :cig:
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Sa Kohe Keni Pa Shkuar Ne Shqiperi?

  Mesazh nga MiLaN prej 29/6/2007, 22:26

  hahahhahahahahahhahahahaha
  lal mos u kthe me nigjo mu... nuk ke ce do
  isha ne divjake kishin prashit detin meeeeeeeeeeeeeeeeeeee :P:P:P

  ''Sexy''
  Anetar i sapoardhur
  Anetar i sapoardhur

  Numri i postimeve : 4
  Vendi : Qelli i 7te
  Loisirs : Sport
  Data e rregjistrimit : 04/07/2007

  default Re: Sa Kohe Keni Pa Shkuar Ne Shqiperi?

  Mesazh nga ''Sexy'' prej 4/7/2007, 13:07

  Une per vete kam nja 2 vjet pa shku. Per mua Shqiperia eshte mire per pushime se me gjate nuk me rrihet maximum 2 muaj eshte shum mire 🇦🇱
  avatar
  <<<blerta>&gt
  Anetar i sapoardhur
  Anetar i sapoardhur

  Numri i postimeve : 35
  Vendi : london
  Data e rregjistrimit : 04/07/2007

  default Re: Sa Kohe Keni Pa Shkuar Ne Shqiperi?

  Mesazh nga <<<blerta>&gt prej 4/7/2007, 14:02

  une para nje viti edhe me kan mbetur dhe 10 dite
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: Sa Kohe Keni Pa Shkuar Ne Shqiperi?

  Mesazh nga shaban cakolli prej 13/7/2007, 21:04

  Ne jemi nga Kosova,Shqiperine e njohim si trungun tone amtar,ishte endrra jone qe te e vizitojme Shqiperine,por na pengonte ena burgoste pushteti sllav,jo per ta vizituar,por edhe per te permendur emrin Shqiperi,apo te ndegjoje nje kenge nga Shqiperia.Pastaj lindi kurbeti,dhe enderra tevizitoj Shqiperine nje dite do te me shpie atje dhe do te jem shume i gezuar dhe i qete.
  avatar
  Ambra
  Anetar i sapoardhur
  Anetar i sapoardhur

  Numri i postimeve : 15
  Data e rregjistrimit : 21/05/2008

  default Re: Sa Kohe Keni Pa Shkuar Ne Shqiperi?

  Mesazh nga Ambra prej 10/6/2008, 09:20

  2 vjet edhe te plota bile!Me ka marre malli vetem per pjestaret e familjes,edhe pak per qytetin kaq.Ndryshe sdo isha kthyer asnjehere! :pikcudi:
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Sa Kohe Keni Pa Shkuar Ne Shqiperi?

  Mesazh nga stavri prej 10/6/2008, 19:01

  hajdeni ju mirepresim te gjithve

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: Sa Kohe Keni Pa Shkuar Ne Shqiperi?

  Mesazh nga Vizitor prej 10/6/2008, 19:15

  un jam ketu ju pres te gjitheve

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: Sa Kohe Keni Pa Shkuar Ne Shqiperi?

  Mesazh nga Vizitor prej 10/6/2008, 19:54

  4 muje me duket se kom pa shku smaj men se nuk e kom trurin ne rregull
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Sa Kohe Keni Pa Shkuar Ne Shqiperi?

  Mesazh nga stavri prej 10/6/2008, 20:47

  aq ke me aq ke

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: Sa Kohe Keni Pa Shkuar Ne Shqiperi?

  Mesazh nga Vizitor prej 11/6/2008, 07:11

  stavri shkruajti:aq ke me aq ke
  :D :D shyqyr qe ma men ti se une harroj
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Sa Kohe Keni Pa Shkuar Ne Shqiperi?

  Mesazh nga stavri prej 11/6/2008, 17:40

  e kom kujtesen e fort une prandja dhe gjithmon popullin une e ndihmoj se le kurr ne balt
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Sa Kohe Keni Pa Shkuar Ne Shqiperi?

  Mesazh nga triniti prej 11/6/2008, 18:42

  7 muaj e 19 dite SadSadSad

  baba rexha
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 78
  Data e rregjistrimit : 26/10/2008

  default Re: Sa Kohe Keni Pa Shkuar Ne Shqiperi?

  Mesazh nga baba rexha prej 27/10/2008, 18:24

  ne shipri kom qen ne kit vit ne pushim me 03,8, 2008 ne sarand, dhe per gjdo vit e vizitoj shqiprin.
  avatar
  skifter
  Yjet
  Yjet

  Numri i postimeve : 1081
  Data e rregjistrimit : 03/11/2008

  default Re: Sa Kohe Keni Pa Shkuar Ne Shqiperi?

  Mesazh nga skifter prej 7/11/2008, 13:59

  vetun ni dit
  avatar
  skifter
  Yjet
  Yjet

  Numri i postimeve : 1081
  Data e rregjistrimit : 03/11/2008

  default Re: Sa Kohe Keni Pa Shkuar Ne Shqiperi?

  Mesazh nga skifter prej 7/11/2008, 14:11

  tre muj
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: Sa Kohe Keni Pa Shkuar Ne Shqiperi?

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 7/11/2008, 16:03

  2 muaj kam
  avatar
  Hannah
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 181
  Vendi : Shume larg...!!
  Data e rregjistrimit : 18/12/2009

  default Re: Sa Kohe Keni Pa Shkuar Ne Shqiperi?

  Mesazh nga Hannah prej 23/12/2009, 00:09

  3 muaj

  Sponsored content

  default Re: Sa Kohe Keni Pa Shkuar Ne Shqiperi?

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 23/5/2018, 09:00