Sa Kohe Keni Pa Shkuar Ne Shqiperi?

  Share
  avatar
  Edi7
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 224
  Mosha : 38
  Vendi : europe
  Loisirs : sporti,,femrat
  Data e rregjistrimit : 13/09/2009

  default Re: Sa Kohe Keni Pa Shkuar Ne Shqiperi?

  Mesazh nga Edi7 prej 23/12/2009, 00:17

  nja 2 vjet
  avatar
  Shanitee
  vip

  Numri i postimeve : 128
  Mosha : 51
  Data e rregjistrimit : 13/09/2009

  default Re: Sa Kohe Keni Pa Shkuar Ne Shqiperi?

  Mesazh nga Shanitee prej 23/12/2009, 07:20

  afėr me 2 muaj tani
  avatar
  Morena
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2193
  Mosha : 37
  Vendi : Atje ku me do zemra...
  Puna : Pa pune
  Data e rregjistrimit : 01/02/2009

  default Re: Sa Kohe Keni Pa Shkuar Ne Shqiperi?

  Mesazh nga Morena prej 23/12/2009, 11:46

  Gati 2 vjete ,besoj se shpejti te shkoj .

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: Sa Kohe Keni Pa Shkuar Ne Shqiperi?

  Mesazh nga Vizitor prej 23/12/2009, 17:44

  10 vjet !!!

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: Sa Kohe Keni Pa Shkuar Ne Shqiperi?

  Mesazh nga Vizitor prej 23/12/2009, 19:00

  Shkoder loce o endrra ime ka shume kohe qe ste kame pa erdhi koha per pushime jame shume large dhe jemi nda do te dishroja vec nje here me te pa me kta dy sy dhe pastaj edhe me vdeke dhe ne vorre dote jeme i qete kohe per para dite per dite jemi lare dhe rrezit kisha shendet dhe energji se ashtu me rrite ti jame i forte si nje gure mali rrezet tua me shendrisin ballin.
  avatar
  Nike
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1815
  Vendi : Prishtina
  Data e rregjistrimit : 05/12/2009

  default Re: Sa Kohe Keni Pa Shkuar Ne Shqiperi?

  Mesazh nga Nike prej 23/12/2009, 20:39

  Sa Kohe Keni Pa Shkuar Ne Shqiperi?


  Kam 4 vite pa e par shqiperin e bukure!
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: Sa Kohe Keni Pa Shkuar Ne Shqiperi?

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 24/12/2009, 10:07

  ne ver isha 5 muaj :)
  avatar
  Nike
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1815
  Vendi : Prishtina
  Data e rregjistrimit : 05/12/2009

  default Re: Sa Kohe Keni Pa Shkuar Ne Shqiperi?

  Mesazh nga Nike prej 24/12/2009, 11:38

  4 vite sa 100 me duket

  mitadi
  Anetar i sapoardhur
  Anetar i sapoardhur

  Numri i postimeve : 1
  Data e rregjistrimit : 26/12/2009

  default Re: Sa Kohe Keni Pa Shkuar Ne Shqiperi?

  Mesazh nga mitadi prej 26/12/2009, 16:07

  une tani bej dy vite pa shkuar ne kosoven e bukur
  avatar
  Morena
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2193
  Mosha : 37
  Vendi : Atje ku me do zemra...
  Puna : Pa pune
  Data e rregjistrimit : 01/02/2009

  default Re: Sa Kohe Keni Pa Shkuar Ne Shqiperi?

  Mesazh nga Morena prej 26/12/2009, 19:15

  Gati dy vjete.
  avatar
  roby
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 434
  Vendi : aty ku te jete e domosdoshme....
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Sa Kohe Keni Pa Shkuar Ne Shqiperi?

  Mesazh nga roby prej 26/12/2009, 21:11

  4 muje
  avatar
  Nike
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1815
  Vendi : Prishtina
  Data e rregjistrimit : 05/12/2009

  default Re: Sa Kohe Keni Pa Shkuar Ne Shqiperi?

  Mesazh nga Nike prej 1/2/2010, 16:12

  4 vite
  avatar
  >> TeLi <<
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1820
  Data e rregjistrimit : 18/08/2009

  default Re: Sa Kohe Keni Pa Shkuar Ne Shqiperi?

  Mesazh nga >> TeLi << prej 1/2/2010, 16:22

  10, plus edhe 100 te tjera nuk shkoj 101%
  avatar
  lola.vet
  Yjet
  Yjet

  Numri i postimeve : 241
  Data e rregjistrimit : 23/01/2010

  default Re: Sa Kohe Keni Pa Shkuar Ne Shqiperi?

  Mesazh nga lola.vet prej 1/2/2010, 17:24

  Korrik e bej 1 vite
  avatar
  AC.MILAN
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 194
  Mosha : 32
  Vendi : te puseta lagjes :PP
  Puna : bhooooooooooooo
  Loisirs : ..........................................................
  Data e rregjistrimit : 03/05/2010

  default Re: Sa Kohe Keni Pa Shkuar Ne Shqiperi?

  Mesazh nga AC.MILAN prej 4/5/2010, 19:30

  qe ne tetor te 2004 sa i bie??????????? hmmmm hihi sa shum kam

  Sponsored content

  default Re: Sa Kohe Keni Pa Shkuar Ne Shqiperi?

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 23/5/2018, 08:59