Fiksimi juaj

  Share
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Fiksimi juaj

  Mesazh nga stavri prej 9/1/2009, 16:32

  po une thash qe te pakten te me marri ndonjeher nuk i caktova dite jo mjafton qe mos me lere pa e degjuar dhe njeher zerin e saj.

  shume flm blerta per ndihmen sepse qenka keq fikesimi
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: Fiksimi juaj

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 9/1/2009, 16:44

  :)

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: Fiksimi juaj

  Mesazh nga Vizitor prej 9/1/2009, 16:46

  :goda:
  avatar
  sy zeza
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2347
  Mosha : 44
  Data e rregjistrimit : 20/10/2008

  default Re: Fiksimi juaj

  Mesazh nga sy zeza prej 10/1/2009, 07:54

  nuk kam fiksim ne asgje

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: Fiksimi juaj

  Mesazh nga Vizitor prej 11/1/2009, 00:43

  uné kam fiksim vetem femrat e'bukura
  hmhmhhmmhm
  avatar
  sy zeza
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2347
  Mosha : 44
  Data e rregjistrimit : 20/10/2008

  default Re: Fiksimi juaj

  Mesazh nga sy zeza prej 11/1/2009, 00:45

  ALEX shkruajti:uné kam fiksim vetem femrat e'bukura
  hmhmhhmmhm
  po te mos jen te bukura qenka puna keq hahahahaha
  nuk kam fiksim ne asgje :ne qef:

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: Fiksimi juaj

  Mesazh nga Vizitor prej 11/1/2009, 18:41

  kam njonin
  avatar
  sy zeza
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2347
  Mosha : 44
  Data e rregjistrimit : 20/10/2008

  default Re: Fiksimi juaj

  Mesazh nga sy zeza prej 11/1/2009, 19:00

  nuk kam fiksim ne askend

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: Fiksimi juaj

  Mesazh nga Vizitor prej 11/1/2009, 21:27

  une kam
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Fiksimi juaj

  Mesazh nga stavri prej 12/1/2009, 18:38

  kryetarja e parlamentit...jozefina topalli...

  e kam then une osht njona por sjam them dot emerin sepse kam turp
  avatar
  sy zeza
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2347
  Mosha : 44
  Data e rregjistrimit : 20/10/2008

  default Re: Fiksimi juaj

  Mesazh nga sy zeza prej 13/1/2009, 07:46

  skam fiksim

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: Fiksimi juaj

  Mesazh nga Vizitor prej 13/1/2009, 11:53

  ehhh
  avatar
  sy zeza
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2347
  Mosha : 44
  Data e rregjistrimit : 20/10/2008

  default Re: Fiksimi juaj

  Mesazh nga sy zeza prej 13/1/2009, 20:48

  nuk kam fiksim ne askend

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: Fiksimi juaj

  Mesazh nga Vizitor prej 13/1/2009, 21:12

  Njoni
  avatar
  sy zeza
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2347
  Mosha : 44
  Data e rregjistrimit : 20/10/2008

  default Re: Fiksimi juaj

  Mesazh nga sy zeza prej 14/1/2009, 14:24

  nuk kam fiksim ne askend :happ: :happ:

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: Fiksimi juaj

  Mesazh nga Vizitor prej 14/1/2009, 16:08

  kam dhe e kam keq fiksim
  avatar
  Erisel
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 689
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: Fiksimi juaj

  Mesazh nga Erisel prej 19/1/2009, 17:34

  bukuroshja_dr shkruajti:kam dhe e kam keq fiksim
  Aman o Bukuroshe, mos jeto me fiksime!
  Degjo mikun tend. Bej qejf sa me shume , se fiksimet vajten per lum.

  Une s'kam ndonje fiksim te veēante e sa per te mos dale nga tema po ju them se po enderroj nje nate te pafundme dashurie me nje vajze (emri eshte sekret) perballe nje oxhaku.
  Pra zjarri i oxhakut dhe pervelimi i dashurise. Do te kishte rrezik te digjej krejt shtepia:)
  Ky nuk eshte fiksim por deshire tunduese..
  mbase edhe nevoje shpirterore. Nuk e di.

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: Fiksimi juaj

  Mesazh nga Vizitor prej 19/1/2009, 18:31

  Skam.
  avatar
  liri
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 418
  Mosha : 97
  Vendi : Prit, te presi ♥
  Data e rregjistrimit : 08/06/2008

  default Re: Fiksimi juaj

  Mesazh nga liri prej 20/1/2009, 00:15

  Mo mu mufiksofte kush se ne hane te jete , Hemmmm

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: Fiksimi juaj

  Mesazh nga Vizitor prej 21/1/2009, 14:18

  Erisel shkruajti:
  bukuroshja_dr shkruajti:kam dhe e kam keq fiksim
  Aman o Bukuroshe, mos jeto me fiksime!
  Degjo mikun tend. Bej qejf sa me shume , se fiksimet vajten per lum.

  Une s'kam ndonje fiksim te veēante e sa per te mos dale nga tema po ju them se po enderroj nje nate te pafundme dashurie me nje vajze (emri eshte sekret) perballe nje oxhaku.
  Pra zjarri i oxhakut dhe pervelimi i dashurise. Do te kishte rrezik te digjej krejt shtepia:)
  Ky nuk eshte fiksim por deshire tunduese..
  mbase edhe nevoje shpirterore. Nuk e di.
  e di e di po skam ca me bo
  avatar
  Erisel
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 689
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: Fiksimi juaj

  Mesazh nga Erisel prej 21/1/2009, 18:37

  Ke te drejte bukuroshe, te kuptoj qe ske ca me bo.Me ka ndodhur edhe mua.

  pra siē thashe me lart kam deshire: zjarri i oxhakut dhe pervelimi i dashurise. Do te kishte rrezik te digjej krejt shtepia:)
  Ky nuk eshte fiksim por deshire tunduese.. mbase edhe nevoje shpirterore. Nuk e di.
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Fiksimi juaj

  Mesazh nga stavri prej 21/1/2009, 18:39

  dikush

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: Fiksimi juaj

  Mesazh nga Vizitor prej 21/1/2009, 21:02

  Erisel shkruajti:Ke te drejte bukuroshe, te kuptoj qe ske ca me bo.Me ka ndodhur edhe mua.

  pra siē thashe me lart kam deshire: zjarri i oxhakut dhe pervelimi i dashurise. Do te kishte rrezik te digjej krejt shtepia:)
  Ky nuk eshte fiksim por deshire tunduese.. mbase edhe nevoje shpirterore. Nuk e di.
  ATE DU DHE UNE TE JETE DESHIRE TUNDUESE DHE NEVOJE SHPRITERORE :roll:
  avatar
  Erisel
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 689
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: Fiksimi juaj

  Mesazh nga Erisel prej 22/1/2009, 17:50

  E kuptova bukuroshe deshiren tende!
  P.S kush eshte ky i perzgjedhuri yt??? Ose Fiksimi yt?? :roll:

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: Fiksimi juaj

  Mesazh nga Vizitor prej 22/1/2009, 18:59

  Erisel shkruajti:E kuptova bukuroshe deshiren tende!
  P.S kush eshte ky i perzgjedhuri yt??? Ose Fiksimi yt?? :roll:
  ta them une :puc: po jo ketu se me vjen turp Embarassed

  Sponsored content

  default Re: Fiksimi juaj

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 23/7/2018, 02:26