Fraza me e bukur qe ju kane thene sot....

  Share
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Fraza me e bukur qe ju kane thene sot....

  Mesazh nga triniti prej 22/6/2007, 14:17

  imja ishte krejt e papritur.
  kam nje shok qe zihemi shume, dmth jemi se qen e mace te dy (qeni jam vete :D:D:D , ai eshte macja :cig :cig :cig )
  e qe thoni ju sa here jam me te, nuk me le te pi cigare dhe mi thyen gjithmone. dhe i beri pershtypje nje shoqes sone:
  - pse nuk e le, - i tha,
  - cfar ke , lere te qete.

  dhe pergjigja e tij ishte krejt e befasueshme:

  - nuk e di ti, por une e kam shoqe dhe kam per zemer qe ta kem edhe per nja ca vite te tjera.

  wooow ngela krejt pa fjale, ndoshta duket fraze si gjithe te tjerat, pro per mua me shume vlere.
  Nuk e prisja dhe aq me pak nga ai, me te ciin zihem 435 here ne dite :D:D:D
  avatar
  Shpirti-Shejt
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 228
  Mosha : 32
  Vendi : kam humb rrugen
  Loisirs : shkilja vrapit
  Data e rregjistrimit : 17/06/2007

  default Re: Fraza me e bukur qe ju kane thene sot....

  Mesazh nga Shpirti-Shejt prej 26/6/2007, 22:08

  triniti shkruajti:imja ishte krejt e papritur.
  kam nje shok qe zihemi shume, dmth jemi se qen e mace te dy (qeni jam vete :D:D:D , ai eshte macja :cig :cig :cig )
  e qe thoni ju sa here jam me te, nuk me le te pi cigare dhe mi thyen gjithmone. dhe i beri pershtypje nje shoqes sone: - pse nuk e le, - i tha, - cfar ke , lere te qete.
  dhe pergjigja e tij ishte krejt e befasueshme:
  - nuk e di ti, por une e kam shoqe dhe kam per zemer qe ta kem edhe per nja ca vite te tjera.

  wooow ngela krejt pa fjale, ndoshta duket fraze si gjithe te tjerat, pro per mua me shume vlere. nuk e prisja dhe aq me pak nga ai, me te ciin zihem 435 here ne dite :D:D:D


  Laughing Laughing me vije era dashnij ketu bree:lol: Laughing
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Fraza me e bukur qe ju kane thene sot....

  Mesazh nga triniti prej 26/6/2007, 22:31

  hahahahahaha e madhe je :D:D:D
  :puthje:

  e kam shok mi e kam thjesht shok
  avatar
  Shpirti-Shejt
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 228
  Mosha : 32
  Vendi : kam humb rrugen
  Loisirs : shkilja vrapit
  Data e rregjistrimit : 17/06/2007

  default Re: Fraza me e bukur qe ju kane thene sot....

  Mesazh nga Shpirti-Shejt prej 26/6/2007, 22:37

  triniti shkruajti:hahahahahaha e madhe je :D:D:D
  :puthje:

  e kam shok mi e kam thjesht shok

  e mire de,,,une thash vetem ca ere vije,,nuk e ceka cilit lloj,,ta lash ty em cek ate:lule:
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Fraza me e bukur qe ju kane thene sot....

  Mesazh nga triniti prej 26/6/2007, 22:43

  hahhahahha
  avatar
  Shpirti-Shejt
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 228
  Mosha : 32
  Vendi : kam humb rrugen
  Loisirs : shkilja vrapit
  Data e rregjistrimit : 17/06/2007

  default Re: Fraza me e bukur qe ju kane thene sot....

  Mesazh nga Shpirti-Shejt prej 26/6/2007, 22:45

  fraza me e bukur sot ,qe me ka bo shefi ka qen leje krejt mos puno,,dhe qe ja ktheva une,,naten shefo se me vertet e lo Laughing Laughing
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Fraza me e bukur qe ju kane thene sot....

  Mesazh nga triniti prej 26/6/2007, 23:36

  hahahahahahah je e madhe e di apo jo :D:D:D
  ta paskam thene dhe me lart :D:D:D

  fraza me e bukur per sot???
  nga T_3nt:
  po e kap me dore mos te marr me sysh
  hunden dmth :D:D:D
  avatar
  Shpirti-Shejt
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 228
  Mosha : 32
  Vendi : kam humb rrugen
  Loisirs : shkilja vrapit
  Data e rregjistrimit : 17/06/2007

  default Re: Fraza me e bukur qe ju kane thene sot....

  Mesazh nga Shpirti-Shejt prej 27/6/2007, 07:34

  triniti shkruajti:hahahahahahah je e madhe e di apo jo :D:D:D
  ta paskam thene dhe me lart :D:D:D

  fraza me e bukur per sot???
  nga T_3nt:
  po e kap me dore mos te marr me sysh
  hunden dmth :D:D:D


  fraza me e re qe me kan bo dje dmth se sot akoma kush..me ka thon triniti je e modhe e di apo jo,,dhe une i them se nuk jam ,,jam diku 1.56 Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Fraza me e bukur qe ju kane thene sot....

  Mesazh nga triniti prej 27/6/2007, 21:57

  hahhahahahhahaha

  fraza me e bukur per sot, dhe qe mendoj se do jete me e bukura e gjithe jetes sime, mbesa te telefon:
  te kam shume xhan
  ti je ylli i botes sime

  wooow imagjinoni si te ben zemra kur e degjon dicka te tille nga nje femije 10 vjec :D:D:D


  avatar
  Shpirti-Shejt
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 228
  Mosha : 32
  Vendi : kam humb rrugen
  Loisirs : shkilja vrapit
  Data e rregjistrimit : 17/06/2007

  default Re: Fraza me e bukur qe ju kane thene sot....

  Mesazh nga Shpirti-Shejt prej 15/7/2007, 06:56

  kur me persh mami nga jasht ne oborr,,tu thaft pc me mire se vdiqe ter diten ne pc Laughing
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Fraza me e bukur qe ju kane thene sot....

  Mesazh nga triniti prej 19/7/2007, 15:09

  fraza me e bukur per sot???
  ne oren 7 te mengjesit...
  mbreme nga ora 2, si gjithmone erdhi nje shoku im me nje shoqe ( dmth pas ores 12 i gjen gjithmon ke shpia ime keta te dy )
  muabeti nxjerr muabetin e duke folur me zuri gjumi ne kolltuk.sot ne mengjes zgjohet shoku im dhe me gjen ne kolltuk.me mori ne krah qe te me conte ne krevat, dhe me keputi nje shukje koke te papare ke dera qe... o nene o nene.
  upsss me fal,-tha- apo nuk e ndjeve :D:D:D
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Fraza me e bukur qe ju kane thene sot....

  Mesazh nga MiLaN prej 19/7/2007, 16:34

  ca nuk u thoshkan juve :P
  avatar
  lo
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 432
  Vendi : diku
  Puna : PENSIONISTE
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Fraza me e bukur qe ju kane thene sot....

  Mesazh nga lo prej 20/7/2007, 04:19

  e mo kinezi po ne si tia bejme qe nuk na thote gje njeri
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Fraza me e bukur qe ju kane thene sot....

  Mesazh nga MiLaN prej 20/7/2007, 10:48

  ja ta them une nje ty...
  je si spilt :)
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Fraza me e bukur qe ju kane thene sot....

  Mesazh nga MiLaN prej 20/7/2007, 13:36

  hahahahhahahaha :8) puc
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Fraza me e bukur qe ju kane thene sot....

  Mesazh nga triniti prej 24/7/2007, 00:39

  do me mungosh shume kete muaj.
  eja me mua
  nuk e di si do bej pa ty, gjithsesi do te telefonoj cdo dite SadSadSad
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Fraza me e bukur qe ju kane thene sot....

  Mesazh nga MiLaN prej 27/7/2007, 09:27

  hahahahhahahahaha e di kush ta ka thene e di :D
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Fraza me e bukur qe ju kane thene sot....

  Mesazh nga triniti prej 30/7/2007, 23:03

  hahahhahaha e di qe e di, se ta prezantova ate qe ma tha :D:D:D
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: Fraza me e bukur qe ju kane thene sot....

  Mesazh nga kiss_today prej 28/8/2007, 12:20

  Fraza me e bukur qe kam degjuar sot :
  ... Ndersa une flisja e flisja pa pushim per nje teme qe tani as vete s'e mbaj mend, dhe ai rrinte me shihte ne kokerr te syrit, te thuash ti ishte gjithe sy e veshe per ate qe po i flisja une, me thote ( krejt pa lidhje me temen qe po diskutoja) : Ma jep pak buzen.
  Jam ndier mrekullisht shume mire.
  PS: Mos me pyesni kot nese ia dhashe buzen apo jo, se eshte teme tjeter kjo Embarassed
  avatar
  enya
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 308
  Data e rregjistrimit : 02/06/2007

  default Re: Fraza me e bukur qe ju kane thene sot....

  Mesazh nga enya prej 28/8/2007, 14:54

  Per mua je gjithnje me e mira ....
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Fraza me e bukur qe ju kane thene sot....

  Mesazh nga MiLaN prej 8/9/2007, 15:11

  mua nuk me kane thene asgje deri tani
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Fraza me e bukur qe ju kane thene sot....

  Mesazh nga MiLaN prej 8/9/2007, 15:12

  o kisso une po e coj dem nje mundesi.
  ja dhe buzen apo jo ?
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: Fraza me e bukur qe ju kane thene sot....

  Mesazh nga kiss_today prej 10/9/2007, 12:07

  Hahahahahahahhahahahha kinezi. Jo, nuk ia dhashe :)

  Kinezi , je nje djall "engjellor" dhe te kam shume shume xhan
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Fraza me e bukur qe ju kane thene sot....

  Mesazh nga triniti prej 28/9/2007, 23:57

  fraza me e bukur per sot???
  dergova nje sms dhe kohe 4 sek me erdhi mbrapsh i njejti sms. normalisht dergova nje te dyte duke shkruajtur: mund ta di pse e ktheve mbrapsht???
  pergjigja ishte: dhe te mendosh qe e shkruajta nga e para, gjithsesi po ndryshoj formulim... te puth fort

  me pak fjale nuk ishte ajo qe me thane por fakti qe po shkruanim njekohesisht te njejtin sms :D:D:D
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Fraza me e bukur qe ju kane thene sot....

  Mesazh nga MiLaN prej 29/9/2007, 21:00

  edhe pse nuk e besoj po te falenderoj kisso :)

  Sponsored content

  default Re: Fraza me e bukur qe ju kane thene sot....

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 19/7/2018, 17:20