Fraza me e bukur qe ju kane thene sot....

  Share
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: Fraza me e bukur qe ju kane thene sot....

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 27/2/2008, 07:39

  kinez...

  avatar
  Dona
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 201
  Mosha : 31
  Vendi : Prishtine
  Data e rregjistrimit : 11/06/2007

  default Re: Fraza me e bukur qe ju kane thene sot....

  Mesazh nga Dona prej 27/2/2008, 08:27

  Te bukura mi Blerte, po ce do qe nuk vijne nga do doja une te vinin Sad
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Fraza me e bukur qe ju kane thene sot....

  Mesazh nga MiLaN prej 27/2/2008, 18:22

  si eshte kjo bote... ca njerez (perfshire mua) nuk marin asnje fjale te mire... ca te tjere duan edhe ti zgjedhin Sad ehhh
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Fraza me e bukur qe ju kane thene sot....

  Mesazh nga triniti prej 27/2/2008, 22:14

  hahahhahahahahahaha kinez, bie shi aty ku eshte lagur lal

  fraza me e bukur per sot...

  ku do e marrim shtepine...
  avatar
  Dona
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 201
  Mosha : 31
  Vendi : Prishtine
  Data e rregjistrimit : 11/06/2007

  default Re: Fraza me e bukur qe ju kane thene sot....

  Mesazh nga Dona prej 3/3/2008, 12:55

  Do me mari malli! :ui:
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Fraza me e bukur qe ju kane thene sot....

  Mesazh nga MiLaN prej 3/3/2008, 17:28

  mos re... nuk bohet llaf me nigju vetem nji...

  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 32
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: Fraza me e bukur qe ju kane thene sot....

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 4/3/2008, 11:56

  fraza me e bukur qe kam thene ka qene a ke pa me fjet??????
  avatar
  Dona
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 201
  Mosha : 31
  Vendi : Prishtine
  Data e rregjistrimit : 11/06/2007

  default Re: Fraza me e bukur qe ju kane thene sot....

  Mesazh nga Dona prej 4/3/2008, 16:46

  Une gjithmone do te jem me ty! :lov:
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: Fraza me e bukur qe ju kane thene sot....

  Mesazh nga shaban cakolli prej 4/3/2008, 17:41

  po postoj per ju!
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Fraza me e bukur qe ju kane thene sot....

  Mesazh nga triniti prej 13/3/2008, 13:09

  fraza me e bukur per sot :D:D:D

  te kam shume xhan shpirti im...

  ishte me e bukura se ma thane ne shqip :D:D:D :ne qef:
  avatar
  BLOODY_ALBOZ
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 277
  Vendi : italia
  Data e rregjistrimit : 12/02/2008

  default Re: Fraza me e bukur qe ju kane thene sot....

  Mesazh nga BLOODY_ALBOZ prej 13/3/2008, 13:15

  she she kush ta tha mi e? :D


  apo ai xhaxhiiiiiiiiiii eeeeeeeeee
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Fraza me e bukur qe ju kane thene sot....

  Mesazh nga triniti prej 13/3/2008, 13:19

  Embarassed dono ehe Embarassed

  :ne qef:
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Fraza me e bukur qe ju kane thene sot....

  Mesazh nga stavri prej 14/3/2008, 13:20

  (vdeksh me tension ngritur)
  ket me than sot cte bej.
  avatar
  Albahit
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 53
  Mosha : 32
  Vendi : italy
  Puna : hic /asisen
  Loisirs : ncncncnc
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Fraza me e bukur qe ju kane thene sot....

  Mesazh nga Albahit prej 15/3/2008, 13:33

  Te dua zemer
  avatar
  Albahit
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 53
  Mosha : 32
  Vendi : italy
  Puna : hic /asisen
  Loisirs : ncncncnc
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Fraza me e bukur qe ju kane thene sot....

  Mesazh nga Albahit prej 15/3/2008, 13:57

  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Fraza me e bukur qe ju kane thene sot....

  Mesazh nga triniti prej 17/3/2008, 15:34

  do me mungosh
  avatar
  BLOODY_ALBOZ
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 277
  Vendi : italia
  Data e rregjistrimit : 12/02/2008

  default Re: Fraza me e bukur qe ju kane thene sot....

  Mesazh nga BLOODY_ALBOZ prej 17/3/2008, 15:37

  ca ka te bukur kjo lloj fraze nuk po e kapitoj fare muve nejse


  mbase as nuk duhet ta kapitoj fare :D
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Fraza me e bukur qe ju kane thene sot....

  Mesazh nga triniti prej 17/3/2008, 15:39

  jo me ti se ta sqaroj une ca ka te bukur :D:D:D

  e bukura eshte menyra se si ma tha, dhe mbi te gjitha kush ma tha, dhe mbi te gjitha e te gjithave , qe ma tha ne shqip :D:D:D
  dikush qe ne shqip di shume pak fjale :D:D:D
  avatar
  BLOODY_ALBOZ
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 277
  Vendi : italia
  Data e rregjistrimit : 12/02/2008

  default Re: Fraza me e bukur qe ju kane thene sot....

  Mesazh nga BLOODY_ALBOZ prej 17/3/2008, 15:41

  hajde shpjegim hajdeeeeeeeeeeeee

  po pse ku po iken ti qe ai teta do te mungosh per tyve

  bera i corb qe as vet nuk e di :D
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Fraza me e bukur qe ju kane thene sot....

  Mesazh nga triniti prej 17/3/2008, 15:46

  vallai corap e ke bere :D:D:D

  une erdha ke shpia ime dmth :D:D:D
  avatar
  BLOODY_ALBOZ
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 277
  Vendi : italia
  Data e rregjistrimit : 12/02/2008

  default Re: Fraza me e bukur qe ju kane thene sot....

  Mesazh nga BLOODY_ALBOZ prej 17/3/2008, 15:51

  po ai XHAXHI neli ke shpia e vet e kshuqe ju u largut ne ai e mori malli per tyve ne tha qe nuk do te harroj as i here e ta ka bo menjen corap me gjith ato rrena :D apo JO?


  Edituar pėr herė tė fundit nga Don_Albanese nė 17/3/2008, 15:56, edituar 1 herė gjithsej

  **angelo-nero**
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 275
  Data e rregjistrimit : 18/06/2007

  default Re: Fraza me e bukur qe ju kane thene sot....

  Mesazh nga **angelo-nero** prej 17/3/2008, 19:01

  jo re jo se kjo menjen corap e ka qe pa ja bo ai xhaxhi ai po djersit me ja zgidh se kjo dreq i ma dhe me lidhse:D
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Fraza me e bukur qe ju kane thene sot....

  Mesazh nga triniti prej 17/3/2008, 19:44

  ueeee dhe kete e the mo???
  ncncnc

  **angelo-nero**
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 275
  Data e rregjistrimit : 18/06/2007

  default Re: Fraza me e bukur qe ju kane thene sot....

  Mesazh nga **angelo-nero** prej 17/3/2008, 19:50

  po ca thash mi se me plase une seshte se mashtrova per gje thjesht nje realitet te vockel thash
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Fraza me e bukur qe ju kane thene sot....

  Mesazh nga triniti prej 17/3/2008, 20:02

  po pse genje njer pse genje

  Sponsored content

  default Re: Fraza me e bukur qe ju kane thene sot....

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 21/6/2018, 18:11