Fraza me e bukur qe ju kane thene sot....

  Share

  **angelo-nero**
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 275
  Data e rregjistrimit : 18/06/2007

  default Re: Fraza me e bukur qe ju kane thene sot....

  Mesazh nga **angelo-nero** prej 17/3/2008, 20:05

  une genjeshtar ti e di qe une jam i drejt ne te gjitah aspektet vetem drapri ma kalon icik:(
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Fraza me e bukur qe ju kane thene sot....

  Mesazh nga triniti prej 17/3/2008, 20:24

  ca fraze te kane thene sot mo?

  **angelo-nero**
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 275
  Data e rregjistrimit : 18/06/2007

  default Re: Fraza me e bukur qe ju kane thene sot....

  Mesazh nga **angelo-nero** prej 17/3/2008, 20:53

  me kan thene sa me behet qefi qe ke keputur mish trlalalal u sa qef u sa qef u sa qef Sad
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Fraza me e bukur qe ju kane thene sot....

  Mesazh nga MiLaN prej 22/3/2008, 20:46

  hahahahahahhaa te kom thon une "me rrufsh lesht" mer :D:D:D fraze me te bukur nuk ka
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Fraza me e bukur qe ju kane thene sot....

  Mesazh nga triniti prej 27/3/2008, 18:28

  kinezi je bere per te rrujt me :D:D:D
  avatar
  BLOODY_ALBOZ
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 277
  Vendi : italia
  Data e rregjistrimit : 12/02/2008

  default Re: Fraza me e bukur qe ju kane thene sot....

  Mesazh nga BLOODY_ALBOZ prej 3/4/2008, 07:53

  triniti ai o qose mi ku e ka leshin ai :D
  hahahahahahahahahahaha
  o kinezo shiko te thote nje gjo vllai
  ik e futja vetes se ke harru
  ej po nigjo mjafton ti matesh mire 1 here mos harxho
  pluma kot se na duhen per antaret e tjere :D
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Fraza me e bukur qe ju kane thene sot....

  Mesazh nga stavri prej 10/4/2008, 15:45

  sot me kan thene shprehjen me te bukur pas shume kohesh:
  je 3 dite pushim te hene hajde serish ne pune :D
  sa kohe kisha pa e degju ket fjal yyyyyyyyyy shume
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: Fraza me e bukur qe ju kane thene sot....

  Mesazh nga kiss_today prej 15/4/2008, 09:27

  Fraza me bukur sot:
  Ne mbremje te dua rrezellitese, ashtu sic di ti te jesh ( kur kemi partyyyyyyyyyyyyyyy) hahahahaha

  Ps: Sonte kam party. E kam ndare mendjen, do pi , do dehem, do cmendem gezuar

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: Fraza me e bukur qe ju kane thene sot....

  Mesazh nga Vizitor prej 15/4/2008, 18:20

  mos degjo morenen por zemren kete me than sot
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Fraza me e bukur qe ju kane thene sot....

  Mesazh nga stavri prej 15/4/2008, 19:03

  mos mer sa gjynaf
  cte paskan thon mi amon
  sa e bukur kjo e fundit mi
  mu sme kan thon asgje
  vec nje gje te vockel
  sdo marresh rrog ket muj:(
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Fraza me e bukur qe ju kane thene sot....

  Mesazh nga triniti prej 13/5/2008, 16:26

  he dicka shume shume shume te bukur, qe vallai e prisja prej kohesh , e shpresoja shume po nuk e prisja ne ate moment :D:D:D

  e kom sekret se tregoj se kam tangerllik :D:D:D
  avatar
  PaPi_x
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 53
  Data e rregjistrimit : 25/06/2007

  default Re: Fraza me e bukur qe ju kane thene sot....

  Mesazh nga PaPi_x prej 13/5/2008, 16:35

  fraza me e bukur sot me nje shokun tim ne ashensor ku na u fut edhe nej usta me koven me llac. .
  We ca ere me te ra floku
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Fraza me e bukur qe ju kane thene sot....

  Mesazh nga stavri prej 13/5/2008, 16:38

  asnje deri tani
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Fraza me e bukur qe ju kane thene sot....

  Mesazh nga triniti prej 4/6/2008, 21:04

  hmmmmmmm

  me ty kam hapur nje kapitull te ri :D:D:D

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: Fraza me e bukur qe ju kane thene sot....

  Mesazh nga Vizitor prej 5/6/2008, 06:05

  nuk me kan thon gjo :D

  Musafir
  Vizitor

  default Re: Fraza me e bukur qe ju kane thene sot....

  Mesazh nga Musafir prej 5/6/2008, 15:01

  Ku je o qafthyer thefsh qafen from NjOnA
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: Fraza me e bukur qe ju kane thene sot....

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 5/6/2008, 15:06

  hahahhahahhahahahahahahahhahha harrove te thash dhe thfsh kurrizin ddd:D
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Fraza me e bukur qe ju kane thene sot....

  Mesazh nga stavri prej 5/6/2008, 17:53

  kurr gja sme kane than

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: Fraza me e bukur qe ju kane thene sot....

  Mesazh nga Vizitor prej 6/6/2008, 16:15

  Vdeksha une per ty o shpirt :laj: keshu me tha njoni :D :D
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Fraza me e bukur qe ju kane thene sot....

  Mesazh nga stavri prej 6/6/2008, 17:03

  shko vri veten ne gerdec me thane sot

  kjo eshte shprehje hmmmmmmmmm dhe jo te tjerat

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: Fraza me e bukur qe ju kane thene sot....

  Mesazh nga Vizitor prej 6/6/2008, 17:07

  stavri shkruajti:shko vri veten ne gerdec me thane sot

  kjo eshte shprehje hmmmmmmmmm dhe jo te tjerat
  hahahahahah :8)
  avatar
  akili
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 200
  Mosha : 36
  Data e rregjistrimit : 05/06/2007

  default Re: Fraza me e bukur qe ju kane thene sot....

  Mesazh nga akili prej 6/6/2008, 18:08

  mua me thane je i embel sa 5 femi je i mire sa 5 engjell
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Fraza me e bukur qe ju kane thene sot....

  Mesazh nga stavri prej 6/6/2008, 20:17

  mu me thane sot

  ...me falni cfare ore do vrisni veten sepse dua tu ndihmoj dhe une...

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: Fraza me e bukur qe ju kane thene sot....

  Mesazh nga Vizitor prej 7/6/2008, 17:13

  stavri shkruajti:mu me thane sot

  ...me falni cfare ore do vrisni veten sepse dua tu ndihmoj dhe une...
  :rraf: c'jan keto re ?
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: Fraza me e bukur qe ju kane thene sot....

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 8/6/2008, 08:41

  mua asgje se esht heret sa u zgjova


  por sma merr mendja se do me thot kush gje :S

  Sponsored content

  default Re: Fraza me e bukur qe ju kane thene sot....

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 21/6/2018, 18:10