Fraza me e bukur qe ju kane thene sot....

  Share
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Fraza me e bukur qe ju kane thene sot....

  Mesazh nga triniti prej 30/9/2007, 01:59

  as una se besoj :D:D:D

  se ku e kam degjuar ate shprehjen muve :D:D:D
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Fraza me e bukur qe ju kane thene sot....

  Mesazh nga MiLaN prej 30/9/2007, 17:07

  diku verdalle
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Fraza me e bukur qe ju kane thene sot....

  Mesazh nga triniti prej 3/10/2007, 11:59

  eee diku verdall andej :D:D:D

  nga ka ngec kjo eeee

  motraaaaaaaaaaaaaaaaaa ku je mi ???

  fraza me e bukur per sot???
  do vi nga ty sonte te te ngre moralin, se nga zeri po me duket sikur te ka vdek macja... nje shok, dmth me pak fjale do me persheshet ndonje brinje tjeter sonte mua SadSadSad
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Fraza me e bukur qe ju kane thene sot....

  Mesazh nga MiLaN prej 6/10/2007, 20:12

  hahahahhahahahaha mire te te behet
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Fraza me e bukur qe ju kane thene sot....

  Mesazh nga triniti prej 24/10/2007, 09:07

  qesh ti qesh SadSadSad se per lesh po ikin brinjet e mia SadSadSad

  e qe thoni ju fraza me e bukur per sot ishte:
  e dini ju qe sma ka var njeri sot muve SadSadSad
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Fraza me e bukur qe ju kane thene sot....

  Mesazh nga triniti prej 29/11/2007, 13:14

  fraza me e bukur per sot???

  nje sms: realiste...me pelqen kur del nga situata me keto frazat e tua filozofike
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Fraza me e bukur qe ju kane thene sot....

  Mesazh nga MiLaN prej 2/12/2007, 16:04

  i lezetsdhem ky sms... ka te drejte ai/ajo :D
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Fraza me e bukur qe ju kane thene sot....

  Mesazh nga triniti prej 3/12/2007, 14:19

  :D:D:D ele muve me pelqen :D:D:D

  ishte nga ai kinezi :D:D:D
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Fraza me e bukur qe ju kane thene sot....

  Mesazh nga MiLaN prej 7/12/2007, 20:29

  kush kinez mi
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Fraza me e bukur qe ju kane thene sot....

  Mesazh nga triniti prej 7/12/2007, 23:10

  ishte ai... me kinezi t'u drejtova ty :D:D:D

  fraza me e bukur per sot???
  hmmmm nuk thuhet :D:D:D gjithsesi ishte nje ftese :pool:
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Fraza me e bukur qe ju kane thene sot....

  Mesazh nga MiLaN prej 8/12/2007, 20:59

  he he e mora vesh mi e mora :pool: sa te jesh ne pune te tilla fraza do nigjojme ne u pa puna hahahahhahahahaha
  o trinto a je per....
  avatar
  Merimanga
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 92
  Data e rregjistrimit : 09/12/2007

  default Re: Fraza me e bukur qe ju kane thene sot....

  Mesazh nga Merimanga prej 9/12/2007, 09:26

  Fraza me e bukur qe me kane thene?

  DO TE BEJME OP! :rri urte:

  Laughing Laughing Laughing

  Musafir
  Vizitor

  default Re: Fraza me e bukur qe ju kane thene sot....

  Mesazh nga Musafir prej 9/12/2007, 19:11

  :D :D :D :D kush ishte ai
  avatar
  Merimanga
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 92
  Data e rregjistrimit : 09/12/2007

  default Re: Fraza me e bukur qe ju kane thene sot....

  Mesazh nga Merimanga prej 9/12/2007, 22:47

  Naki shkruajti::D :D :D :D kush ishte ai

  Nuk mund ta them emrin, po ishte nje trim mbi trima, nga ata qe nuk dorezohen kurre para rrezikut Laughing
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Fraza me e bukur qe ju kane thene sot....

  Mesazh nga MiLaN prej 11/12/2007, 20:02

  hallall
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Fraza me e bukur qe ju kane thene sot....

  Mesazh nga triniti prej 15/12/2007, 00:58

  e si duhet te vishem une...me kostum :D:D:D

  fraza me e bukur dmth :D:D:D
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Fraza me e bukur qe ju kane thene sot....

  Mesazh nga MiLaN prej 19/12/2007, 20:35

  nudo me mire :D:D

  fraza per trintin :D:D
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Fraza me e bukur qe ju kane thene sot....

  Mesazh nga triniti prej 19/12/2007, 23:26

  hahhahhaahaha kinezi sa i dhim qe je :D:D:D kith kith :D:D:D

  fraza me e bukur per sot....

  hmmmm.... neser do dalim per darke zyrtarisht :D:D:D
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Fraza me e bukur qe ju kane thene sot....

  Mesazh nga MiLaN prej 23/12/2007, 19:36

  nuk kam asnje fjale per momentin ? o trinto si vajti mi ?
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Fraza me e bukur qe ju kane thene sot....

  Mesazh nga triniti prej 24/12/2007, 03:39

  o kina mrekullisht :D:D:D, mbi te gjitha mora nje dhurate qe nuk e prisja :D:D:D

  fraza me e bukur per sot???

  .... me ben te cmendem :pool:
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Fraza me e bukur qe ju kane thene sot....

  Mesazh nga MiLaN prej 24/12/2007, 16:12

  kush ta ka thon mi
  ?????? ca te thashe une ne tel sot se nuke maj men :D:D
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Fraza me e bukur qe ju kane thene sot....

  Mesazh nga triniti prej 25/12/2007, 03:00

  vallai ca me the ti mua sot??? :D:D:D

  shprehja me e bukur per sot???

  te adhuroj :D:D:D
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Fraza me e bukur qe ju kane thene sot....

  Mesazh nga MiLaN prej 25/12/2007, 20:22

  nuk ta kam thene une :D:D
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Fraza me e bukur qe ju kane thene sot....

  Mesazh nga triniti prej 27/12/2007, 02:35

  jo ti sma ke thene akoma :D:D:D
  gjithsesi edhe mund te ma thuash :D:D:D

  fraza me e bukur per sot... :D:D:D

  sdi ke te them me perpara une :D:D:D
  avatar
  kecka
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 192
  Mosha : 39
  Vendi : as vete nuk e di
  Puna : kecke
  Data e rregjistrimit : 10/06/2007

  default Re: Fraza me e bukur qe ju kane thene sot....

  Mesazh nga kecka prej 29/12/2007, 02:34

  beje kujt ti bjeri 10

  po mua qe sme thote njeri fraza te bukura si tja bej?

  Sponsored content

  default Re: Fraza me e bukur qe ju kane thene sot....

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 19/7/2018, 17:25