Fraza me e bukur qe ju kane thene sot....

  Share
  avatar
  Ardhmeria
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2022
  Data e rregjistrimit : 10/06/2009

  default Re: Fraza me e bukur qe ju kane thene sot....

  Mesazh nga Ardhmeria prej 22/4/2010, 07:40

  Mos ta ndin se ende nuk e di ti se cfar Shpirti dhe Zemre te mir kam une...

  djali kuksjan
  Anetar i sapoardhur
  Anetar i sapoardhur

  Numri i postimeve : 1
  Data e rregjistrimit : 25/04/2010

  default Re: Fraza me e bukur qe ju kane thene sot....

  Mesazh nga djali kuksjan prej 25/4/2010, 17:35

  cigarja eshjte shoku me besnik ..........dhe qetesuesi i trurit........................
  avatar
  Nastradin Hoxha
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 367
  Data e rregjistrimit : 07/02/2008

  default Re: Fraza me e bukur qe ju kane thene sot....

  Mesazh nga Nastradin Hoxha prej 26/4/2010, 00:07

  Kam disa fraza qe akoma jam duke i deshifruar buhhhhhh e lodha edhe magarin as ai nuk po ja gjen fillin ....
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Fraza me e bukur qe ju kane thene sot....

  Mesazh nga stavri prej 26/4/2010, 10:35

  kurr gje

  Sponsored content

  default Re: Fraza me e bukur qe ju kane thene sot....

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 19/7/2018, 17:26