Fraza me e bukur qe ju kane thene sot....

  Share

  riki30
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 110
  Vendi : kosove
  Data e rregjistrimit : 20/07/2007

  default Re: Fraza me e bukur qe ju kane thene sot....

  Mesazh nga riki30 prej 29/12/2007, 09:02

  Zgjohu se 8 ora :sleep:
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Fraza me e bukur qe ju kane thene sot....

  Mesazh nga MiLaN prej 30/12/2007, 19:45

  te adhuroj kecka :D:D:D
  o trinto ja thashe keckes se ka me shume nevoje se ty te paska myt ai boti me fraza :D:D:D jam kurioz a bo gjo me vepra ai apo vetem flet hahahahahahahahahaha
  avatar
  kecka
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 192
  Mosha : 39
  Vendi : as vete nuk e di
  Puna : kecke
  Data e rregjistrimit : 10/06/2007

  default Re: Fraza me e bukur qe ju kane thene sot....

  Mesazh nga kecka prej 31/12/2007, 00:29

  kinez te falenderoj :)

  ja frazen me te bukur per sot ma tha kinezi
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Fraza me e bukur qe ju kane thene sot....

  Mesazh nga MiLaN prej 31/12/2007, 17:58

  ta kam thene dje mi hileqare :D:D
  sot te dathuroj :D:D:D
  avatar
  **GISHTEZA**
  Founder & Administratore

  Numri i postimeve : 3718
  Vendi : andej ,kendej
  Data e rregjistrimit : 27/05/2007

  default Re: Fraza me e bukur qe ju kane thene sot....

  Mesazh nga **GISHTEZA** prej 31/12/2007, 18:10

  dita e fundit e vitit 2007 iku fillon nje vit i ri


  _________________
  █║▌│█│║▌║││█║▌║█
  E   S.H.T.R.E.J.N.T.Ė

  █║▌│█│║▌║││█║▌│║║█║│█
  N.U.K    B.L.I.H.E.M     D.O.T
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Fraza me e bukur qe ju kane thene sot....

  Mesazh nga triniti prej 1/1/2008, 23:12

  love you... per sot kjo :D:D:D
  avatar
  Eri-B
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 87
  Vendi : Ne purgotar
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: Fraza me e bukur qe ju kane thene sot....

  Mesazh nga Eri-B prej 2/1/2008, 15:57

  O Eri, po nga ke humbur mor shpirt
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Fraza me e bukur qe ju kane thene sot....

  Mesazh nga MiLaN prej 2/1/2008, 20:18

  zgjohu se do ikim ne pune Sad
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Fraza me e bukur qe ju kane thene sot....

  Mesazh nga triniti prej 3/1/2008, 23:18

  sa e bukur kjo kinez :D:D:D

  fraza me e bukur per sot???

  hmmmmmm....ho voglia di te Embarassed :D:D:D
  avatar
  Dona
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 201
  Mosha : 31
  Vendi : Prishtine
  Data e rregjistrimit : 11/06/2007

  default Re: Fraza me e bukur qe ju kane thene sot....

  Mesazh nga Dona prej 25/1/2008, 02:51

  fraza me e bukur per sot???

  Te kam shume xhan... do ta paguash dreken ti?! (me shaka) :D :D :D

  nga shoku im i zemres :8)
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Fraza me e bukur qe ju kane thene sot....

  Mesazh nga MiLaN prej 25/1/2008, 21:32

  :affraid:
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Fraza me e bukur qe ju kane thene sot....

  Mesazh nga MiLaN prej 25/1/2008, 21:33

  une kam kohe qe nuk degjoj fraza te bukura Sad
  avatar
  lo
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 432
  Vendi : diku
  Puna : PENSIONISTE
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Fraza me e bukur qe ju kane thene sot....

  Mesazh nga lo prej 26/1/2008, 01:24

  une iki per ca kohe dhe ty nuk te thenka njeri fraza te bukur. te marreshin pleshtat te marshin se te kam si shpirt :8) :8) :puc:
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Fraza me e bukur qe ju kane thene sot....

  Mesazh nga MiLaN prej 27/1/2008, 14:45

  edhe une te kam si zemer :D:D ja ti nuk me le vetem mua :8) :puc:
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Fraza me e bukur qe ju kane thene sot....

  Mesazh nga triniti prej 28/1/2008, 15:29

  ueee ta them edhe une nje me :D:D:D :ne qef:

  s'ma thane sot po e kam me qejf shume ta them :D:D:D

  te hengsha tangerllikun :D:D:D
  avatar
  lo
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 432
  Vendi : diku
  Puna : PENSIONISTE
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Fraza me e bukur qe ju kane thene sot....

  Mesazh nga lo prej 28/1/2008, 16:00

  hahahahahaha se kisha degjuar ndonjehere kete :qesh:
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Fraza me e bukur qe ju kane thene sot....

  Mesazh nga triniti prej 28/1/2008, 16:10

  po nga kinezi ca nuk pret o lo :D:D:D
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: Fraza me e bukur qe ju kane thene sot....

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 31/1/2008, 18:45

  me e bukur per mua ishte kur me than qe je llafazone hihihih
  mua sme duket ashtuu Sad
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Fraza me e bukur qe ju kane thene sot....

  Mesazh nga triniti prej 1/2/2008, 11:29

  as mua blerta te kan genjy :D:D:D

  fraza me e bukur per sot (deri tani dmth)

  do vish sonte :lutje:
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: Fraza me e bukur qe ju kane thene sot....

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 1/2/2008, 12:26

  ahahha dhe ti do ikesh :pikpy: :ino:
  avatar
  kecka
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 192
  Mosha : 39
  Vendi : as vete nuk e di
  Puna : kecke
  Data e rregjistrimit : 10/06/2007

  default Re: Fraza me e bukur qe ju kane thene sot....

  Mesazh nga kecka prej 1/2/2008, 13:01

  se paska nda mendjen trini :D

  ka ndonje fraze te bukur per mua ketej?
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Fraza me e bukur qe ju kane thene sot....

  Mesazh nga MiLaN prej 2/2/2008, 16:47

  kecka hiqi briret cik te te puth :D:D
  te pelqeu ?
  avatar
  Dona
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 201
  Mosha : 31
  Vendi : Prishtine
  Data e rregjistrimit : 11/06/2007

  default Re: Fraza me e bukur qe ju kane thene sot....

  Mesazh nga Dona prej 8/2/2008, 08:22

  "Ti je fenomenale dhe tejet e vecante!"

  Sdu t'ju tregoj kusha ma tha heyy
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Fraza me e bukur qe ju kane thene sot....

  Mesazh nga triniti prej 8/2/2008, 14:57

  une du ta di une du ta di :lutje:
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Fraza me e bukur qe ju kane thene sot....

  Mesazh nga MiLaN prej 9/2/2008, 19:59

  Dona na e thuaj me lal ??

  Sponsored content

  default Re: Fraza me e bukur qe ju kane thene sot....

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 23/7/2018, 05:46