Fraza me e bukur qe ju kane thene sot....

  Share
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Fraza me e bukur qe ju kane thene sot....

  Mesazh nga triniti prej 11/2/2008, 23:31

  per sot?

  .....edhe po ndodhi ska gje... :D:D:D

  shume e rendesishme per mua te dija dicka te tille
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Fraza me e bukur qe ju kane thene sot....

  Mesazh nga MiLaN prej 12/2/2008, 21:18

  lum si ti mi sa shume fjale te thone Sad mu nuk me hapin tel Sad
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Fraza me e bukur qe ju kane thene sot....

  Mesazh nga triniti prej 13/2/2008, 15:24

  kush sta hapi tel me se kam per t'ja thy brinjet :D:D:D
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: Fraza me e bukur qe ju kane thene sot....

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 14/2/2008, 09:29

  ndoshta i ke ra nr gabim me kinez :D :D
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Fraza me e bukur qe ju kane thene sot....

  Mesazh nga triniti prej 14/2/2008, 10:22

  eee mire e ka blerta, ku i dihet :D:D:D
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Fraza me e bukur qe ju kane thene sot....

  Mesazh nga MiLaN prej 16/2/2008, 19:33

  e pra e
  avatar
  Dona
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 201
  Mosha : 31
  Vendi : Prishtine
  Data e rregjistrimit : 11/06/2007

  default Re: Fraza me e bukur qe ju kane thene sot....

  Mesazh nga Dona prej 19/2/2008, 15:09

  Ishte ai mo njerez :ne qef: :D :D :D
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Fraza me e bukur qe ju kane thene sot....

  Mesazh nga triniti prej 19/2/2008, 17:38

  kush me dona :D:D:D
  avatar
  Dona
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 201
  Mosha : 31
  Vendi : Prishtine
  Data e rregjistrimit : 11/06/2007

  default Re: Fraza me e bukur qe ju kane thene sot....

  Mesazh nga Dona prej 19/2/2008, 18:20

  Ai mi trini :D :D :D
  avatar
  Dona
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 201
  Mosha : 31
  Vendi : Prishtine
  Data e rregjistrimit : 11/06/2007

  default Re: Fraza me e bukur qe ju kane thene sot....

  Mesazh nga Dona prej 20/2/2008, 16:38

  Fraza me e bukur per sot...

  Je bere me e bukur se kurre, dreqi ta haje!!!

  Po me xixellonin syte :D:D:D
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Fraza me e bukur qe ju kane thene sot....

  Mesazh nga triniti prej 20/2/2008, 17:22

  hahahahahahhahahahha :8)
  avatar
  Dona
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 201
  Mosha : 31
  Vendi : Prishtine
  Data e rregjistrimit : 11/06/2007

  default Re: Fraza me e bukur qe ju kane thene sot....

  Mesazh nga Dona prej 20/2/2008, 17:29

  Dhe une qe po rrihja qerpiket si ato kukullat, kishe une bukuroshe :D:D:D


  :8)
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Fraza me e bukur qe ju kane thene sot....

  Mesazh nga triniti prej 20/2/2008, 20:15

  fraza me e bukur per sot?

  me mungoooooooooon..........
  avatar
  maca
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 453
  Mosha : 28
  Vendi : macedonia --shkup
  Data e rregjistrimit : 20/11/2007

  default Re: Fraza me e bukur qe ju kane thene sot....

  Mesazh nga maca prej 20/2/2008, 20:30

  fraza me e bukur per sod >>>>>>>>>

  wow a te kam then se je teper e bukur sod?


  un qbona i thash zdu ti degjoj ato fjal posaqerisht prej teje fjala sikur se e kam inat :laj: :ne qef: :ne qef:
  avatar
  Risa
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 118
  Mosha : 28
  Vendi : Ne vendin me te bukur
  Data e rregjistrimit : 09/02/2008

  default Re: Fraza me e bukur qe ju kane thene sot....

  Mesazh nga Risa prej 21/2/2008, 08:12

  Me zgjoi mami nga gjumi "Zgjohu vogelushe mamit" :D:D
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: Fraza me e bukur qe ju kane thene sot....

  Mesazh nga shaban cakolli prej 21/2/2008, 12:36

  me thone kemi shtet
  avatar
  Dona
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 201
  Mosha : 31
  Vendi : Prishtine
  Data e rregjistrimit : 11/06/2007

  default Re: Fraza me e bukur qe ju kane thene sot....

  Mesazh nga Dona prej 21/2/2008, 19:53

  Me ka mar malli Sad


  ishte mami ne tel
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Fraza me e bukur qe ju kane thene sot....

  Mesazh nga MiLaN prej 22/2/2008, 18:16

  lum si ju...
  une po hap nje teme tjeter... fraza me e keqe qe ju kane thene sot Sad
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: Fraza me e bukur qe ju kane thene sot....

  Mesazh nga shaban cakolli prej 22/2/2008, 18:52

  SOT NUK Mė KA THėnė ASKUSH ASGJĖ!!
  avatar
  Dona
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 201
  Mosha : 31
  Vendi : Prishtine
  Data e rregjistrimit : 11/06/2007

  default Re: Fraza me e bukur qe ju kane thene sot....

  Mesazh nga Dona prej 24/2/2008, 21:28

  eeee ca fraze me kane thene sot...

  "Te dua"

  Thashe se po me linte fryma...
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: Fraza me e bukur qe ju kane thene sot....

  Mesazh nga shaban cakolli prej 24/2/2008, 22:31

  mua me ka thene s“te dua!
  avatar
  Dona
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 201
  Mosha : 31
  Vendi : Prishtine
  Data e rregjistrimit : 11/06/2007

  default Re: Fraza me e bukur qe ju kane thene sot....

  Mesazh nga Dona prej 26/2/2008, 17:56

  Njoni me quajti lepuroshe :ui:
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: Fraza me e bukur qe ju kane thene sot....

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 26/2/2008, 17:59

  eh lumja ti qar fjalesh te bukura te thokan.. :D
  mua sme thot gje kush Sad
  avatar
  Risa
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 118
  Mosha : 28
  Vendi : Ne vendin me te bukur
  Data e rregjistrimit : 09/02/2008

  default Re: Fraza me e bukur qe ju kane thene sot....

  Mesazh nga Risa prej 26/2/2008, 20:55

  Sot kam mar nje fjal por jo e bukur Sad
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Fraza me e bukur qe ju kane thene sot....

  Mesazh nga MiLaN prej 26/2/2008, 21:42

  blert ke shoke lal...

  Sponsored content

  default Re: Fraza me e bukur qe ju kane thene sot....

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 19/7/2018, 17:22