urraaaa urraaaaa urraaaaa

  Share
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default urraaaa urraaaaa urraaaaa

  Mesazh nga triniti prej 1/6/2007, 00:51

  Hajdeni kalamajaaaaaa :D:D:D

  ore ore lule bore
  jemi yllka shembullore
  ..............................

  e keni vazhdu vet se spo me kujtohet :D:D:D
  avatar
  Shpirti-Shejt
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 228
  Mosha : 32
  Vendi : kam humb rrugen
  Loisirs : shkilja vrapit
  Data e rregjistrimit : 17/06/2007

  default Re: urraaaa urraaaaa urraaaaa

  Mesazh nga Shpirti-Shejt prej 15/7/2007, 06:57

  ore ore oj fletore
  ca me vija ca katrore Laughing
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: urraaaa urraaaaa urraaaaa

  Mesazh nga triniti prej 17/7/2007, 08:10

  e bukur kjo :D:D:D
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: urraaaa urraaaaa urraaaaa

  Mesazh nga MiLaN prej 17/7/2007, 17:02

  urraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: urraaaa urraaaaa urraaaaa

  Mesazh nga triniti prej 19/7/2007, 15:00

  urra urra
  urra o burra
  se na shpetoj
  s*urra :D:D:D
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: urraaaa urraaaaa urraaaaa

  Mesazh nga MiLaN prej 19/7/2007, 16:31

  hahahhahahahahahahha je keq nga veshkat ti hahahhahahaa
  :8)
  avatar
  lo
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 432
  Vendi : diku
  Puna : PENSIONISTE
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: urraaaa urraaaaa urraaaaa

  Mesazh nga lo prej 20/7/2007, 04:22

  kinezi eshte cun i mire
  per te ngrene e per te pire
  per te ngrene makarona
  per te .........
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: urraaaa urraaaaa urraaaaa

  Mesazh nga MiLaN prej 20/7/2007, 10:51

  per te................. ? he he
  avatar
  lo
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 432
  Vendi : diku
  Puna : PENSIONISTE
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: urraaaa urraaaaa urraaaaa

  Mesazh nga lo prej 20/7/2007, 13:12

  per te ikur ne avjona
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: urraaaa urraaaaa urraaaaa

  Mesazh nga MiLaN prej 20/7/2007, 13:38

  hahahahhahahahhahahahhahahaha puc
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: urraaaa urraaaaa urraaaaa

  Mesazh nga triniti prej 24/7/2007, 00:37

  per te dhjere ne pantallona mi lo
  pse e zbukuron ti :D:D:D
  pastaj ky erdhi me tren mi :D:D:D
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: urraaaa urraaaaa urraaaaa

  Mesazh nga MiLaN prej 27/7/2007, 09:25

  ue ue ue u eue ue ue Sad
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: urraaaa urraaaaa urraaaaa

  Mesazh nga triniti prej 30/7/2007, 23:07

  emo ca ke, pse me ca erdhe me biciklete ???
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: urraaaa urraaaaa urraaaaa

  Mesazh nga kiss_today prej 28/8/2007, 12:12

  Ore ore lule bore
  ec te luajme me dashnore ... haahahahahaha
  ( kete e thoshte nje cun i grupit tim kur ishim ne kopesht)
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: urraaaa urraaaaa urraaaaa

  Mesazh nga MiLaN prej 8/9/2007, 14:43

  hahahahhahahahaha sa mire e ka ai...
  do e bejme bashke kisso... nje loje me dashnore hahahahhaa
  puc si per fillim ahahahahhaha nuk po pres te me japesh pergjigje
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: urraaaa urraaaaa urraaaaa

  Mesazh nga kiss_today prej 10/9/2007, 12:15

  Mire e ben qe s'pret pergjigje :jo jo jo: kinezi
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: urraaaa urraaaaa urraaaaa

  Mesazh nga triniti prej 28/9/2007, 23:40

  ore ore lulebore...
  ca behet ketej ka ndonjeri ndonje kenge te re???

  ore ore lulebore...
  po me hahet nje akullore...
  po skam ketu SadSadSad
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: urraaaa urraaaaa urraaaaa

  Mesazh nga triniti prej 29/11/2007, 13:16

  ja na erdhi viti i ri
  sa jam i gezuar
  por si une dhe cdo femi
  pret pre ta festuar...

  bora zbardhi tej per tej
  fusha edhe male
  viti ri ka per t'na sjell
  e harrova fareeeee .........

  el_diablo_nel_paradiso
  Anetar i sapoardhur
  Anetar i sapoardhur

  Numri i postimeve : 1
  Mosha : 28
  Vendi : Ne boten e pertejme,ndonjehere bashkohem edhe me njerzi ne toke
  Data e rregjistrimit : 30/11/2007

  default Re: urraaaa urraaaaa urraaaaa

  Mesazh nga el_diablo_nel_paradiso prej 30/11/2007, 18:33

  o yllo akoma ne kopesht ke mbet ti,ca ben keshtu akoma per lojra e ke mendjen,ti je per tu martuar mi apo e ke gjet burrin???
  avatar
  Don_Corleone
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 289
  Mosha : 34
  Loisirs : DY GJERA JANE TE PAFUNDME: UNIVERSI DHE BUDALLALLEKU NJEREZOR
  Data e rregjistrimit : 08/06/2007

  default Re: urraaaa urraaaaa urraaaaa

  Mesazh nga Don_Corleone prej 2/12/2007, 21:03

  na moj trin mblidh mendjen e mos na bej keshtu vjershash se na felliqe :D:D:D:D
  avatar
  Tironsi
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 264
  Vendi : duke fituar €€€€€€€
  Puna : e di vete !!!!
  Loisirs : gjerat qe fillojne me "P" , si psh : Partia, Paraja, Puna, etc...
  Data e rregjistrimit : 15/08/2007

  default Re: urraaaa urraaaaa urraaaaa

  Mesazh nga Tironsi prej 3/12/2007, 16:54

  triniti shkruajti:ja na erdhi viti i ri
  sa jam i gezuar
  por si une dhe cdo femi
  pret pre ta festuar...

  bora zbardhi tej per tej
  fusha edhe male
  viti ri ka per t'na sjell
  e harrova fareeeee .........

  Bravo !
  Nje puthje te madhe ke nga une !
  Oh Zot ! C'me kujtove femijerine !
  avatar
  Tironsi
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 264
  Vendi : duke fituar €€€€€€€
  Puna : e di vete !!!!
  Loisirs : gjerat qe fillojne me "P" , si psh : Partia, Paraja, Puna, etc...
  Data e rregjistrimit : 15/08/2007

  default Re: urraaaa urraaaaa urraaaaa

  Mesazh nga Tironsi prej 3/12/2007, 16:56

  Trin ! Meqe deshe nje te re . Mu kujtua nje :


  Jemi ulur ne lendine,
  Kapim peshqit me dore,
  Marim dhjeta ne mesime,
  Babai im eshte minatore
  !
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: urraaaa urraaaaa urraaaaa

  Mesazh nga triniti prej 4/12/2007, 16:31

  el diablo jo me yll une ne fakt po pres te me martoni ju :D:D:D

  o dono mos u felliq fare :D:D:D

  Tironsi flm, ja tre puthje te medha per ty :D:D:D

  mu kujtu nje tjeter tani :D:D:D

  rosat po lahen brenda ne liqen...
  koken ulin poshte bishtin lart e ngren...

  .........

  fatkeqsisht mua me kujtohen po nuk i mbaj mend si vazhdojne SadSadSad
  avatar
  Merimanga
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 92
  Data e rregjistrimit : 09/12/2007

  default Re: urraaaa urraaaaa urraaaaa

  Mesazh nga Merimanga prej 12/12/2007, 18:14

  Keshtu poezi turpi me ngritje bishti nuk mbaj mend une Laughing, po fiksimi im ka qene ky:

  Xhepi im i vogel
  ca kerkon nga mua
  nje shami te paster
  per hundet e tua

  etj etj etj Laughing
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: urraaaa urraaaaa urraaaaa

  Mesazh nga MiLaN prej 12/12/2007, 19:53

  mace mace pis pis pis
  ca te ka byca qe te leviz
  eshte miu kaca miu
  te gjith ...... mi lepiu (remix hahahahahhahaha)

  Sponsored content

  default Re: urraaaa urraaaaa urraaaaa

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 22/5/2018, 09:43