urraaaa urraaaaa urraaaaa

  Share
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: urraaaa urraaaaa urraaaaa

  Mesazh nga triniti prej 15/12/2007, 00:56

  hahahahaha merimanga eee mua me kujtohet se e kendoj me motren ndonjer :D:D:D

  kinezi :D:D:D hihihihi :D:D:D

  mu kujtu nje tjeter

  roza rozina
  celni trendelina
  ........ se mbaj mend
  kush i do kto lule
  pocja me fasule :D:D:D
  avatar
  Tironsi
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 264
  Vendi : duke fituar €€€€€€€
  Puna : e di vete !!!!
  Loisirs : gjerat qe fillojne me "P" , si psh : Partia, Paraja, Puna, etc...
  Data e rregjistrimit : 15/08/2007

  default Re: urraaaa urraaaaa urraaaaa

  Mesazh nga Tironsi prej 15/12/2007, 07:56

  karamele zana


  vijne nga tirana
  nga tirana, peshkopi
  ēfare numri do ti
  une dua treshin
  macja kapi veshin
  veshi u keput
  macja ra ne .....
  avatar
  Merimanga
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 92
  Data e rregjistrimit : 09/12/2007

  default Re: urraaaa urraaaaa urraaaaa

  Mesazh nga Merimanga prej 15/12/2007, 08:46

  triniti shkruajti:hahahahaha merimanga eee mua me kujtohet se e kendoj me motren ndonjer :D:D:D

  kinezi :D:D:D hihihihi :D:D:D

  mu kujtu nje tjeter

  roza rozina
  celni trendelina
  ........ se mbaj mend
  kush i do kto lule
  pocja me fasule :D:D:D

  Pjesa qe mungon:

  bashke me zambake
  e me luleshqerra

  Laughing Laughing Laughing
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: urraaaa urraaaaa urraaaaa

  Mesazh nga triniti prej 19/12/2007, 23:34

  merimanga rrofsh :D:D:D


  macja ime ka qe mbreme
  me macokun eshte zene

  kush e di vazhdim e ksaj :D:D:D
  se qenkam pak si tip gjysmake per kenge une :D:D:D
  avatar
  Eri-B
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 87
  Vendi : Ne purgotar
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: urraaaa urraaaaa urraaaaa

  Mesazh nga Eri-B prej 2/1/2008, 15:59

  ore ore lulebore
  babagjyshi nuk me solli akullore
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: urraaaa urraaaaa urraaaaa

  Mesazh nga triniti prej 3/1/2008, 23:21

  bi bore mo...dashke akullore ti :D:D:D

  bufi beri dasem
  qe te gjith i ftoi
  kukumjacken e harroi
  kukumjacka u zemrua
  pse sme thirri bufi mua
  do ti sillja per peshqesh
  nje ari koke lesh... :D:D:D
  avatar
  kecka
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 192
  Mosha : 39
  Vendi : as vete nuk e di
  Puna : kecke
  Data e rregjistrimit : 10/06/2007

  default Re: urraaaa urraaaaa urraaaaa

  Mesazh nga kecka prej 1/2/2008, 13:11

  kukulla ime pse po qan
  ste vjen keq per mua
  ti e di se te kam xhan
  se sa shume te dua..

  jo jo ti nuk me do
  por, fjalet mi thua
  po therrasin, ja degjo
  jan shoqet e tua...

  pota dish ti moj kukull
  nuk ke per te qare
  abetaren sot shfletoj
  jam ne klas te pare
  a b c c d dh e
  dhe shkronja te tjera
  kur ne varg i lidhim ne
  celin si pranvera...
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: urraaaa urraaaaa urraaaaa

  Mesazh nga triniti prej 1/2/2008, 16:05

  hahahahhah e dija edhe une kete :D:D:D
  avatar
  lo
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 432
  Vendi : diku
  Puna : PENSIONISTE
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: urraaaa urraaaaa urraaaaa

  Mesazh nga lo prej 1/2/2008, 18:09

  ore ore lule bore
  jemi yllka shembullore
  ...............
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: urraaaa urraaaaa urraaaaa

  Mesazh nga MiLaN prej 2/2/2008, 17:36

  ncnc vjershe komuniste :D:D
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: urraaaa urraaaaa urraaaaa

  Mesazh nga triniti prej 4/2/2008, 17:33

  hahahahahaha
  avatar
  dano
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 56
  Mosha : 35
  Data e rregjistrimit : 02/02/2008

  default Re: urraaaa urraaaaa urraaaaa

  Mesazh nga dano prej 6/2/2008, 07:28

  mace mace pish pish pish cka dilapi ce levish eshte miu kocomiu dhe trinitin e lepiu :D
  avatar
  dano
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 56
  Mosha : 35
  Data e rregjistrimit : 02/02/2008

  default Re: urraaaa urraaaaa urraaaaa

  Mesazh nga dano prej 6/2/2008, 07:34

  karamele zana,vine nga tirana ,nga tirana peshkopi,cilin numer do ti,une dua treshin,macja kapi veshin,veshi u keput,macja ra ne kolltuk,kolltuku u shemb ,macja u tremb,vajti tek mreeti ,mreti nuk e qasi,plasi sa plasi, qyrrat i perplasiiiiiiiiii :D
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: urraaaa urraaaaa urraaaaa

  Mesazh nga triniti prej 6/2/2008, 13:29

  hahahahahaha dano e bukur kjo :D:D:D
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: urraaaa urraaaaa urraaaaa

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 4/3/2009, 16:20

  ku ka humb kjo lart mer zot???
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: urraaaa urraaaaa urraaaaa

  Mesazh nga stavri prej 4/3/2009, 17:03

  bo sjam tu e marr vesh ket teme une hajd po i pershtyatem


  urraaaaaaaaaaaa urraaaaaaaaaa:P
  avatar
  Morena
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2193
  Mosha : 37
  Vendi : Atje ku me do zemra...
  Puna : Pa pune
  Data e rregjistrimit : 01/02/2009

  default Re: urraaaa urraaaaa urraaaaa

  Mesazh nga Morena prej 4/3/2009, 19:00

  Cfar u bo urra urra :tes:
  avatar
  skifter
  Yjet
  Yjet

  Numri i postimeve : 1081
  Data e rregjistrimit : 03/11/2008

  default Re: urraaaa urraaaaa urraaaaa

  Mesazh nga skifter prej 10/3/2009, 14:46

  ura ura po pa gra ska bura
  avatar
  Morena
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2193
  Mosha : 37
  Vendi : Atje ku me do zemra...
  Puna : Pa pune
  Data e rregjistrimit : 01/02/2009

  default Re: urraaaa urraaaaa urraaaaa

  Mesazh nga Morena prej 10/3/2009, 17:48

  Pasha zotin Skifter njashtu eshte :cig

  Sponsored content

  default Re: urraaaa urraaaaa urraaaaa

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 22/5/2018, 09:45