Ke ndonje FJALE T'MODHE per MOMENTIN?

  Share

  NESTI
  Anetar i sapoardhur
  Anetar i sapoardhur

  Numri i postimeve : 48
  Mosha : 32
  Vendi : gjithandej
  Data e rregjistrimit : 06/07/2007

  default Ke ndonje FJALE T'MODHE per MOMENTIN?

  Mesazh nga NESTI prej 20/7/2007, 19:54

  iiiiiii guri

  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Ke ndonje FJALE T'MODHE per MOMENTIN?

  Mesazh nga triniti prej 24/7/2007, 00:36

  tralala

  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Ke ndonje FJALE T'MODHE per MOMENTIN?

  Mesazh nga MiLaN prej 27/7/2007, 09:23

  cohu

  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Ke ndonje FJALE T'MODHE per MOMENTIN?

  Mesazh nga triniti prej 30/7/2007, 23:10

  du gjum :D:D:D

  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Ke ndonje FJALE T'MODHE per MOMENTIN?

  Mesazh nga MiLaN prej 8/8/2007, 12:11

  prape ?

  lo
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 432
  Vendi : diku
  Puna : PENSIONISTE
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Ke ndonje FJALE T'MODHE per MOMENTIN?

  Mesazh nga lo prej 9/8/2007, 02:22

  gjithmone

  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Ke ndonje FJALE T'MODHE per MOMENTIN?

  Mesazh nga MiLaN prej 10/8/2007, 13:01

  deri kur ?

  lo
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 432
  Vendi : diku
  Puna : PENSIONISTE
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Ke ndonje FJALE T'MODHE per MOMENTIN?

  Mesazh nga lo prej 13/8/2007, 05:22

  infinit

  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Ke ndonje FJALE T'MODHE per MOMENTIN?

  Mesazh nga MiLaN prej 27/8/2007, 12:28

  kjo po qe ishte sh7ume e madhe po jo me e madhe se LO hahahahaa
  :puc:

  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 32
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: Ke ndonje FJALE T'MODHE per MOMENTIN?

  Mesazh nga kiss_today prej 28/8/2007, 11:24

  PERJETESISHT (edhe pse s'ekziston )

  Bardh
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 403
  Data e rregjistrimit : 09/06/2007

  default Re: Ke ndonje FJALE T'MODHE per MOMENTIN?

  Mesazh nga Bardh prej 28/8/2007, 11:29

  Besė.

  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Ke ndonje FJALE T'MODHE per MOMENTIN?

  Mesazh nga MiLaN prej 8/9/2007, 15:04

  nuk i dihet kisso....
  relativitet

  riki30
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 110
  Vendi : kosove
  Data e rregjistrimit : 20/07/2007

  default Re: Ke ndonje FJALE T'MODHE per MOMENTIN?

  Mesazh nga riki30 prej 8/9/2007, 15:10

  Dashuria

  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Ke ndonje FJALE T'MODHE per MOMENTIN?

  Mesazh nga triniti prej 29/9/2007, 00:04

  mullar :D:D:D

  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Ke ndonje FJALE T'MODHE per MOMENTIN?

  Mesazh nga MiLaN prej 29/9/2007, 20:56

  fuck off...
  me te madhe se kjo nuk ka

  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Ke ndonje FJALE T'MODHE per MOMENTIN?

  Mesazh nga triniti prej 24/10/2007, 09:10

  ka ka

  kasole :D:D:D

  Merimanga
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 92
  Data e rregjistrimit : 09/12/2007

  default Re: Ke ndonje FJALE T'MODHE per MOMENTIN?

  Mesazh nga Merimanga prej 16/12/2007, 11:32

  Buall

  Dona
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 201
  Mosha : 30
  Vendi : Prishtine
  Data e rregjistrimit : 11/06/2007

  default Re: Ke ndonje FJALE T'MODHE per MOMENTIN?

  Mesazh nga Dona prej 16/12/2007, 13:51

  AMERIKA :pool:

  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: Ke ndonje FJALE T'MODHE per MOMENTIN?

  Mesazh nga shaban cakolli prej 16/12/2007, 18:10

  pavaresi

  Tironsi
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 264
  Vendi : duke fituar €€€€€€€
  Puna : e di vete !!!!
  Loisirs : gjerat qe fillojne me "P" , si psh : Partia, Paraja, Puna, etc...
  Data e rregjistrimit : 15/08/2007

  default Re: Ke ndonje FJALE T'MODHE per MOMENTIN?

  Mesazh nga Tironsi prej 19/12/2007, 19:30

  AMOUR

  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Ke ndonje FJALE T'MODHE per MOMENTIN?

  Mesazh nga MiLaN prej 19/12/2007, 20:41

  sex

  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Ke ndonje FJALE T'MODHE per MOMENTIN?

  Mesazh nga triniti prej 19/12/2007, 23:31

  sdu

  Erisel
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 689
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: Ke ndonje FJALE T'MODHE per MOMENTIN?

  Mesazh nga Erisel prej 20/12/2007, 14:34

  Puthje franceze :D :D :D

  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Ke ndonje FJALE T'MODHE per MOMENTIN?

  Mesazh nga triniti prej 21/12/2007, 00:21

  me gjuhe dmth??? :D:D:D

  fjale tmodhe per momentin ???

  wooooooooooooow

  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Ke ndonje FJALE T'MODHE per MOMENTIN?

  Mesazh nga MiLaN prej 23/12/2007, 19:41

  dopjo sex... :D:D:D me e madhe se kaq nuk behet o trinto hahahahahahahhahaha

  Sponsored content

  default Re: Ke ndonje FJALE T'MODHE per MOMENTIN?

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 19/2/2017, 18:49