Ke ndonje FJALE T'MODHE per MOMENTIN?

  Share
  avatar
  lo
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 432
  Vendi : diku
  Puna : PENSIONISTE
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Ke ndonje FJALE T'MODHE per MOMENTIN?

  Mesazh nga lo prej 25/1/2008, 03:28

  PERHEREEEEEEEEEEE
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Ke ndonje FJALE T'MODHE per MOMENTIN?

  Mesazh nga stavri prej 25/1/2008, 17:51

  harrojeeeeeeeeeeee
  ishhhhhhhhhhhhhhhhh
  avatar
  lo
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 432
  Vendi : diku
  Puna : PENSIONISTE
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Ke ndonje FJALE T'MODHE per MOMENTIN?

  Mesazh nga lo prej 25/1/2008, 21:10

  joooooooooooooooo
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Ke ndonje FJALE T'MODHE per MOMENTIN?

  Mesazh nga MiLaN prej 26/1/2008, 20:23

  pooooooooooooooooooooo
  avatar
  lo
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 432
  Vendi : diku
  Puna : PENSIONISTE
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Ke ndonje FJALE T'MODHE per MOMENTIN?

  Mesazh nga lo prej 26/1/2008, 22:36

  kinezi joooooooo nuk e harroj. bam tia bej
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Ke ndonje FJALE T'MODHE per MOMENTIN?

  Mesazh nga MiLaN prej 27/1/2008, 15:28

  mire moj
  po tpuc une pra
  avatar
  kecka
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 192
  Mosha : 39
  Vendi : as vete nuk e di
  Puna : kecke
  Data e rregjistrimit : 10/06/2007

  default Re: Ke ndonje FJALE T'MODHE per MOMENTIN?

  Mesazh nga kecka prej 1/2/2008, 13:05

  woooooooooooow
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Ke ndonje FJALE T'MODHE per MOMENTIN?

  Mesazh nga MiLaN prej 2/2/2008, 16:53

  kush
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 32
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: Ke ndonje FJALE T'MODHE per MOMENTIN?

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 4/3/2008, 12:00

  ca ndodhi????????
  avatar
  Dona
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 201
  Mosha : 31
  Vendi : Prishtine
  Data e rregjistrimit : 11/06/2007

  default Re: Ke ndonje FJALE T'MODHE per MOMENTIN?

  Mesazh nga Dona prej 4/3/2008, 16:26

  Bilete njedrejtimeshe!


  Edituar pėr herė tė fundit nga Dona nė 4/3/2008, 18:12, edituar 2 herė gjithsej
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: Ke ndonje FJALE T'MODHE per MOMENTIN?

  Mesazh nga shaban cakolli prej 4/3/2008, 17:43

  pavaaaaaaaaaaaaaaaresssssssssssssiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Ke ndonje FJALE T'MODHE per MOMENTIN?

  Mesazh nga triniti prej 13/3/2008, 13:20

  tralalaaaaaaaaaaaaaaaaaa
  avatar
  BLOODY_ALBOZ
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 277
  Vendi : italia
  Data e rregjistrimit : 12/02/2008

  default Re: Ke ndonje FJALE T'MODHE per MOMENTIN?

  Mesazh nga BLOODY_ALBOZ prej 13/3/2008, 13:22

  taaaaaaaaa kaaaaaaaaaaaaaammmmmmmmm caaaaaaaaa :D


  triniti mo ma mer per ters yllo si ajo e kinezit ishte :D
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Ke ndonje FJALE T'MODHE per MOMENTIN?

  Mesazh nga triniti prej 13/3/2008, 13:27

  hahahahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhaahahahaha
  e bukur kjo hahahahahahaah u sa kam qesh

  po nuk quhet dono, se jane tre fjale, tema thote nje fjale :D:D:D

  sduuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
  avatar
  BLOODY_ALBOZ
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 277
  Vendi : italia
  Data e rregjistrimit : 12/02/2008

  default Re: Ke ndonje FJALE T'MODHE per MOMENTIN?

  Mesazh nga BLOODY_ALBOZ prej 13/3/2008, 13:30

  hahahahahhaha

  ma fute prape eee? nejse :D  amaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnnnnnn
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Ke ndonje FJALE T'MODHE per MOMENTIN?

  Mesazh nga triniti prej 13/3/2008, 13:33

  fareeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
  avatar
  BLOODY_ALBOZ
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 277
  Vendi : italia
  Data e rregjistrimit : 12/02/2008

  default Re: Ke ndonje FJALE T'MODHE per MOMENTIN?

  Mesazh nga BLOODY_ALBOZ prej 13/3/2008, 13:44

  paaaaaaaaaaaaaaakkkkkkkkkk


  p.s: vetem koken :D se rreshqet vet pastaj :D
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Ke ndonje FJALE T'MODHE per MOMENTIN?

  Mesazh nga triniti prej 13/3/2008, 18:00

  keshtu kane thene se nuk ka shpatulla :D

  sduuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

  na ta besh dhembin :D:D:D
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Ke ndonje FJALE T'MODHE per MOMENTIN?

  Mesazh nga stavri prej 14/3/2008, 13:18

  pula
  avatar
  BLOODY_ALBOZ
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 277
  Vendi : italia
  Data e rregjistrimit : 12/02/2008

  default Re: Ke ndonje FJALE T'MODHE per MOMENTIN?

  Mesazh nga BLOODY_ALBOZ prej 18/3/2008, 11:22

  stavro po ku e ka te modhen kjo fjala jote mer?  triniti merr macen per

  gruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuua

  puthe i here per mua :D
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Ke ndonje FJALE T'MODHE per MOMENTIN?

  Mesazh nga MiLaN prej 22/3/2008, 20:48

  leshhhhhhhhhhhhhhhhh
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: Ke ndonje FJALE T'MODHE per MOMENTIN?

  Mesazh nga shaban cakolli prej 23/3/2008, 18:54

  shteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeetttttttttttttttttttttttttttttttttttttt

  Musafir
  Vizitor

  default Re: Ke ndonje FJALE T'MODHE per MOMENTIN?

  Mesazh nga Musafir prej 25/3/2008, 07:54

  te duaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ..... :hart: :baci:

  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: Ke ndonje FJALE T'MODHE per MOMENTIN?

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 25/3/2008, 07:56

  shhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhttttttttttt
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Ke ndonje FJALE T'MODHE per MOMENTIN?

  Mesazh nga triniti prej 27/3/2008, 18:27

  ku

  Sponsored content

  default Re: Ke ndonje FJALE T'MODHE per MOMENTIN?

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 19/7/2018, 17:29