kush do me pa filxhon

  Share
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default kafe turke

  Mesazh nga triniti prej 31/5/2007, 23:50

  A ka njeri qe lexo filxhanin e kafese???
  se vallai fiksim e kam ta lexoj edhe nja ca here te tjera :P:P:P
  avatar
  **GISHTEZA**
  Founder & Administratore

  Numri i postimeve : 3718
  Vendi : andej ,kendej
  Data e rregjistrimit : 27/05/2007

  default kush do me pa filxhon

  Mesazh nga **GISHTEZA** prej 1/6/2007, 08:06

  triniti qe ta dini ju eshte specialiste ne kete drejtim


  _________________
  █║▌│█│║▌║││█║▌║█
  E   S.H.T.R.E.J.N.T.Ė

  █║▌│█│║▌║││█║▌│║║█║│█
  N.U.K    B.L.I.H.E.M     D.O.T

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: kush do me pa filxhon

  Mesazh nga Vizitor prej 1/6/2007, 13:01


  Kafja u be gati un trint eja me shiko filxonin e mos genje shume he

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: kush do me pa filxhon

  Mesazh nga Vizitor prej 1/6/2007, 13:01

  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: kush do me pa filxhon

  Mesazh nga triniti prej 1/6/2007, 15:23

  hahhhahaha dale dale
  po ca do me jepni :D:D:D

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: kush do me pa filxhon

  Mesazh nga Vizitor prej 1/6/2007, 17:22

  pse mi me hak e paske ti pa fillo te na tregosh pa e shohim kete pune ne
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: kush do me pa filxhon

  Mesazh nga triniti prej 1/6/2007, 21:49

  deaaa uaaaa ca po shoh une mi ke filxhani jot ??? uaaaa
  paske nje pasqyr gezimi mi :D:D:D
  nje 5 realizim deshire...
  paske nje pike sikleti po do e kalosh edhe kete
  e he nje 3 llafe te kuqe do besh dhe do gezohesh shume

  e kaq per sot
  avatar
  enya
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 308
  Data e rregjistrimit : 02/06/2007

  default Re: kush do me pa filxhon

  Mesazh nga enya prej 2/6/2007, 22:41

  une shoh edhe nje rruge per jashte shtetit ... se pe ti mi trinit ... aha s'qeke gjo per me pa filxhonin ...
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: kush do me pa filxhon

  Mesazh nga triniti prej 3/6/2007, 18:27

  enya pse kot te kam asistente ty une :D:D:D
  pastaj dhe mosha ben te veten mi, se nuk kisha marr syzet me vete une ndaj :P:P:P
  avatar
  roby
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 434
  Vendi : aty ku te jete e domosdoshme....
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: kush do me pa filxhon

  Mesazh nga roby prej 3/6/2007, 22:05

  hahhahahaha po per mua cfare thote filxhani?
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: kush do me pa filxhon

  Mesazh nga triniti prej 4/6/2007, 16:35

  roby e ke pir ti ???
  avatar
  **GISHTEZA**
  Founder & Administratore

  Numri i postimeve : 3718
  Vendi : andej ,kendej
  Data e rregjistrimit : 27/05/2007

  default Re: kush do me pa filxhon

  Mesazh nga **GISHTEZA** prej 4/6/2007, 19:09

  ollge mi ollge


  _________________
  █║▌│█│║▌║││█║▌║█
  E   S.H.T.R.E.J.N.T.Ė

  █║▌│█│║▌║││█║▌│║║█║│█
  N.U.K    B.L.I.H.E.M     D.O.T
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: kush do me pa filxhon

  Mesazh nga triniti prej 5/6/2007, 19:25

  hahahaah GISHTEZA he mi do pish nje kafe tjeter ti :P:P:P
  avatar
  roby
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 434
  Vendi : aty ku te jete e domosdoshme....
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: kush do me pa filxhon

  Mesazh nga roby prej 5/6/2007, 20:01

  po e kam pire,po pres ty une!!!!!!!!!cfare thote filxhani?
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: kush do me pa filxhon

  Mesazh nga triniti prej 6/6/2007, 20:27

  uaaaaa mo roby mo roby, po cme paske nje kryq mo, po nje kryq te madh ncncnc skisha par ndonjer keshtu kryqi. nejse mo prit se shpejti nje miresi te madhe dicka e bukur do ndodhi ne jeten tende.
  paske nje prishje realizimi te nje deshire dmth sdo te realizohet nje deshire me vjen keq, po e paske me shume probleme dhe nuk ka rrugzgjidhje.
  gjithsesi mos u merzit se nuk eshte ndonje shume e rendesishme .
  shoh edhe nje si qiri une ketu ( dmth shko ne kish ndize nje :P:P:P ) ke per te marr nje pergjigje positive per dicka qe pret prej kohesh :D:D:D

  eeee kaq edhe per sot :D:D:D
  avatar
  roby
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 434
  Vendi : aty ku te jete e domosdoshme....
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: kush do me pa filxhon

  Mesazh nga roby prej 6/6/2007, 20:30

  hahahah naqe e din me ke kujtuar nje komshi....ti ja ke fute kot po neser do te tregoje......je e madhe..
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: kush do me pa filxhon

  Mesazh nga triniti prej 6/6/2007, 21:04

  hahhahahah po pres neser une :D:D:D
  avatar
  goc_tirone
  Anetar i sapoardhur
  Anetar i sapoardhur

  Numri i postimeve : 4
  Data e rregjistrimit : 12/06/2007

  default Re: kush do me pa filxhon

  Mesazh nga goc_tirone prej 13/6/2007, 20:21

  triniti hajde se ta shef on mi...!

  pije kafen ti dhe nxire ne foto filxhonin
  dhe ta shof une pa problem lol...!

  e kom mesu kur ma shifshin 3 here ne dite mua,
  messova dhe un me e pa looool
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: kush do me pa filxhon

  Mesazh nga triniti prej 14/6/2007, 13:03

  hahahah goc_tirone edhe ti maniake pas filxhanit :D:D:D
  ne vend mi jam duke i pi tani une :D:D:D
  avatar
  roby
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 434
  Vendi : aty ku te jete e domosdoshme....
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: kush do me pa filxhon

  Mesazh nga roby prej 18/6/2007, 20:16

  me dolen ato qe me the ti ......ja te gjitha pike per pike....brava...
  avatar
  sihana
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 111
  Mosha : 32
  Vendi : atje ku nata te me zere
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: kush do me pa filxhon

  Mesazh nga sihana prej 18/6/2007, 21:00

  trini mos harro neser jam une e para ok.hajt se po e ze rradhen qe sonte une edhe kafen po e pi pa u gedhire mire.:D
  avatar
  roby
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 434
  Vendi : aty ku te jete e domosdoshme....
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: kush do me pa filxhon

  Mesazh nga roby prej 18/6/2007, 21:08

  sihana po hy pa radhe!!!!!!!!!!!ahahaha
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: kush do me pa filxhon

  Mesazh nga triniti prej 18/6/2007, 22:49

  sihana shiko zemer duhet te kesh parasysh, qe kafene ta vesh poshte jastekut ne darke dhe pastaj te besh kafene ne mengjes ahahahahahahah
  avatar
  sihana
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 111
  Mosha : 32
  Vendi : atje ku nata te me zere
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: kush do me pa filxhon

  Mesazh nga sihana prej 19/6/2007, 10:47

  ahhahahaha po hajt se e piva kafen une ashtu sic me the ti bera mir po endrren qe pash mesa di une duhet ta mbaj mend:scratch:
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: kush do me pa filxhon

  Mesazh nga triniti prej 19/6/2007, 14:58

  pse mi shikon edhe enderra??? se dija une kete :D:D:D, nejse...

  ti e dashur do kalosh nje jave shume impenjative, dmth do kesh aq shume pune per te bere sa nuk do dish cte besh me pare.
  ncncnc c'me paske nje pike sikleti mi zemer po aq te madhe sa.... dhe te mundon shume. dmth tani per ty prioritet eshte zgjidhja e kesaj pikes se sikletit. gjithsesi me zgjidhje me zgjidhje eshte edhe kjo. ne nje menyre apo ne tjetren do e gjesh nje rruge.
  ueee cme paske nje gezim te madhe me cupe, per ca do gezohesh ti mi??? nga ana sentimentale kjo. mir mir jo keq :D:D:D

  kaq e dashur :D:D:D

  Sponsored content

  default Re: kush do me pa filxhon

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 22/5/2018, 09:37