kush do me pa filxhon

  Share
  avatar
  sihana
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 111
  Mosha : 32
  Vendi : atje ku nata te me zere
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: kush do me pa filxhon

  Mesazh nga sihana prej 19/6/2007, 15:53

  te falenferoj shume shum e dashur edhe per kohen qe harxhove po ashtu edhe per fjalet e mira :roll: :puthje:
  avatar
  bluu
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 96
  Vendi : beijing
  Data e rregjistrimit : 19/06/2007

  default Re: kush do me pa filxhon

  Mesazh nga bluu prej 20/6/2007, 00:09

  o triniti do ma shofesh dhe nje her mua ( filxhanin e kafes e kam fjalen se mos keqkuptohet nanjoni ketej :D )se jom kurioz
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: kush do me pa filxhon

  Mesazh nga triniti prej 20/6/2007, 10:50

  o blu normale me lal qe do ta shoh edhe ty njer
  filxhanin e kafese dmth :D:D:D
  po ec se ke tironcen ketu mos e sheh me mire ajo se une :P:P:P
  avatar
  Andi_
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 121
  Mosha : 30
  Vendi : sot ketu,neser atje,pasneser.....
  Data e rregjistrimit : 18/06/2007

  default Re: kush do me pa filxhon

  Mesazh nga Andi_ prej 21/6/2007, 05:23

  triniti a ma bo nji kafe muve ene e shofim pastaj filxhanin ? :cig :cig
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 32
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: kush do me pa filxhon

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 21/6/2007, 14:46

  po mua kush do ma shoh filxhanin e kafese dmth:D
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: kush do me pa filxhon

  Mesazh nga triniti prej 21/6/2007, 16:14

  ca behet keshtu o njerez ngela duku jua pare :D:D:D
  filxhanin e kafese dmth :P:P:P

  Fear kam mare vesh qe ti e ben shume mire, do ma besh edhe mua njer nje filxhan kafe dmth :D:D:D
  ke ndonje mendje te keqe
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: kush do me pa filxhon

  Mesazh nga triniti prej 21/6/2007, 16:17

  asgje mi zemer, kenaqesia juaj detyrimi yne :D:D:D
  :baci:
  avatar
  kecka
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 192
  Mosha : 39
  Vendi : as vete nuk e di
  Puna : kecke
  Data e rregjistrimit : 10/06/2007

  default Re: kush do me pa filxhon

  Mesazh nga kecka prej 25/6/2007, 12:53

  dmth dhe kenaqesine time e ke detyrim?
  ma lexo edhe njehere mua :D
  avatar
  kecka
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 192
  Mosha : 39
  Vendi : as vete nuk e di
  Puna : kecke
  Data e rregjistrimit : 10/06/2007

  default Re: kush do me pa filxhon

  Mesazh nga kecka prej 25/6/2007, 12:56

  fear je qe je ma be dhe mua njer,
  nje filxhan kafeje
  avatar
  PaPi_x
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 53
  Data e rregjistrimit : 25/06/2007

  default Re: kush do me pa filxhon

  Mesazh nga PaPi_x prej 8/7/2007, 16:39

  :) ej o trint je qe je a ma sheh dhe nje here mu mi ??:lule:
  avatar
  silvi
  Anetar i sapoardhur
  Anetar i sapoardhur

  Numri i postimeve : 39
  Data e rregjistrimit : 14/06/2007

  default Re: kush do me pa filxhon

  Mesazh nga silvi prej 11/7/2007, 10:59

  trinito ,detyrimi yt ,knaqsia jone pranej hidhi i sy dhe ktij filxhonit tim vrej iher c'a thot ky dreq mi se shum figura kan dal aty po si jap kon hic c'a jan
  avatar
  silvi
  Anetar i sapoardhur
  Anetar i sapoardhur

  Numri i postimeve : 39
  Data e rregjistrimit : 14/06/2007

  default Re: kush do me pa filxhon

  Mesazh nga silvi prej 11/7/2007, 11:08

  Hej zot kudo qe shkoj s'mu nda rradha:cig :cig
  avatar
  PaPi_x
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 53
  Data e rregjistrimit : 25/06/2007

  default Re: kush do me pa filxhon

  Mesazh nga PaPi_x prej 12/7/2007, 15:02

  :cig o triniti e bone qe e bone ma shif dhe i her mu filxhonin mi amon.(ej sa lek do pastaj ti ?)
  avatar
  PaPi_x
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 53
  Data e rregjistrimit : 25/06/2007

  default Re: kush do me pa filxhon

  Mesazh nga PaPi_x prej 12/7/2007, 15:05

  :cig mos u merzit silvi kshu e ka jeta
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: kush do me pa filxhon

  Mesazh nga kiss_today prej 9/8/2007, 11:02

  Hihihihihihihiii vdes te ma bejne dhe shohin edhe mua njehere ( upsssssssssssssssssssssss kafen dhe filxhanin dmth hihihihi :albino: )
  Megjithese, me thene te drejten, une s'para besoj. Po hajd mo se mbase del ndonji qe di vertet e me surprizon :ui:
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: kush do me pa filxhon

  Mesazh nga MiLaN prej 10/8/2007, 12:35

  hahahhahahahahhahahahhahahaha po atehere kur ta beja une si te dukesh (kafeja).... eeeeeeee
  avatar
  lo
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 432
  Vendi : diku
  Puna : PENSIONISTE
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: kush do me pa filxhon

  Mesazh nga lo prej 13/8/2007, 04:55

  hej ca beni keshtu o burra e gra me te bera e te para ju.

  he se po ua shikoj dhe une..... filxhanin
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: kush do me pa filxhon

  Mesazh nga kiss_today prej 18/8/2007, 11:26

  Kur ma beje ti kinezo, me dukej me e shijshme se kudo ( kafja) vetem se ti s'ma shihje kurre ( filxhanin ) hihihihihi
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: kush do me pa filxhon

  Mesazh nga MiLaN prej 18/8/2007, 15:54

  hahahahhahahahahhahahaha para se te ta beja ta shihja moj mundesisht edhe ta pastroja (filxhanin) hahahhahahahaa
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: kush do me pa filxhon

  Mesazh nga kiss_today prej 21/8/2007, 09:13

  Hahahhahahhahahahahahhahahahahaha me zure MAT hahahahahahhahahahaha kissssssssssss
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: kush do me pa filxhon

  Mesazh nga MiLaN prej 21/8/2007, 12:20

  :puc: folt
  avatar
  roby
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 434
  Vendi : aty ku te jete e domosdoshme....
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: kush do me pa filxhon

  Mesazh nga roby prej 21/8/2007, 19:45

  persh erdha vetem sa e pa filxhanin....ku e kam falltoren sot..triniti dmth...?
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: kush do me pa filxhon

  Mesazh nga kiss_today prej 24/10/2007, 10:03

  Hejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj po na e shihni nje here filxhanin e kafese mo se jena bo per ta pare mengjes-dreke-darke tani. Ne shyqyr qe e kemi kete teme, ju beni sikur s'dini. Kot fare tani :P
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: kush do me pa filxhon

  Mesazh nga MiLaN prej 26/10/2007, 12:44

  pije nje here kafene se ta lexoj une filxhanin kisso
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: kush do me pa filxhon

  Mesazh nga kiss_today prej 27/10/2007, 18:33

  Ti sma lexon dot filxhanin kinez, se ke kohe qe i ke vene block.

  Sponsored content

  default Re: kush do me pa filxhon

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 16/7/2018, 04:29