kush do me pa filxhon

  Share
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: kush do me pa filxhon

  Mesazh nga MiLaN prej 2/11/2007, 20:55

  provoje njehere ti kisso se nuk i dihet Sad
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: kush do me pa filxhon

  Mesazh nga kiss_today prej 3/11/2007, 15:07

  S'me pelqejne provat kur e di qe rezultati 99.99% eshte negativ Sad
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: kush do me pa filxhon

  Mesazh nga MiLaN prej 3/11/2007, 20:32

  eshte paragjykim Sad po gjithsesi
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: kush do me pa filxhon

  Mesazh nga shaban cakolli prej 21/1/2008, 12:59

  falli vjen nga paganizmi,parashikim i kotė!!!
  avatar
  dano
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 56
  Mosha : 35
  Data e rregjistrimit : 02/02/2008

  default Re: kush do me pa filxhon

  Mesazh nga dano prej 6/2/2008, 07:14

  un them kush shef filxhonin osht shejtonke :D me mu skeni shanc me ma pa :D dmth filxhonin
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: kush do me pa filxhon

  Mesazh nga triniti prej 6/2/2008, 13:35

  ueeeeeeee dano ce kishe kete fjale me :D:D:D
  po pije njer pije ti se ta qendis motra jote :D:D:D

  kush e ka radhen tani me?
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 32
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: kush do me pa filxhon

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 6/2/2008, 15:17

  ma shih mua njeher moj ishalla fjale te mira :D

  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: kush do me pa filxhon

  Mesazh nga triniti prej 6/2/2008, 21:33

  ueee me shkodrane ueeee ueeee c'me paske nje biro pasqyre gezimi...po na sa nje filxhan me ke ncncncnc
  moj ke nje si tip sikleti ti mi, mos je gje me provime tani?
  e mos u merzit se shoh qe e pase marre pak me frike, do shkoj gjithcka mire...dmth pjesen me te madhe do e kalosh, vetem ne nje do ngelesh :D:D:D
  nejse nejse do te realizohen dy deshira...
  ke nje 2 kurore mi, prit nje fejese ne familjen tende :D:D:D
  avatar
  The.Angel.Killer
  Anetar i sapoardhur
  Anetar i sapoardhur

  Numri i postimeve : 44
  Data e rregjistrimit : 05/02/2008

  default Re: kush do me pa filxhon

  Mesazh nga The.Angel.Killer prej 7/2/2008, 09:35

  po mu do ma shifni :lutje: ??
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: kush do me pa filxhon

  Mesazh nga triniti prej 7/2/2008, 15:20

  ta shofim NE mo angel, dmth una :D:D:D
  e ke pire ti?

  dhe qe thua ti angel qenke shume i shperqendruar keto kohet e fundit.i hallakatur shume dmth, sdi cfar te mendosh e cfar te besh me perpara. ncncnc
  andje nga shpia mire te gjithe :D:D:D prisni se do ju vine za njerez.
  keshtu jeta sentimentale do kalosh nje moment jo te kendshem po me zgjidhje e ke...rikthim pasioni shoh une ketu. gjithsesi mendo nje deshire tani, te ta shtyp njer filxhanin une?
  e mendove?
  ok shume mire me 5 realizim deshire e ke, do realizohet :D:D:D

  kaq per sot kiss
  avatar
  **GISHTEZA**
  Founder & Administratore

  Numri i postimeve : 3718
  Vendi : andej ,kendej
  Data e rregjistrimit : 27/05/2007

  default Re: kush do me pa filxhon

  Mesazh nga **GISHTEZA** prej 7/2/2008, 22:01

  flije menjen per ca dite tani se ta ka qa filxhonin..


  _________________
  █║▌│█│║▌║││█║▌║█
  E   S.H.T.R.E.J.N.T.Ė

  █║▌│█│║▌║││█║▌│║║█║│█
  N.U.K    B.L.I.H.E.M     D.O.T
  avatar
  The.Angel.Killer
  Anetar i sapoardhur
  Anetar i sapoardhur

  Numri i postimeve : 44
  Data e rregjistrimit : 05/02/2008

  default Re: kush do me pa filxhon

  Mesazh nga The.Angel.Killer prej 8/2/2008, 09:28

  o shoqe du me dit a do me nxjerin ne pension se kam mush moshen po spyt njeri per mu :D ci du kto gjona pasioni un Embarassed
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 32
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: kush do me pa filxhon

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 8/2/2008, 14:32

  flm triniti te lumte goja jarabil,,,,hajt ishalla fejohem un(po skam gjet ende ,me ke Sad )

  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: kush do me pa filxhon

  Mesazh nga triniti prej 8/2/2008, 14:53

  angel ueee po ku ka me mire se pasioni mo...
  per pensionin ne filxhanin tjeter tani :D:D:D

  shkodrane po ishalla mi , po do e gjesh pra avash avash :D:D:D
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: kush do me pa filxhon

  Mesazh nga MiLaN prej 9/2/2008, 18:35

  o trinto... shifja edhe nje here ene thuji te fijohet me mu Sad
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 32
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: kush do me pa filxhon

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 9/2/2008, 23:23

  hahahahaha kinezi se mos del ndonje gje tjeter jo pasqyre ne mes te filxhanit :D

  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: kush do me pa filxhon

  Mesazh nga MiLaN prej 10/2/2008, 20:30

  pčse ca dmth pasqyra ?
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 32
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: kush do me pa filxhon

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 11/2/2008, 11:24

  dicka e mire :D

  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: kush do me pa filxhon

  Mesazh nga triniti prej 11/2/2008, 23:17

  ja mi shkodrane se kishe frike ti me ke te fejoheshe :D:D:D
  kemi kinezin ketu :D:D:D
  u tha u be, shkodrane shpejt e shpejt keputi nje te fejume ti se ta kam pa ne filxhan muve :pool:
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: kush do me pa filxhon

  Mesazh nga MiLaN prej 12/2/2008, 21:11

  ca o kjo gjoja e mire mi shkodrane ?
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: kush do me pa filxhon

  Mesazh nga triniti prej 13/2/2008, 15:18

  fejese eshte kinez fejse :D:D:D
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: kush do me pa filxhon

  Mesazh nga MiLaN prej 16/2/2008, 18:05

  hajd ishalla o zot :D:D
  ma ke pa trinto
  avatar
  Risa
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 118
  Mosha : 28
  Vendi : Ne vendin me te bukur
  Data e rregjistrimit : 09/02/2008

  default Re: kush do me pa filxhon

  Mesazh nga Risa prej 21/2/2008, 07:59

  kinezi shkruajti:hajd ishalla o zot :D:D
  ma ke pa trinto

  E paske me qef eeeee :8) sri dot vetem tiii :x

  Ajde ne kok te beqarve :qesh: :qesh:
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: kush do me pa filxhon

  Mesazh nga shaban cakolli prej 21/2/2008, 13:54

  parashikimet nė filgjon,nuk kanė asgjė tė vėrtetė
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: kush do me pa filxhon

  Mesazh nga MiLaN prej 22/2/2008, 16:59

  me mire dy se sa nje o my love... nuk e gjykon kshu ti ??
  fejohemi bashke se e para me refuzoi mua ??? si thua

  Sponsored content

  default Re: kush do me pa filxhon

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 16/7/2018, 04:30