>> Poezi dashurie <<

  Share
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: >> Poezi dashurie <<

  Mesazh nga stavri prej 9/4/2008, 17:32

  per ty mi blerta e kam vu per ty por sdin kta smarrin vesh nga poezit pa rrjeshta.
  shkodranja_yll mish ska gjo por mos te nmgrihet nonje gje tjeter dmth i komshis
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 32
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: >> Poezi dashurie <<

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 11/4/2008, 13:54

  qyqjaaaaaaaaaaa jo stavri se e ulim me zor :D
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: >> Poezi dashurie <<

  Mesazh nga shaban cakolli prej 11/4/2008, 18:24

  sot gjitha gjėrat
  kanė ndryshua
  thua vet,dhe lehtė tė tjerėt
  thonė tė dua
  mė thanė tė duam njėzet
  ah,thash sikur tė i kisha
  dy jetė!!!
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 32
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: >> Poezi dashurie <<

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 16/4/2008, 09:33

  ashtu si dielli zevendes ne kete
  bote smund te kete
  ashtu do jesh dhe ti per mu perjete
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 32
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: >> Poezi dashurie <<

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 16/4/2008, 09:34

  kur mbi varrin tim te filloje punimi
  kur mbi trupin tim te filloje vajtimi
  kur mbi koken time te vihen kurora
  vec ate i dashur ta dish se te harrova
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: >> Poezi dashurie <<

  Mesazh nga stavri prej 16/4/2008, 16:58

  boooooooooo sa inat me vjen mo
  po une qe smarr vesh nga poezit si i bohet mer aman
  se vallai te dija do e kisha shkreh talentin ktu
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: >> Poezi dashurie <<

  Mesazh nga kiss_today prej 16/4/2008, 18:11

  Stavri te ndihmoj une ty lal. Ja nje poezi... Zere se e ke krijuar ti :D

  I rėnė nė ekstazė putha vdekjen
  madje dhe himne i thura,
  kufomat e saj mė ndoqėn pas

  zgėrdhihen e tallen me atė qė dua

  ( poezi e Stavrit ) :P
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: >> Poezi dashurie <<

  Mesazh nga MiLaN prej 16/4/2008, 18:36

  i humbur mes kujtimesh jam
  i vrare sepse tashme asgje nuk kam
  nuk duhej me ty ndjenjat te ngaterroja
  "je gjithka per mua" dikur mendoja Sad
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: >> Poezi dashurie <<

  Mesazh nga kiss_today prej 17/4/2008, 08:53

  Meteor qė zvarritesh qiejve
  cilėn zemėr do tradhėtosh?
  Ndizu, zgėrdhihu me vuajtjet e tė tjerėve
  njėherė si ta do pėrfundosh.

  Do mėsosh e ti tė lėngosh
  tė digjesh nga xhelozia nė vaj,
  me thonj zemrėn do kafshosh
  do njohėsh ē’ėshtė breng e saj.
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 32
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: >> Poezi dashurie <<

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 17/4/2008, 09:50

  Pa ty nje jete nuk e jetoj
  pa ty nje enderr se realizoj
  pa ty asgje nuk ka kuptim
  pa ty sdo digjej shpirti im
  je ti qe me sjell shprese
  je ti per te cilin un vdes
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 32
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: >> Poezi dashurie <<

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 17/4/2008, 09:52

  Jam e zhytur ne mendime
  dhe vetmia me mundon
  po cfaj ka kjo zemra ime
  qe ty aq fort te dashuron?
  cdo gje per ty mendoj
  asgje ne bote sdua te shikoj
  vetem ty prane te te kem
  atehere e lumtur do te jem
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 32
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: >> Poezi dashurie <<

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 17/4/2008, 09:56

  E shkrova emrin tend mbi leter
  por zjarri pameshire e dogji
  e shkrova mbi rere por
  dallget padashur e fshine
  e shkrova mbi xham por
  shiu e lotet e lane
  u mundova ta fshij dhe nga zemra por smunda
  se te doja e dot ste harroja
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: >> Poezi dashurie <<

  Mesazh nga kiss_today prej 17/4/2008, 09:58

  Pse kaq pesimiste sot ti yll Sad ???
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 32
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: >> Poezi dashurie <<

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 17/4/2008, 09:59

  hahhahahha kisso jo moj po me kapin ndonjehere keta ethet e poezive edhe he he
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: >> Poezi dashurie <<

  Mesazh nga kiss_today prej 17/4/2008, 10:02

  e mire ashtu, mjafton mos te kene lidhje shume me gjendjen aktuale te shpirtit tend :)
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 32
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: >> Poezi dashurie <<

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 17/4/2008, 10:04

  jo moj jo se edhe po te kene jane kalimtare
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: >> Poezi dashurie <<

  Mesazh nga MiLaN prej 17/4/2008, 18:06

  :) puc

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: >> Poezi dashurie <<

  Mesazh nga Vizitor prej 18/4/2008, 13:47

  Nese perj meje mendja s'te hiqet,
  nese per mua zemra te digjet.
  Ateher afrohu edhe me prit pak mua ,
  se do vi ngadal qe te them .
  Te Dua.....
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: >> Poezi dashurie <<

  Mesazh nga kiss_today prej 18/4/2008, 16:37

  E bukur kjo Morena :)

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: >> Poezi dashurie <<

  Mesazh nga Vizitor prej 18/4/2008, 18:28

  kiss_today shkruajti:E bukur kjo Morena :)
  flm mi e kom vjedh hahahahahahahahahahah :8)
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: >> Poezi dashurie <<

  Mesazh nga stavri prej 18/4/2008, 18:51

  hajde hajder sa qenke frymezu sot morena
  bravo
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: >> Poezi dashurie <<

  Mesazh nga kiss_today prej 18/4/2008, 19:04

  Morenaaaaaaaaaaa po pres per vjedhjen tende tjeter:D
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: >> Poezi dashurie <<

  Mesazh nga MiLaN prej 18/4/2008, 19:14

  i shkroi dashurise kush e besoj
  i kendoi ndjenjes kush nga ajo u rrembye
  te gjithe ne piedestal miqesine e ngriten
  cilen nga te treja, per ate qe po ndodh... duhet te fajesoj ??
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: >> Poezi dashurie <<

  Mesazh nga stavri prej 18/4/2008, 19:15

  kisso me nis dhe mu nja ca poezi mi
  ti le robt me goje hap
  se mu sme puno hic truni per kto
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: >> Poezi dashurie <<

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 18/4/2008, 22:38

  Se di se derdhet ky lot,
  Se di pse ne ty u dashurova,
  Edhe pse kur ste harova,
  Keto pyetje ne yjet i kerkova,
  Po pergjigjen askund se fitova.

  Sponsored content

  default Re: >> Poezi dashurie <<

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 23/7/2018, 05:44