>> Poezi dashurie <<

  Share

  dano
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 56
  Mosha : 34
  Data e rregjistrimit : 02/02/2008

  default Re: >> Poezi dashurie <<

  Mesazh nga dano prej 5/2/2008, 07:34

  Kete nate kisha nevoje per ty...te kerkoja me padurim!
  Doja te te ndjeja mbi trupin tim te brisht dhe te zhveshur....
  Doja te ndjeja ngrohtesine tende,aromen tende.....
  Po ku ishe futur moj batanije dreqit...:ui: :D

  dano
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 56
  Mosha : 34
  Data e rregjistrimit : 02/02/2008

  default Re: >> Poezi dashurie <<

  Mesazh nga dano prej 5/2/2008, 07:49

  Nese do te vdes ne duart e tua,duke me dale shpirti do te them "te dua".Ne zemer me qello e me shih ne sy por thiken mos e ngul thelle se aty te kam ty... Embarassed

  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 32
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: >> Poezi dashurie <<

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 5/2/2008, 09:45

  per mu kto?! Embarassed :D :D :D

  dano
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 56
  Mosha : 34
  Data e rregjistrimit : 02/02/2008

  default Re: >> Poezi dashurie <<

  Mesazh nga dano prej 5/2/2008, 10:01

  <<> shkruajti:per mu kto?! Embarassed :D :D :D
  ehe :puc:

  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 32
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: >> Poezi dashurie <<

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 5/2/2008, 10:02

  puc puc

  dano
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 56
  Mosha : 34
  Data e rregjistrimit : 02/02/2008

  default Re: >> Poezi dashurie <<

  Mesazh nga dano prej 5/2/2008, 10:23

  <<> shkruajti:puc puc
  kshu me korespondence e? ti te than :D

  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 32
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: >> Poezi dashurie <<

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 5/2/2008, 11:13

  :x :x :x

  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: >> Poezi dashurie <<

  Mesazh nga MiLaN prej 5/2/2008, 18:51

  edhe me llape mer ca do me shume

  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 32
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: >> Poezi dashurie <<

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 5/2/2008, 18:55

  Shocked Shocked Shocked

  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: >> Poezi dashurie <<

  Mesazh nga MiLaN prej 5/2/2008, 18:58

  tyryryryry ca ke

  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 30
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: >> Poezi dashurie <<

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 5/2/2008, 21:46

  :silent:


  dano
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 56
  Mosha : 34
  Data e rregjistrimit : 02/02/2008

  default Re: >> Poezi dashurie <<

  Mesazh nga dano prej 6/2/2008, 06:59

  Blerta O vajze prit nje minut mos pandeh se jam hajdut,vellain e madh e kam skafist,ndersa vete jam xhepist.kam nje vile me 3 kate,rreth e rrotull me pallate,kam dhe 1 limuzin,po skam leke me i hedh benzine,qafsha ty jam djale i vetem,po sbesove pyet vellain tjeter.o zemra ime o yll i kesaj botes,kur mendoj per ty harroj me i hedh bar lopes.je e bukur si rrush pa fara,sa leke do vec mos me dil perpara..... :x (shaka ee) :hart:

  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 32
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: >> Poezi dashurie <<

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 6/2/2008, 09:08

  hajde ti puthi buzet e njoma qe te vin er trendafili..
  jo ti me jo por ai viqi koperatives. :x :x :x
  pucccc

  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 30
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: >> Poezi dashurie <<

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 6/2/2008, 10:51

  ky shpirti im nuk e di
  se si jetoj un pa ty
  naten nuk mbylli me sy
  enderr me je bere ti Sad


  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: >> Poezi dashurie <<

  Mesazh nga triniti prej 6/2/2008, 13:07

  ueeeeeeeee kush me paska ardh ketu :D :D :D
  po ku je mi zemer ku je

  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 30
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: >> Poezi dashurie <<

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 6/2/2008, 13:14

  hahaha mos me thuj se te ka marre malli????se mesa duket vec ty te paska marre malli per mu


  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: >> Poezi dashurie <<

  Mesazh nga triniti prej 6/2/2008, 13:22

  fjale e kishe mi??? erdhe ti po shkelqe forumi :D:D:D
  :8)

  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 30
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: >> Poezi dashurie <<

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 6/2/2008, 13:48

  po me ben ta besoj :x


  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: >> Poezi dashurie <<

  Mesazh nga MiLaN prej 8/2/2008, 20:05

  ueeeeeeeeeee une nuk ta kam than qe me ka marre malli e shkodrane ?? Sad

  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 30
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: >> Poezi dashurie <<

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 9/2/2008, 22:55

  a merr mendja se te ka marre malli derisa puc tjerat


  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: >> Poezi dashurie <<

  Mesazh nga MiLaN prej 10/2/2008, 19:43

  ta merr sta merr menja eshte muhabet tjeter...
  kjo eshte e keqja juj...

  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 30
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: >> Poezi dashurie <<

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 11/2/2008, 10:40

  cila????????un nuk di se kam te keqija Shocked


  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: >> Poezi dashurie <<

  Mesazh nga MiLaN prej 12/2/2008, 20:25

  mesoji...

  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 30
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: >> Poezi dashurie <<

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 13/2/2008, 15:42

  mi thuj ti shenoj e ti mesoj :D


  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: >> Poezi dashurie <<

  Mesazh nga MiLaN prej 16/2/2008, 16:08

  nuk ke ne fakt asnji... thashe mos po e han provokimin qe te bona :D:D

  Sponsored content

  default Re: >> Poezi dashurie <<

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 23/2/2017, 00:34