HUMB TRINITI

  Share
  avatar
  Don_Corleone
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 289
  Mosha : 34
  Loisirs : DY GJERA JANE TE PAFUNDME: UNIVERSI DHE BUDALLALLEKU NJEREZOR
  Data e rregjistrimit : 08/06/2007

  default HUMB TRINITI

  Mesazh nga Don_Corleone prej 6/7/2007, 15:39

  HUMB TRINITI.

  Nga burime jo te konfirmuara mesojme se antarja me aktive e forumit ka humbur. Eshte pare per here te fundit ne forum me date 4 korrik 2007 dhe qe prej kesaj dite nuk dihet asnje informacion per vendodhjen e saj. Jane te lutur te gjithe ata qe e shikojne te kontaktojne drejtuesit e ketij forumi. Per kete eshte vene dhe nje shperblim, 1 muaj pushime ne plazhin me te paster dhe me te bukur ne shqiperi, durres.

  Me poshte po japim disa karakteristika te sajat qe mund tju ndihmojne ne gjetjen e saj:

  pelqen byreket e metit
  ka veshur nje t-shirt blu ku eshte shkruar aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti.
  dhe ceshte me e rendesishmja ka shume qejf qe te puthe, keshtu qe kini kujdes!!
  avatar
  lo
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 432
  Vendi : diku
  Puna : PENSIONISTE
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: HUMB TRINITI

  Mesazh nga lo prej 6/7/2007, 16:19

  humbiiiiiiiiiiiiii???? trinitiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii..... prandaj nuk po i shiten me byreket metit??
  avatar
  Don_Corleone
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 289
  Mosha : 34
  Loisirs : DY GJERA JANE TE PAFUNDME: UNIVERSI DHE BUDALLALLEKU NJEREZOR
  Data e rregjistrimit : 08/06/2007

  default Re: HUMB TRINITI

  Mesazh nga Don_Corleone prej 6/7/2007, 16:44

  Po kujt po i rref apo i shiten byreket metit apo jo, ka humb trini, o lo :D
  sapo kontaktova me interpolin, kane nis kerkimet :D:D:D:D:D:D:D:D:D
  avatar
  Don_Corleone
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 289
  Mosha : 34
  Loisirs : DY GJERA JANE TE PAFUNDME: UNIVERSI DHE BUDALLALLEKU NJEREZOR
  Data e rregjistrimit : 08/06/2007

  default Re: HUMB TRINITI

  Mesazh nga Don_Corleone prej 6/7/2007, 16:52

  :D
  avatar
  lo
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 432
  Vendi : diku
  Puna : PENSIONISTE
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: HUMB TRINITI

  Mesazh nga lo prej 6/7/2007, 16:55

  thua ta kene rrembyer mo???Sad
  avatar
  Don_Corleone
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 289
  Mosha : 34
  Loisirs : DY GJERA JANE TE PAFUNDME: UNIVERSI DHE BUDALLALLEKU NJEREZOR
  Data e rregjistrimit : 08/06/2007

  default Re: HUMB TRINITI

  Mesazh nga Don_Corleone prej 6/7/2007, 16:57

  Hajt pusho, mos ndill keq :D:D:D:D:D:D:D:D
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: HUMB TRINITI

  Mesazh nga MiLaN prej 7/7/2007, 10:21

  hahahahhahahahahhaha e kam burgos une me po mos e kerkoni hahahhahahahahahhahaaha
  avatar
  Don_Corleone
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 289
  Mosha : 34
  Loisirs : DY GJERA JANE TE PAFUNDME: UNIVERSI DHE BUDALLALLEKU NJEREZOR
  Data e rregjistrimit : 08/06/2007

  default Re: HUMB TRINITI

  Mesazh nga Don_Corleone prej 7/7/2007, 12:45

  kinezo mbaje ca dite, pastaj hidhe ne qarkullim :D:D:D:D:D:D:D:D:D
  avatar
  **GISHTEZA**
  Founder & Administratore

  Numri i postimeve : 3718
  Vendi : andej ,kendej
  Data e rregjistrimit : 27/05/2007

  default Re: HUMB TRINITI

  Mesazh nga **GISHTEZA** prej 9/7/2007, 09:04


  kinezi personi qe e ka marre trinitin peng
  kerkohet nga policia..............


  _________________
  █║▌│█│║▌║││█║▌║█
  E   S.H.T.R.E.J.N.T.Ė

  █║▌│█│║▌║││█║▌│║║█║│█
  N.U.K    B.L.I.H.E.M     D.O.T
  avatar
  lo
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 432
  Vendi : diku
  Puna : PENSIONISTE
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: HUMB TRINITI

  Mesazh nga lo prej 9/7/2007, 16:28

  hahahahahah e ke mare trinitin per kuzhuniere ore??
  se vallahi duket puna qe ka bere
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: HUMB TRINITI

  Mesazh nga stavri prej 9/7/2007, 16:56

  MOJ LO SHIF ME VETEN TATE SE MOS HUMBESH MOS U MERR ME TRINITIN SE ASAJ I MARRIN PLESHTAT JO E RREMBEJN.AJO KA SHKU PER JETE NATE QEF LALI QEF.
  RUAJ VETEN LO SE PO RE ME NDONJE PUSET TI SKA SATELIT AMERIKAN QE TE GJEJ.
  HIHIHIHIHIH
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: HUMB TRINITI

  Mesazh nga MiLaN prej 9/7/2007, 19:28

  hahahahhahahahaha ehe :)
  avatar
  PaPi_x
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 53
  Data e rregjistrimit : 25/06/2007

  default Re: HUMB TRINITI

  Mesazh nga PaPi_x prej 9/7/2007, 21:46

  ej e di un ku ndodhet triniti per arsye investigimi nuk mund te flas me tej. . . .
  avatar
  Don_Corleone
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 289
  Mosha : 34
  Loisirs : DY GJERA JANE TE PAFUNDME: UNIVERSI DHE BUDALLALLEKU NJEREZOR
  Data e rregjistrimit : 08/06/2007

  default Re: HUMB TRINITI

  Mesazh nga Don_Corleone prej 10/7/2007, 14:38

  car thua me, po pse shoqerise se vjeter do i mbash sekrete ti?
  avatar
  lo
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 432
  Vendi : diku
  Puna : PENSIONISTE
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: HUMB TRINITI

  Mesazh nga lo prej 10/7/2007, 14:42

  stavri po u rrezova do te marr dhe ty me vete
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: HUMB TRINITI

  Mesazh nga triniti prej 10/7/2007, 15:20

  hahhahahahahaha

  erdha muve :D:D:D :ne qef: :ne qef: :ne qef:

  sa me pelqen kjo tema :ne qef: sa me pelqen kjo tema :ne qef:

  :8) :8) :8)

  :puthje: :puthje: :puthje: per ata qe e ndjene munesen time :D:D:D
  avatar
  PaPi_x
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 53
  Data e rregjistrimit : 25/06/2007

  default Re: HUMB TRINITI

  Mesazh nga PaPi_x prej 10/7/2007, 15:57

  uraaaaaaaaaa :ne qef: u gjet me ne fund triniti.
  tashi un qe e gjeta kush eshte shperblimi
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: HUMB TRINITI

  Mesazh nga triniti prej 10/7/2007, 18:30

  hahahhahahha
  avatar
  Don_Corleone
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 289
  Mosha : 34
  Loisirs : DY GJERA JANE TE PAFUNDME: UNIVERSI DHE BUDALLALLEKU NJEREZOR
  Data e rregjistrimit : 08/06/2007

  default Re: HUMB TRINITI

  Mesazh nga Don_Corleone prej 10/7/2007, 21:21

  shperblimi eshte nje muaj plazh ne plazhin e durresit hahahahahha
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: HUMB TRINITI

  Mesazh nga triniti prej 11/7/2007, 17:15

  tani si perfundim kush me gjeti mua???
  avatar
  **GISHTEZA**
  Founder & Administratore

  Numri i postimeve : 3718
  Vendi : andej ,kendej
  Data e rregjistrimit : 27/05/2007

  default Re: HUMB TRINITI

  Mesazh nga **GISHTEZA** prej 11/7/2007, 20:03

  erdhe vete


  _________________
  █║▌│█│║▌║││█║▌║█
  E   S.H.T.R.E.J.N.T.Ė

  █║▌│█│║▌║││█║▌│║║█║│█
  N.U.K    B.L.I.H.E.M     D.O.T
  avatar
  Don_Corleone
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 289
  Mosha : 34
  Loisirs : DY GJERA JANE TE PAFUNDME: UNIVERSI DHE BUDALLALLEKU NJEREZOR
  Data e rregjistrimit : 08/06/2007

  default Re: HUMB TRINITI

  Mesazh nga Don_Corleone prej 11/7/2007, 20:47

  sigurisht qe une :D
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: HUMB TRINITI

  Mesazh nga triniti prej 12/7/2007, 00:45

  dono dmth pushimet do i ndajme bashke ne, nje 15 ditesh njeri dhe nje tjetri :D:D:D
  avatar
  Don_Corleone
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 289
  Mosha : 34
  Loisirs : DY GJERA JANE TE PAFUNDME: UNIVERSI DHE BUDALLALLEKU NJEREZOR
  Data e rregjistrimit : 08/06/2007

  default Re: HUMB TRINITI

  Mesazh nga Don_Corleone prej 13/7/2007, 06:39

  jo ti sperfito gje se ke bere faj. :D
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: HUMB TRINITI

  Mesazh nga MiLaN prej 13/7/2007, 13:34

  u ue ue

  Sponsored content

  default Re: HUMB TRINITI

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 21/7/2018, 00:21