HUMB TRINITI

  Share
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: HUMB TRINITI

  Mesazh nga triniti prej 13/5/2008, 16:27

  blertaaaa afrohu nje cik mi afrohu :puc:
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: HUMB TRINITI

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 13/5/2008, 16:28

  ku me puthe?
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: HUMB TRINITI

  Mesazh nga stavri prej 13/5/2008, 16:44

  mire se na erdhe triniti dhe hajd me shpejt lale sepse shqetesohen shume njerz per ty dhe mos i lere ne ankth se nga bohesh ti
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: HUMB TRINITI

  Mesazh nga kiss_today prej 17/5/2008, 17:06

  Nuk ka humb jo, po e kam mbyll une me celse ne shtepi per denim, se ma ka dredh me njonin :twisted:

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: HUMB TRINITI

  Mesazh nga Vizitor prej 17/5/2008, 21:42

  aa mos u ban xheloze se edhe ajo don te defrehet e mo se su ba nami se ta dredhi nje her por leshoj tani se boll e'ke denuar
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: HUMB TRINITI

  Mesazh nga stavri prej 18/5/2008, 11:31

  maje mbyllur kisso madje lere dhe pa buk vec raki thane jepi se ate do ajo
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: HUMB TRINITI

  Mesazh nga kiss_today prej 19/5/2008, 16:50

  hahahahahah jo moooooooo, qe te me dehet e te me ike nga dritarja eeeeeeeee? 🇳🇴
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: HUMB TRINITI

  Mesazh nga stavri prej 19/5/2008, 17:04

  hajde mi se e ka pijen me gjume ajo se ka me sherr mos ki frik
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: HUMB TRINITI

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 19/5/2008, 17:07

  he se e sjell koken vet ajo kshu be gjithmone
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: HUMB TRINITI

  Mesazh nga stavri prej 19/5/2008, 17:14

  une e di per vete por mos u merzisni ju
  avatar
  Morena
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2193
  Mosha : 37
  Vendi : Atje ku me do zemra...
  Puna : Pa pune
  Data e rregjistrimit : 01/02/2009

  default Re: HUMB TRINITI

  Mesazh nga Morena prej 18/2/2010, 16:10

  Humbi prap
  avatar
  Nike
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1815
  Vendi : Prishtina
  Data e rregjistrimit : 05/12/2009

  default Re: HUMB TRINITI

  Mesazh nga Nike prej 18/2/2010, 16:25

  Po ku na paska ikur qe ka humb

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: HUMB TRINITI

  Mesazh nga Vizitor prej 18/2/2010, 22:31

  po ajo nuk eshte e marr moj ajo nuk rrin me njerz te pavler ,,

  Sponsored content

  default Re: HUMB TRINITI

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 23/7/2018, 05:21