HUMB TRINITI

  Share
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: HUMB TRINITI

  Mesazh nga triniti prej 17/7/2007, 08:11

  ueeeeeeeeee me t'futme SadSadSad
  avatar
  Don_Corleone
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 289
  Mosha : 34
  Loisirs : DY GJERA JANE TE PAFUNDME: UNIVERSI DHE BUDALLALLEKU NJEREZOR
  Data e rregjistrimit : 08/06/2007

  default Re: HUMB TRINITI

  Mesazh nga Don_Corleone prej 17/7/2007, 14:25

  seshte as nji cik me tfutme. kur u nda cmimi ti mungoje. meqe ra fjala nga ke qene keto dite??
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: HUMB TRINITI

  Mesazh nga MiLaN prej 17/7/2007, 22:09

  ehhhhhhhhh trinto
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: HUMB TRINITI

  Mesazh nga triniti prej 19/7/2007, 15:11

  me sezon mo aman se plasa SadSadSad
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: HUMB TRINITI

  Mesazh nga MiLaN prej 19/7/2007, 16:37

  ja se ta mbaroj une sezonin :P:P

  :puc:
  avatar
  Don_Corleone
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 289
  Mosha : 34
  Loisirs : DY GJERA JANE TE PAFUNDME: UNIVERSI DHE BUDALLALLEKU NJEREZOR
  Data e rregjistrimit : 08/06/2007

  default Re: HUMB TRINITI

  Mesazh nga Don_Corleone prej 19/7/2007, 22:19

  do ndihme trino?
  avatar
  lo
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 432
  Vendi : diku
  Puna : PENSIONISTE
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: HUMB TRINITI

  Mesazh nga lo prej 20/7/2007, 01:27

  erdhi trinitiiiiiiiiiiii :8) :8) :8) :8)
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: HUMB TRINITI

  Mesazh nga MiLaN prej 20/7/2007, 11:17

  ehe ka hum prape Sad
  avatar
  lo
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 432
  Vendi : diku
  Puna : PENSIONISTE
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: HUMB TRINITI

  Mesazh nga lo prej 20/7/2007, 13:16

  po ksaj here kush e ka rrembyer ore??
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: HUMB TRINITI

  Mesazh nga MiLaN prej 20/7/2007, 13:41

  nuk e di Sad po do ja mar shpirtin
  avatar
  NESTI
  Anetar i sapoardhur
  Anetar i sapoardhur

  Numri i postimeve : 48
  Mosha : 34
  Vendi : gjithandej
  Data e rregjistrimit : 06/07/2007

  default HUMB TRINITI

  Mesazh nga NESTI prej 20/7/2007, 20:19

  mos ja merr shpirtin lale se ska kush na shkruan ne forum :D :D :D :D :jo jo jo: hahahaha
  avatar
  Don_Corleone
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 289
  Mosha : 34
  Loisirs : DY GJERA JANE TE PAFUNDME: UNIVERSI DHE BUDALLALLEKU NJEREZOR
  Data e rregjistrimit : 08/06/2007

  default Re: HUMB TRINITI

  Mesazh nga Don_Corleone prej 20/7/2007, 22:36

  ue ue ue, paska humb prap kjo?
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: HUMB TRINITI

  Mesazh nga MiLaN prej 21/7/2007, 11:55

  nuk ka per te shkrujt mos se ja erdhi e djela :):)
  avatar
  PaPi_x
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 53
  Data e rregjistrimit : 25/06/2007

  default Re: HUMB TRINITI

  Mesazh nga PaPi_x prej 21/7/2007, 18:11

  Sad pu pu ka humb prap triniti
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: HUMB TRINITI

  Mesazh nga triniti prej 24/7/2007, 00:45

  erdhaaaaaaaa prap muveeeeeeeeeeeeeeeee :D:D:D

  loooooooooooooo :puthje:

  P.S: humba une se isha ne nje qender estetike te behesha e bukur se neser do takoj kinezin :D:D:D
  avatar
  Don_Corleone
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 289
  Mosha : 34
  Loisirs : DY GJERA JANE TE PAFUNDME: UNIVERSI DHE BUDALLALLEKU NJEREZOR
  Data e rregjistrimit : 08/06/2007

  default Re: HUMB TRINITI

  Mesazh nga Don_Corleone prej 24/7/2007, 16:04

  e moj e solle surratin prap ketu? :D
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: HUMB TRINITI

  Mesazh nga MiLaN prej 25/7/2007, 13:16

  hahahahahhahaha trinto kur neser moj ?
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: HUMB TRINITI

  Mesazh nga triniti prej 25/7/2007, 16:55

  kinezi ne fakt ishte dje :D:D:D

  upsss edhe neser me kismet ;)
  meqe ra fjala ca do neser per darke, se sdi te gatuaj une :D:D:D
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: HUMB TRINITI

  Mesazh nga MiLaN prej 27/7/2007, 09:32

  mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm nne darke mir ja kaluam po sot ne mengjes se e dhive i cik
  mmmmmm o cuna ka ca shoqe kjo qe te iken mendja te iken
  avatar
  Don_Corleone
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 289
  Mosha : 34
  Loisirs : DY GJERA JANE TE PAFUNDME: UNIVERSI DHE BUDALLALLEKU NJEREZOR
  Data e rregjistrimit : 08/06/2007

  default Re: HUMB TRINITI

  Mesazh nga Don_Corleone prej 27/7/2007, 13:10

  ca thu mer kinez.  edhe kjo trini sthote i gjysem llafi.
  trino e vertete eshte kjo qe thote kinezi?
  avatar
  **GISHTEZA**
  Founder & Administratore

  Numri i postimeve : 3718
  Vendi : andej ,kendej
  Data e rregjistrimit : 27/05/2007

  default Re: HUMB TRINITI

  Mesazh nga **GISHTEZA** prej 27/7/2007, 13:14

  kinez sa me fat qe je mo


  _________________
  █║▌│█│║▌║││█║▌║█
  E   S.H.T.R.E.J.N.T.Ė

  █║▌│█│║▌║││█║▌│║║█║│█
  N.U.K    B.L.I.H.E.M     D.O.T
  avatar
  enya
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 308
  Data e rregjistrimit : 02/06/2007

  default Re: HUMB TRINITI

  Mesazh nga enya prej 30/7/2007, 22:50

  Une s'kam informacion se ku ndodhet e ē'po ben por po ju them veē qe po e shoh ne linje tashme qe po shkruaj ... me sa duket hyn ne forum vetem naten ne menyre qe te mos e shohin te tjeret :qesh: :tall:
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: HUMB TRINITI

  Mesazh nga triniti prej 30/7/2007, 23:16

  hahahhahahaha enya :D:D:D :puthje:

  P.S: dono une shoqet i kam si shpirt mo :D:D:D
  kinezi, ti pse hedh xixa kot, se e di qe jane te paprekshme ato :D:D:D
  pastaj te thashe, une kur dua gjume dua gjume dhe sma ndjen shume :D:D:D
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: HUMB TRINITI

  Mesazh nga MiLaN prej 4/8/2007, 19:54

  hmmmmmmmmmmm ok edhe une do te te le te flesh po ma le mu ate napoletanen
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: HUMB TRINITI

  Mesazh nga triniti prej 7/8/2007, 00:21

  ska ska ska :D:D:D ta thash njer, pse kembngul kot ti eee??

  Sponsored content

  default Re: HUMB TRINITI

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 21/7/2018, 00:12