HUMB TRINITI

  Share
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: HUMB TRINITI

  Mesazh nga MiLaN prej 2/12/2007, 14:21

  hahahhahahahahahahaha jo jo se ele une kam tulp Embarassed hahahahhahahaha....
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: HUMB TRINITI

  Mesazh nga triniti prej 4/12/2007, 16:35

  e mire spo ja themi fare pra :D:D:D

  Musafir
  Vizitor

  default Re: HUMB TRINITI

  Mesazh nga Musafir prej 4/12/2007, 17:40

  partnero 喂朋友如何你是今天?在阿爾巴尼亞繼續的。有新任何東西嗎? :D :D
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: HUMB TRINITI

  Mesazh nga MiLaN prej 7/12/2007, 20:47

  nuk ja themi...
  ku ke hum me o nak ?
  avatar
  **GISHTEZA**
  Founder & Administratore

  Numri i postimeve : 3718
  Vendi : andej ,kendej
  Data e rregjistrimit : 27/05/2007

  default Re: HUMB TRINITI

  Mesazh nga **GISHTEZA** prej 11/5/2008, 12:53


  Keto jane nje pjese e bukurise te Trinitit


  _________________
  █║▌│█│║▌║││█║▌║█
  E   S.H.T.R.E.J.N.T.Ė

  █║▌│█│║▌║││█║▌│║║█║│█
  N.U.K    B.L.I.H.E.M     D.O.T
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: HUMB TRINITI

  Mesazh nga stavri prej 11/5/2008, 13:04

  VJEN PRAP AJO PO HE ESHTE SHUME E ZNME KOHET E FUNDIT ME ATE .....
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: HUMB TRINITI

  Mesazh nga kiss_today prej 11/5/2008, 16:16

  Kush e ka marre peng Trinitin, ta ktheje se i mungon forumit :D
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: HUMB TRINITI

  Mesazh nga stavri prej 11/5/2008, 17:21

  askush e ka marr ai robi por jo peng me deshir

  mu sme mungon per vete kisso ty po sepse ee di
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: HUMB TRINITI

  Mesazh nga triniti prej 12/5/2008, 17:50

  per kenaqesine e atyre qe u kam munguar kam ardh prap muve :D:D:D
  dhe per hidherimin e atyre qe me kan inat kam ardh prap muve, se kam ardh per qejfin dhe kenaqesin time :D:D:D
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: HUMB TRINITI

  Mesazh nga stavri prej 12/5/2008, 17:54

  PRSH TRINITI DHE MIRE SE ERDHE PER TE DY PALET E KENAQESIVE
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: HUMB TRINITI

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 12/5/2008, 18:09

  kam me ja shkul floket asaj trinitit shtriges te humb dhe nje her te humb Laughing
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: HUMB TRINITI

  Mesazh nga stavri prej 12/5/2008, 19:03

  sa po humbi serish blerta

  sa e do ate ti lale sa mire do ishte sikur ta doje dike sa gjysma e asaj dashurie qe ke per te :D
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: HUMB TRINITI

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 12/5/2008, 19:13

  hahahhahha un te dua me shum ty o dreq:P
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: HUMB TRINITI

  Mesazh nga stavri prej 12/5/2008, 19:16

  urdhooooooooooooo


  por si me do ti mua kur ti asnjeher se ke shprehur nga ta kuptoi ket gje une sepse sjam as fallxhor une i shkreti

  por do ta mendoj ket gje sepse me erdhi si pa pritur me thene te drejten u bona pak me Embarassed
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: HUMB TRINITI

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 12/5/2008, 19:18

  hmmmmmmm mos u bej me turp mo sikur ste ka ndodh kurr
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: HUMB TRINITI

  Mesazh nga stavri prej 12/5/2008, 19:19

  me ka ndodh me ka ndodh
  por gjithmon problemi eshte se kush ta thot jo sepse jemi te rinje ne ket zanat
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: HUMB TRINITI

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 12/5/2008, 19:42

  epra te rinj thot ky
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: HUMB TRINITI

  Mesazh nga stavri prej 12/5/2008, 19:43

  po prandaj u preka une sepse ma the ti jo se ka te bej eskperineca e shumte apo e pakte
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: HUMB TRINITI

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 12/5/2008, 20:15

  shhhhhhhhhhhhhhttt se na rafi gishteza se kemi dal nga tema :P

  esht per trinitin kjo teme :D
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: HUMB TRINITI

  Mesazh nga stavri prej 12/5/2008, 20:25

  sa te mire jemi ne dy sepse kena te dy nje mendje sepse sa ta thoja ket gje


  na gjeni trinitin mo njerz sepse dhe sot qe erdhi ja futi vrapit se cka ajo goc sdi gje una
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 32
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: HUMB TRINITI

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 13/5/2008, 13:25

  as un sdi gje
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: HUMB TRINITI

  Mesazh nga kiss_today prej 13/5/2008, 15:33

  shhttttttttttttttttt se eshte tu fjet triniti :D Mos bertisni se e zgjoni hahahahahaha
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: HUMB TRINITI

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 13/5/2008, 15:43

  lere se ajo e ka 12 sahatin me duket:D
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: HUMB TRINITI

  Mesazh nga triniti prej 13/5/2008, 16:14

  erdha muve njer per dy here skam humb akoma :D:D:D
  kiss kiss kiss
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: HUMB TRINITI

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 13/5/2008, 16:25

  shtrigeeeeeeeeee :8)

  Sponsored content

  default Re: HUMB TRINITI

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 21/7/2018, 00:22