LAVIRES

  Share
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: LAVIRES

  Mesazh nga triniti prej 20/12/2007, 23:44

  ne fakt po.... do t'doja te kuptoja komentin e mesiperm
  po meqe qenke shume i zene po e lem keshtu anonim :D:D:D
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: LAVIRES

  Mesazh nga MiLaN prej 22/12/2007, 20:49

  o trinto me mire perdor ate qe tashme ti te flasesh :D
  avatar
  kecka
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 192
  Mosha : 39
  Vendi : as vete nuk e di
  Puna : kecke
  Data e rregjistrimit : 10/06/2007

  default Re: LAVIRES

  Mesazh nga kecka prej 29/12/2007, 01:40

  po ckeni me njerez me grun e huj...
  ka qejfin e vete dhe ajo, pse ju jep bezdi nuk e kuptoj?
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: LAVIRES

  Mesazh nga MiLaN prej 29/12/2007, 18:52

  hahahhahahaha kecka nuk e kemi me grun ne me lali... e kemi me te gjitha :D:D
  avatar
  kecka
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 192
  Mosha : 39
  Vendi : as vete nuk e di
  Puna : kecke
  Data e rregjistrimit : 10/06/2007

  default Re: LAVIRES

  Mesazh nga kecka prej 31/12/2007, 00:24

  ateher kinez ribej pyetjen time nga e para
  ckeni me boten?
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: LAVIRES

  Mesazh nga MiLaN prej 31/12/2007, 17:06

  po te me pergjigjes se cka bota me ne atehere do te te them ca kemi ne me boten
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: LAVIRES

  Mesazh nga triniti prej 1/1/2008, 22:27

  eeee vertet kinezi pse grriceni ju eee??? :D:D:D
  avatar
  Bardh
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 403
  Data e rregjistrimit : 09/06/2007

  default Re: LAVIRES

  Mesazh nga Bardh prej 2/1/2008, 02:05

  rrugė
  nė rrugė
  njė lavire
  nė laviren
  njė buzėqeshje
  unė
  dhe buzėqeshja e lavires

  laviren e dua
  baba
  laviren.

  .......Eqrem Basha  Edituar pėr herė tė fundit nga nė 6/1/2008, 02:21, edituar 1 herė gjithsej
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: LAVIRES

  Mesazh nga MiLaN prej 2/1/2008, 19:47

  kena qejf mi :D:D
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: LAVIRES

  Mesazh nga kiss_today prej 13/4/2008, 11:48

  Ubububububbu ende laviren pergojosni ketu ??? lereni te qete te shkreten, ne "hallin e vet".
  avatar
  Bardh
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 403
  Data e rregjistrimit : 09/06/2007

  default Re: LAVIRES

  Mesazh nga Bardh prej 13/4/2008, 22:02

  kiss_today shkruajti:Ubububububbu ende laviren pergojosni ketu ??? lereni te qete te shkreten, ne "hallin e vet".

  Kush po e pėrgojos Laviren kiss today pse atėhere ėshtė hap tema...

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: LAVIRES

  Mesazh nga Vizitor prej 14/4/2008, 07:06

  pupu lereni te shkreten se ka hallin e vet :D :D
  avatar
  Bardh
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 403
  Data e rregjistrimit : 09/06/2007

  default Re: LAVIRES

  Mesazh nga Bardh prej 14/4/2008, 09:34

  morena shkruajti:pupu lereni te shkreten se ka hallin e vet :D :D

  Pse i thua e shkret moj :rraf:

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: LAVIRES

  Mesazh nga Vizitor prej 14/4/2008, 10:36

  Bardh shkruajti:
  morena shkruajti:pupu lereni te shkreten se ka hallin e vet :D :D

  Pse i thua e shkret moj :rraf:
  kot per qef :pool:
  avatar
  Bardh
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 403
  Data e rregjistrimit : 09/06/2007

  default Re: LAVIRES

  Mesazh nga Bardh prej 14/4/2008, 13:02

  Po ani moj morena rri nė njė vend se nuk po shkon biseda nė kėtė mėnyrė.

  Ani thua pėr qef, po tė madh e paske qefin tiiii yyyyyyyyyyyyyy Shocked

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: LAVIRES

  Mesazh nga Vizitor prej 14/4/2008, 13:05

  Bardh shkruajti:Po ani moj morena rri nė njė vend se nuk po shkon biseda nė kėtė mėnyrė.

  Ani thua pėr qef, po tė madh e paske qefin tiiii yyyyyyyyyyyyyy Shocked
  :x
  avatar
  Bardh
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 403
  Data e rregjistrimit : 09/06/2007

  default Re: LAVIRES

  Mesazh nga Bardh prej 14/4/2008, 13:06

  morena shkruajti:
  Bardh shkruajti:Po ani moj morena rri nė njė vend se nuk po shkon biseda nė kėtė mėnyrė.

  Ani thua pėr qef, po tė madh e paske qefin tiiii yyyyyyyyyyyyyy Shocked
  :x


  heyy :ups:

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: LAVIRES

  Mesazh nga Vizitor prej 14/4/2008, 13:08

  Bardh shkruajti:
  morena shkruajti:
  Bardh shkruajti:Po ani moj morena rri nė njė vend se nuk po shkon biseda nė kėtė mėnyrė.

  Ani thua pėr qef, po tė madh e paske qefin tiiii yyyyyyyyyyyyyy Shocked
  :x


  heyy :ups:
  hahahahaahahahah hec i cik hec :8)
  avatar
  Bardh
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 403
  Data e rregjistrimit : 09/06/2007

  default Re: LAVIRES

  Mesazh nga Bardh prej 14/4/2008, 13:09

  mos ma prish gjumin se jam i lodhur shumė :sleep:

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: LAVIRES

  Mesazh nga Vizitor prej 14/4/2008, 13:11

  Bardh shkruajti:mos ma prish gjumin se jam i lodhur shumė :sleep:
  ndac mar mu me lusin :pool:
  avatar
  Bardh
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 403
  Data e rregjistrimit : 09/06/2007

  default Re: LAVIRES

  Mesazh nga Bardh prej 14/4/2008, 13:17

  morena shkruajti:
  Bardh shkruajti:mos ma prish gjumin se jam i lodhur shumė :sleep:
  ndac mar mu me lusin :pool:

  :silent:
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: LAVIRES

  Mesazh nga MiLaN prej 14/4/2008, 17:29

  Sad e kush LAVIRE eshte pervec se kjo jete
  Sad kur ajo mer edhe gjene qe njeriu me te shtrenjte mund te kete
  Sad kur gjithcka e bukur shkaterrohet per nje karpico, per nje teke
  Sad e kush LAVIRE eshte tjeter pervec se kjo jete... ?
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: LAVIRES

  Mesazh nga kiss_today prej 14/4/2008, 18:44

  yyyyyyyyyyyyyyyy sa replika vetem per nje fjali qe thashe une :P Me behet qejfi qe jam shkendije :P:P:P ( iiiiiiiiii sa ia bera qejfin vetes :D:P )
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: LAVIRES

  Mesazh nga MiLaN prej 14/4/2008, 18:47

  Sad
  me vjen mire per ty qe e ke mare kaq mire kiss
  Sad
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: LAVIRES

  Mesazh nga stavri prej 14/4/2008, 18:49

  kinezo po ma gjete ate LAVIREN
  e cila e ka emerin JETE ma sill i vrap se kam cik pune me te
  se fort na ka merzit

  Sponsored content

  default Re: LAVIRES

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 21/5/2018, 07:19