LAVIRES

  Share
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: LAVIRES

  Mesazh nga kiss_today prej 15/4/2008, 08:58

  cdo i besh Sravri? do e futesh ne "Udhen e Zotit"? hahahaha :qesh:
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: LAVIRES

  Mesazh nga MiLaN prej 15/4/2008, 18:10

  stavri shkruajti:kinezo po ma gjete ate LAVIREN
  e cila e ka emerin JETE ma sill i vrap se kam cik pune me te
  se fort na ka merzit

  nuk i bo dot gjo stavro... varja... me mire mos e gjej fare
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: LAVIRES

  Mesazh nga stavri prej 15/4/2008, 19:07

  mos mer se kisha marr me frymezim dhe me nerva
  aaaaaaaa cme bone mer kinezo aaaaaaaa:(

  Sponsored content

  default Re: LAVIRES

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 27/5/2018, 11:47