Personi me simpatik ne forum

  Share
  avatar
  **GISHTEZA**
  Founder & Administratore

  Numri i postimeve : 3718
  Vendi : andej ,kendej
  Data e rregjistrimit : 27/05/2007

  default Personi me simpatik ne forum

  Mesazh nga **GISHTEZA** prej 10/7/2007, 18:53

  Kush esht personi me simpatik per ju e pse ketu ne forum.


  _________________
  █║▌│█│║▌║││█║▌║█
  E   S.H.T.R.E.J.N.T.Ė

  █║▌│█│║▌║││█║▌│║║█║│█
  N.U.K    B.L.I.H.E.M     D.O.T
  avatar
  lo
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 432
  Vendi : diku
  Puna : PENSIONISTE
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Personi me simpatik ne forum

  Mesazh nga lo prej 20/7/2007, 01:28

  hmmmmmm ka disa
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Personi me simpatik ne forum

  Mesazh nga MiLaN prej 20/7/2007, 11:19

  psh ?
  avatar
  lo
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 432
  Vendi : diku
  Puna : PENSIONISTE
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Personi me simpatik ne forum

  Mesazh nga lo prej 20/7/2007, 13:15

  unaaaaaaaaaaaa
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Personi me simpatik ne forum

  Mesazh nga MiLaN prej 20/7/2007, 13:42

  haahhahahahhahahhaha ate mendje kisha edhe une :)
  :8)
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: Personi me simpatik ne forum

  Mesazh nga kiss_today prej 26/9/2007, 12:14

  Kineziiii, thashe se do me permendje mua ne kete teme , po mesa duket person me simpatik qenka ajo napoletania ( qe i kerkon Trinitise te ta prenzantoje ) dhe meqe ajo s'eshte anetare e forumit, s'e ke permend ketu. Mire ke bere Sad Ste kam me xhan kinezi Sad u zhgenjeva totalisht prej teje Sad
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Personi me simpatik ne forum

  Mesazh nga MiLaN prej 29/9/2007, 20:46

  me vjen keq
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: Personi me simpatik ne forum

  Mesazh nga kiss_today prej 5/11/2007, 17:00

  Personi me simpatik ketu ne forum eshte Gishteza, se ata qe i kam takuar e i konsideroj miq e mikesha, nuk mund ti quaj vetem forumiste te kendshem:)
  avatar
  **GISHTEZA**
  Founder & Administratore

  Numri i postimeve : 3718
  Vendi : andej ,kendej
  Data e rregjistrimit : 27/05/2007

  default Re: Personi me simpatik ne forum

  Mesazh nga **GISHTEZA** prej 5/11/2007, 20:14

  kiss_today shkruajti:Personi me simpatik ketu ne forum eshte Gishteza, se ata qe i kam takuar e i konsideroj miq e mikesha, nuk mund ti quaj vetem forumiste te kendshem:)
  flm motra dhe ti je super simpatike


  _________________
  █║▌│█│║▌║││█║▌║█
  E   S.H.T.R.E.J.N.T.Ė

  █║▌│█│║▌║││█║▌│║║█║│█
  N.U.K    B.L.I.H.E.M     D.O.T
  avatar
  roby
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 434
  Vendi : aty ku te jete e domosdoshme....
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Personi me simpatik ne forum

  Mesazh nga roby prej 5/11/2007, 20:59

  pesoni ma simpatik per mua aeshte lona.......
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: Personi me simpatik ne forum

  Mesazh nga shaban cakolli prej 12/11/2007, 11:47

  Unė nuk i njoh po ka disa,sipas shkathėsisė nė forume Gishtėza nr.1

  pastaj po dėshmohet riki30
  Naki,
  Adem Berisha
  Kosovarja
  Po mė vjen inatė me thanė Kinezi
  Arla
  kis-today

  ..............shumė bre ka,krejt janė tė mirė,po kurr s“munda me ua mėsuar krejt emrat!!!
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Personi me simpatik ne forum

  Mesazh nga MiLaN prej 13/11/2007, 21:16

  hahahahhah shabe... mos e thuj bre burr se e marr me men vete une :)
  pershnetje
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: Personi me simpatik ne forum

  Mesazh nga shaban cakolli prej 14/11/2007, 10:12

  Kinezi tė pėrshėndes pėrzemėrsisht,tė ēmoj pėr punėn qė bėnė,mė fal nganjėherė unė bėjė shaka.
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: Personi me simpatik ne forum

  Mesazh nga kiss_today prej 14/11/2007, 11:44

  Shaban po mua per ne fund te listes me paske lene Sad ??? Madje dhe pas kinezit, qe e kishe me pishman :P:P

  riki30
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 110
  Vendi : kosove
  Data e rregjistrimit : 20/07/2007

  default Re: Personi me simpatik ne forum

  Mesazh nga riki30 prej 14/11/2007, 16:19

  Njeriu me simpatik sipas meje ne te gjithe forumet eshte z.Shaban Cakolli :roll:
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Personi me simpatik ne forum

  Mesazh nga MiLaN prej 14/11/2007, 18:51

  ehh kisso embelsira per ne fund apo jo...
  shabe e di qe ben shaka... dhe e mirekuptoj...
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: Personi me simpatik ne forum

  Mesazh nga kiss_today prej 15/11/2007, 10:48

  Opo thone edhe "ilacet pas buke" per ate pune kinezi. Di une ne c'kuptim e kish Shabani ? hahahahaaha :P
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: Personi me simpatik ne forum

  Mesazh nga shaban cakolli prej 15/11/2007, 13:33

  Mė fal kiss-today,njeriu nganjėherė nė forum gjatė postimit gabon,tani po bėjė renditjet:Njeriu mė simpatik nė forum pėr mua ėshtė:

  Kiss-today
  gishteza
  riki-3o
  naki,
  kinezi
  ........................

  por mos harroni:Kini parasyshė njeriun qė ka zgjedhur riki30,ai edhe duhet tė jetė,iiiiiiiihaaaaaaaaa
  avatar
  enya
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 308
  Data e rregjistrimit : 02/06/2007

  default Re: Personi me simpatik ne forum

  Mesazh nga enya prej 15/11/2007, 20:05

  Personat me simpatik te forumit:

  Gishteza (pa diskutim)
  Triniti
  Kiss-Today
  Kinezi
  Naki (ne kohet qe shkruante ne kete forum)


  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Personi me simpatik ne forum

  Mesazh nga MiLaN prej 18/11/2007, 12:54

  kiss... dhe ilacet si embelsira jane lali... per mire pihen...
  ku ta gjej te kisha nje ilac si puna jote une :)
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: Personi me simpatik ne forum

  Mesazh nga kiss_today prej 18/11/2007, 12:57

  Eeeee kinezi, por ilacet s'bejne efekt kur je ccciiiiiiiiicccccccccc ama.
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Personi me simpatik ne forum

  Mesazh nga MiLaN prej 18/11/2007, 13:00

  nganjehere po...

  Musafir
  Vizitor

  default Re: Personi me simpatik ne forum

  Mesazh nga Musafir prej 19/11/2007, 11:42

  personi me simpatik ne forum esht ai qe di te i respektoi te gjith vellezer e motra
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Personi me simpatik ne forum

  Mesazh nga MiLaN prej 19/11/2007, 18:42

  ehhh kisso me beri efekt :D
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: Personi me simpatik ne forum

  Mesazh nga kiss_today prej 23/11/2007, 15:27

  Hahahahhaahahaha kinezi sa i papare qe je. Puc folt (K)

  Sponsored content

  default Re: Personi me simpatik ne forum

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 19/7/2018, 17:17