Personi me simpatik ne forum

  Share
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Personi me simpatik ne forum

  Mesazh nga stavri prej 29/4/2008, 17:09

  kiss_today shkruajti:O stavri Sad pse as mua s'me quan sadopak simpatike ti ???SadSad
  Angelooooooo :baci:

  sme lejohet te komentoi per ty une

  se bohet njoni xheloz :D
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: Personi me simpatik ne forum

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 29/4/2008, 17:42

  kissi bravo te qoft ty e gezofsh :D
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Personi me simpatik ne forum

  Mesazh nga stavri prej 29/4/2008, 18:33

  ~blerta~ shkruajti:kissi bravo te qoft ty e gezofsh :D

  po ne sdo gezoim gje si simpatike qe jena mi?>??
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: Personi me simpatik ne forum

  Mesazh nga kiss_today prej 30/4/2008, 15:23

  rrofsh blerta :) Stavri, s'behet xheloz kollaj ai mo jo :D
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Personi me simpatik ne forum

  Mesazh nga stavri prej 30/4/2008, 16:51

  jo vallai kisso sbehem aspak une

  u le njerzve liri veprime por vec te veproin me mend ne koke

  njerzit me simpatik ktu????

  jan shume vallai dhe sduhet ti vecoim se nuk eshte gje e mire
  avatar
  bellissima
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 82
  Vendi : n'tok time
  Data e rregjistrimit : 22/11/2007

  default Re: Personi me simpatik ne forum

  Mesazh nga bellissima prej 30/4/2008, 22:17

  mos u zini se macoku esht i trinitit ahhahahha shiko tani po tme pyesni mua me e mira jam une po me simatikja esh pa DYSHIME TRINITI :roll: ( o trino he se rregullohena mrapa per kte reklamen) dhe direk pas i vjen ky gabeli e kshu me radh
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 32
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: Personi me simpatik ne forum

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 1/5/2008, 10:37

  :D

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: Personi me simpatik ne forum

  Mesazh nga Vizitor prej 1/5/2008, 12:56

  po mua me simpatikja me duket bellissima,,
  se duket nga preferenca
  se ne rrealitet nuk e njoh
  avatar
  bellissima
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 82
  Vendi : n'tok time
  Data e rregjistrimit : 22/11/2007

  default Re: Personi me simpatik ne forum

  Mesazh nga bellissima prej 1/5/2008, 18:43

  ueeueeeu shife ky Embarassed po e di re e di :roll: imagjino tme njohesh mua ti :8)
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Personi me simpatik ne forum

  Mesazh nga stavri prej 1/5/2008, 19:14

  she she she kjo lart ja paska rrite vetes vlerat cik si shume

  personi me simpatik ktu jam UNE :D
  avatar
  bellissima
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 82
  Vendi : n'tok time
  Data e rregjistrimit : 22/11/2007

  default Re: Personi me simpatik ne forum

  Mesazh nga bellissima prej 1/5/2008, 21:28

  po normale shoku i bojm publicitet vetes free re :D :x
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: Personi me simpatik ne forum

  Mesazh nga kiss_today prej 2/5/2008, 18:21

  Bellissima meqe permende Angelon si person simpatik, une po e pranoj renditjen qe bere. :D
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Personi me simpatik ne forum

  Mesazh nga stavri prej 2/5/2008, 20:21

  :silent:
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: Personi me simpatik ne forum

  Mesazh nga kiss_today prej 3/5/2008, 16:43

  cke stavri ????
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Personi me simpatik ne forum

  Mesazh nga stavri prej 3/5/2008, 18:27

  po mendohem se kush eshte me simpatiku ktu
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Personi me simpatik ne forum

  Mesazh nga MiLaN prej 3/5/2008, 23:40

  edhe e gjete ?
  te kete valle ndonje simaptik ktu e ? ncnc
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: Personi me simpatik ne forum

  Mesazh nga kiss_today prej 4/5/2008, 19:12

  hajd se do e gjejme bashke Stavri :P
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: Personi me simpatik ne forum

  Mesazh nga shaban cakolli prej 4/5/2008, 19:13

  po mor si jo,personi simpatik,ja kiss-today
  avatar
  bellissima
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 82
  Vendi : n'tok time
  Data e rregjistrimit : 22/11/2007

  default Re: Personi me simpatik ne forum

  Mesazh nga bellissima prej 4/5/2008, 21:30

  yyyyyyyyyyyyha ktu te gjith simpatik jane re

  Musafir
  Vizitor

  default Re: Personi me simpatik ne forum

  Mesazh nga Musafir prej 5/5/2008, 08:35

  une mendoi se jan te gjith por ne vecanti motrushja Gishteza dhe Blerta :lule:

  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: Personi me simpatik ne forum

  Mesazh nga kiss_today prej 5/5/2008, 09:27

  Shaban faleminderit shumeeeeeeeeeee. Je shume xhentil :ui:

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: Personi me simpatik ne forum

  Mesazh nga Vizitor prej 5/5/2008, 16:32

  esht Blerta :8)


  Edituar pėr herė tė fundit nga morena nė 5/5/2008, 17:12, edituar 1 herė gjithsej
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Personi me simpatik ne forum

  Mesazh nga stavri prej 5/5/2008, 16:49

  e gjetaaaaaaaaaaaaaaaa

  jam uneeeeeeeeeeeeeeeeeee
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: Personi me simpatik ne forum

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 6/5/2008, 07:12

  shyqyr qe e gjete :D

  morena dhe ti mi cum e mil :)
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 32
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: Personi me simpatik ne forum

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 6/5/2008, 11:47

  ahhahahhaah

  Sponsored content

  default Re: Personi me simpatik ne forum

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 21/7/2018, 00:22