Personi me simpatik ne forum

  Share
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: Personi me simpatik ne forum

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 6/5/2008, 14:27

  mas qesh maj ti se dhe ti e mil je yll :D

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: Personi me simpatik ne forum

  Mesazh nga Vizitor prej 6/5/2008, 14:29

  kjo lart re komes ti bini :ne qef:
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: Personi me simpatik ne forum

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 6/5/2008, 14:31

  waaaaaaaaaaaaaaaaa me ra te fiket kur pash kte lart :D


  ti je moj?

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: Personi me simpatik ne forum

  Mesazh nga Vizitor prej 6/5/2008, 14:32

  jo mi o gjyshja ime Laughing Laughing
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: Personi me simpatik ne forum

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 6/5/2008, 14:34

  he mi thuj te verteten moc u tal me muve Sad

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: Personi me simpatik ne forum

  Mesazh nga Vizitor prej 6/5/2008, 14:36

  ~blerta~ shkruajti:he mi thuj te verteten moc u tal me muve Sad
  hahahahahahaahaha u me raft pika mu qe qa ti une mi une jom :8)
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: Personi me simpatik ne forum

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 6/5/2008, 14:37

  ok ket mbaj pra he dreq se ngele tu nderru foto prandaj te thashe kissss
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 32
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: Personi me simpatik ne forum

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 6/5/2008, 15:30

  qyqja sa te mira jeni ju un sjam as sa gjysma juaj Sad
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Personi me simpatik ne forum

  Mesazh nga stavri prej 6/5/2008, 16:48

  prap une jam me simpatiku kush do ta kundershtoi le te flasi seanca hapet ne kete moment
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 32
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: Personi me simpatik ne forum

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 6/5/2008, 17:14

  un jam dakord me stavrin me i mire eshte
  avatar
  roby
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 434
  Vendi : aty ku te jete e domosdoshme....
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Personi me simpatik ne forum

  Mesazh nga roby prej 6/5/2008, 21:27

  ma une kam ba mungesa shum po kisha me thane personi ma sipatik per sa kam ba muhabet une asht triniti.....
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 32
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: Personi me simpatik ne forum

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 7/5/2008, 08:19

  me i mire ketu eshte veshtire te percaktohet gjithkush ka mendimet e veta e tregon karakterin e vet un kam shum te mire ketu :D sdi mi dallu
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Personi me simpatik ne forum

  Mesazh nga stavri prej 7/5/2008, 18:23

  ore jam une e pikkkkkkkkkkkkkkk

  dhe une thot ky tjetriiiiiiiiiii qe ka kohe pa hyre dmth BLUU

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: Personi me simpatik ne forum

  Mesazh nga Vizitor prej 7/5/2008, 18:45

  :D :D :D jo sot jam vet komes ti bini
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Personi me simpatik ne forum

  Mesazh nga stavri prej 7/5/2008, 19:43

  uneeeeeeeeeeeeeeeeeee dhe dy pikaaaaaaaaaaa

  dhe pse nuk u vjen mire juveeeeeeeeee :D
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: Personi me simpatik ne forum

  Mesazh nga kiss_today prej 8/5/2008, 10:46

  Une e kam thene kush eshte personi me simpatik ketu: nga vajzat eshte triniti ndersa nga djemte : Angelo :D
  Ja nje big kisssssssssssss per 2 personat me simpatike ketu kuss
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: Personi me simpatik ne forum

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 8/5/2008, 15:07

  :D :D
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Personi me simpatik ne forum

  Mesazh nga triniti prej 8/5/2008, 17:11

  kiss_today shkruajti:Une e kam thene kush eshte personi me simpatik ketu: nga vajzat eshte triniti ndersa nga djemte : Angelo :D
  Ja nje big kisssssssssssss per 2 personat me simpatike ketu kuss


  uaa uaaa uaaaa ca qejfi :D:D:D motraaaaaaaaaa kiss kiss kiss :D:D:D

  :lov:
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 32
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: Personi me simpatik ne forum

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 8/5/2008, 17:16

  hahahhahahahahaha
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 32
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: Personi me simpatik ne forum

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 8/5/2008, 17:16

  i vjen keq kujt po te them se un jam me simpatikja :D
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Personi me simpatik ne forum

  Mesazh nga stavri prej 8/5/2008, 18:11

  une jo njeher sjam sepse e di dhe vet dhe ska rendesi ta thuaj njeri jo qe se ka bo kush ket gje deri tani

  personi me simpatik ne forum eshte GISHTEZA e cila dje eshte bere dhe nje vite me e madhe sec ka qene

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: Personi me simpatik ne forum

  Mesazh nga Vizitor prej 8/5/2008, 18:31

  shkodranja_yll shkruajti:i vjen keq kujt po te them se un jam me simpatikja :D
  jo mi mu nuk me vje keq sot e ke rradhen ti :8) neser une pasneser ti e keshtu me rradh dmth une edhe ti jemi hihihihihi:lol: Laughing Laughing
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Personi me simpatik ne forum

  Mesazh nga stavri prej 8/5/2008, 18:40

  me vjen mire qe ja beni qefin vetes dhe se lini pas dore

  ndoshta ua kane thene pa i thoni keto fjal

  ashtu qoft.... ato cka thoni ju dyja
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: Personi me simpatik ne forum

  Mesazh nga kiss_today prej 9/5/2008, 16:24

  kissssssssss motra :lov:
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Personi me simpatik ne forum

  Mesazh nga stavri prej 9/5/2008, 17:31

  personi me simpatik eshte:

  gishteza, enya te cilat na kan humbur me komentet e tyre shkurt na ka marr malli sepse smund te hyjen nga punet qe kan

  Sponsored content

  default Re: Personi me simpatik ne forum

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 21/7/2018, 00:20