Personi me simpatik ne forum

    Share
    avatar
    MiLaN
    Anėtar Nderi
    Anėtar Nderi

    Numri i postimeve : 4051
    Data e rregjistrimit : 29/05/2007

    default Re: Personi me simpatik ne forum

    Mesazh nga MiLaN prej 23/11/2007, 20:28

    ele une te puc shume :D

    dugaxhini
    Anetar i sapoardhur
    Anetar i sapoardhur

    Numri i postimeve : 3
    Data e rregjistrimit : 22/11/2007

    default Re: Personi me simpatik ne forum

    Mesazh nga dugaxhini prej 23/11/2007, 21:37

    PER MUA PERSONI ME SIMPATIKE QE ENDE SI NJOH MIRE ESHTE GISHTEZA AJO ESHTE NUMER 1
    avatar
    Besa
    Anetar
    Anetar

    Numri i postimeve : 260
    Data e rregjistrimit : 23/11/2007

    default Re: Personi me simpatik ne forum

    Mesazh nga Besa prej 23/11/2007, 22:35

    Meqė s'po i njoh ende, per momentin me simpatike duket te jete Gishteza ndonese me teper e shoh modestinė tek ajo.

    pershendetje
    avatar
    MiLaN
    Anėtar Nderi
    Anėtar Nderi

    Numri i postimeve : 4051
    Data e rregjistrimit : 29/05/2007

    default Re: Personi me simpatik ne forum

    Mesazh nga MiLaN prej 24/11/2007, 20:45

    eshte eshte
    avatar
    Besa
    Anetar
    Anetar

    Numri i postimeve : 260
    Data e rregjistrimit : 23/11/2007

    default Re: Personi me simpatik ne forum

    Mesazh nga Besa prej 25/11/2007, 16:32

    prandaj ia pasna qelluar!
    avatar
    MiLaN
    Anėtar Nderi
    Anėtar Nderi

    Numri i postimeve : 4051
    Data e rregjistrimit : 29/05/2007

    default Re: Personi me simpatik ne forum

    Mesazh nga MiLaN prej 25/11/2007, 20:41

    taman ne shenje hahahahhahaha po edhe une jam pak simpatik hahahahahahhahaa
    avatar
    Erisel
    Pena e arte
    Pena e arte

    Numri i postimeve : 689
    Data e rregjistrimit : 01/06/2007

    default Re: Personi me simpatik ne forum

    Mesazh nga Erisel prej 26/11/2007, 07:20

    Kinez, je shume i forte! Kemi Gishtezen N° 1 pastaj ti e ato vajzat e tjera.

    riki30
    Anetar
    Anetar

    Numri i postimeve : 110
    Vendi : kosove
    Data e rregjistrimit : 20/07/2007

    default Re: Personi me simpatik ne forum

    Mesazh nga riki30 prej 26/11/2007, 14:09

    Me simpatike eshte Gishteza ska fjale nr1 :8)
    avatar
    MiLaN
    Anėtar Nderi
    Anėtar Nderi

    Numri i postimeve : 4051
    Data e rregjistrimit : 29/05/2007

    default Re: Personi me simpatik ne forum

    Mesazh nga MiLaN prej 27/11/2007, 19:18

    o ero ku me fute ne mes te grave mer ppupupupu ca sikkleti
    avatar
    shaban cakolli
    Pena e arte
    Pena e arte

    Numri i postimeve : 4940
    Data e rregjistrimit : 01/06/2007

    default Re: Personi me simpatik ne forum

    Mesazh nga shaban cakolli prej 14/12/2007, 16:33

    Gishteza nr-1

    besa
    maca
    lona
    kiss-today
    ..............
    avatar
    triniti
    Admin
    Admin

    Numri i postimeve : 3390
    Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
    Puna : realiste :D:D:D
    Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
    Data e rregjistrimit : 28/05/2007

    default Re: Personi me simpatik ne forum

    Mesazh nga triniti prej 3/1/2008, 23:28

    qenka shkurtu lista ketej
    avatar
    MiLaN
    Anėtar Nderi
    Anėtar Nderi

    Numri i postimeve : 4051
    Data e rregjistrimit : 29/05/2007

    default Re: Personi me simpatik ne forum

    Mesazh nga MiLaN prej 4/1/2008, 17:38

    hahahahahhaa

    Riazi
    Anetar i sapoardhur
    Anetar i sapoardhur

    Numri i postimeve : 16
    Data e rregjistrimit : 28/12/2007

    default personi ma simpatik ne forum jam une

    Mesazh nga Riazi prej 6/1/2008, 19:30

    pse sepse jam gjith ketu ne gjdo koh ne gjdo or mund teju kshilloj ahahahhahaha
    avatar
    Dona
    Anetar
    Anetar

    Numri i postimeve : 201
    Mosha : 31
    Vendi : Prishtine
    Data e rregjistrimit : 11/06/2007

    default Re: Personi me simpatik ne forum

    Mesazh nga Dona prej 6/1/2008, 21:51

    Me simpatikja jam una, flas pak e lexoj shume...:pafajshem:


    Edituar pėr herė tė fundit nga nė 10/1/2008, 17:26, edituar 1 herė gjithsej
    avatar
    triniti
    Admin
    Admin

    Numri i postimeve : 3390
    Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
    Puna : realiste :D:D:D
    Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
    Data e rregjistrimit : 28/05/2007

    default Re: Personi me simpatik ne forum

    Mesazh nga triniti prej 8/1/2008, 12:53

    sikur te folesh ca me shume dona sdo ishte keq :D:D:D
    avatar
    Dona
    Anetar
    Anetar

    Numri i postimeve : 201
    Mosha : 31
    Vendi : Prishtine
    Data e rregjistrimit : 11/06/2007

    default Re: Personi me simpatik ne forum

    Mesazh nga Dona prej 10/1/2008, 17:28

    Si t'ia boj qe kam pak turp mi triniti ? Embarassed Embarassed Embarassed
    avatar
    MiLaN
    Anėtar Nderi
    Anėtar Nderi

    Numri i postimeve : 4051
    Data e rregjistrimit : 29/05/2007

    default Re: Personi me simpatik ne forum

    Mesazh nga MiLaN prej 11/1/2008, 21:35

    a te te puth pak o Dona :D:D
    te kam pas ktu e nuk e kam dit Sad
    :puc: :puc: :puc:
    avatar
    Dona
    Anetar
    Anetar

    Numri i postimeve : 201
    Mosha : 31
    Vendi : Prishtine
    Data e rregjistrimit : 11/06/2007

    default Re: Personi me simpatik ne forum

    Mesazh nga Dona prej 12/1/2008, 08:16

    :ui: ... :8) ... EmbarassedEmbarassedEmbarassed qyqa una si u bona!!

    riki30
    Anetar
    Anetar

    Numri i postimeve : 110
    Vendi : kosove
    Data e rregjistrimit : 20/07/2007

    default Re: Personi me simpatik ne forum

    Mesazh nga riki30 prej 12/1/2008, 09:53

    Dona qenka me simpatikja e forumit per momentin (po te pres te la..) :D :puc:
    avatar
    stavri
    Anėtar Nderi
    Anėtar Nderi

    Numri i postimeve : 5787
    Vendi : verdall anej kenej
    Data e rregjistrimit : 24/06/2007

    default Re: Personi me simpatik ne forum

    Mesazh nga stavri prej 13/1/2008, 15:22

    une mre une jam ene se lu me gjylja.


    Gishteza dhe se lu me as bashkia as qeveria.
    avatar
    triniti
    Admin
    Admin

    Numri i postimeve : 3390
    Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
    Puna : realiste :D:D:D
    Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
    Data e rregjistrimit : 28/05/2007

    default Re: Personi me simpatik ne forum

    Mesazh nga triniti prej 14/1/2008, 00:26

    dona ueeeeee, ca jane keto fjale keshtu mi :D:D:D
    ne dora jone te gjithe ketej :pool:
    avatar
    kecka
    Anetar
    Anetar

    Numri i postimeve : 192
    Mosha : 39
    Vendi : as vete nuk e di
    Puna : kecke
    Data e rregjistrimit : 10/06/2007

    default Re: Personi me simpatik ne forum

    Mesazh nga kecka prej 1/2/2008, 13:18

    pjesa me e madha simpatik jane ketu
    perjashto nja dy tre elemente :D
    avatar
    triniti
    Admin
    Admin

    Numri i postimeve : 3390
    Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
    Puna : realiste :D:D:D
    Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
    Data e rregjistrimit : 28/05/2007

    default Re: Personi me simpatik ne forum

    Mesazh nga triniti prej 1/2/2008, 16:07

    :D:D:D
    avatar
    MiLaN
    Anėtar Nderi
    Anėtar Nderi

    Numri i postimeve : 4051
    Data e rregjistrimit : 29/05/2007

    default Re: Personi me simpatik ne forum

    Mesazh nga MiLaN prej 2/2/2008, 17:41

    kush jane elementet mi
    avatar
    Dona
    Anetar
    Anetar

    Numri i postimeve : 201
    Mosha : 31
    Vendi : Prishtine
    Data e rregjistrimit : 11/06/2007

    default Re: Personi me simpatik ne forum

    Mesazh nga Dona prej 20/2/2008, 16:35

    Une jam me simpatikja dhe se lun topi mo. Sme keni pa mu se sdo thonit me jo ashtu po kshtu, le qe kam vu protezat keto dite avavavav si jam bo, llokum fare lol!

    Sponsored content

    default Re: Personi me simpatik ne forum

    Mesazh nga Sponsored content


      Ora ėshtė 23/7/2018, 02:23