Personi me simpatik ne forum

  Share
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Personi me simpatik ne forum

  Mesazh nga MiLaN prej 22/2/2008, 18:21

  eshte o njerez... e di une
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: Personi me simpatik ne forum

  Mesazh nga shaban cakolli prej 22/2/2008, 18:30

  Donen nuk e njoh,por simpatia e saj tregon nė mėnyrėn e shprehėjes sė saj plot intelegjencė,dhe kjo mė bėnė tė e shquaj mė simpatiken nė forum.Mendoj se mbi tė gjitha simpatitė ėshtė intelegjenca.
  avatar
  Dona
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 201
  Mosha : 31
  Vendi : Prishtine
  Data e rregjistrimit : 11/06/2007

  default Re: Personi me simpatik ne forum

  Mesazh nga Dona prej 22/2/2008, 20:30

  :8) plasni nga inati eeeeee :D:D:D :ne qef:
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Personi me simpatik ne forum

  Mesazh nga stavri prej 22/2/2008, 20:46

  uneeeeeeeeeeee jammmmmmmmmmmmmm asnje tjeter skaaaaaaaa:):)
  ti bejem cik qefin vetes mer aman se ka lezet kshu.
  avatar
  Dona
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 201
  Mosha : 31
  Vendi : Prishtine
  Data e rregjistrimit : 11/06/2007

  default Re: Personi me simpatik ne forum

  Mesazh nga Dona prej 22/2/2008, 20:48

  uneeeeeeee jammmmmmmmm stavriiiiii
  dhe se lun topi mo :ne qef:
  avatar
  enya
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 308
  Data e rregjistrimit : 02/06/2007

  default Re: Personi me simpatik ne forum

  Mesazh nga enya prej 22/2/2008, 21:21

  Dona shkruajti::8) plasni nga inati eeeeee :D:D:D :ne qef:


  hahahahahahaha iiiiiiiiiiiiiiiiii sa inaaaaaaaaaaaaaaaat :x
  avatar
  Dona
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 201
  Mosha : 31
  Vendi : Prishtine
  Data e rregjistrimit : 11/06/2007

  default Re: Personi me simpatik ne forum

  Mesazh nga Dona prej 22/2/2008, 21:49

  :x :ne qef:
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Personi me simpatik ne forum

  Mesazh nga triniti prej 23/2/2008, 10:29

  jam qe jam ke kjo tema :D:D:D

  dona sdu me sdu jam vete :D:D:D
  muve muve muve jam :D:D:D ☀
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: Personi me simpatik ne forum

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 23/2/2008, 14:43

  pse lodheni kot nje her ju? :silent: se mua sma kalo kush.. :qesh:
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Personi me simpatik ne forum

  Mesazh nga MiLaN prej 23/2/2008, 18:55

  sa simaptike paska pas ky forum me jahu :D:D
  po une ca i bie te jem i her ?
  avatar
  Dona
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 201
  Mosha : 31
  Vendi : Prishtine
  Data e rregjistrimit : 11/06/2007

  default Re: Personi me simpatik ne forum

  Mesazh nga Dona prej 24/2/2008, 20:33

  rrush kina :D:D
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Personi me simpatik ne forum

  Mesazh nga MiLaN prej 26/2/2008, 21:44

  e thene nga ti ne fakt eshte per tu besu...
  e cuditshme se pikerisht njerezit qe te braktisin te vene epitete te bukura Sad
  avatar
  BLOODY_ALBOZ
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 277
  Vendi : italia
  Data e rregjistrimit : 12/02/2008

  default Re: Personi me simpatik ne forum

  Mesazh nga BLOODY_ALBOZ prej 27/2/2008, 09:34

  ti i bie te jesh i shemtut mer hahahah :D surratverdh
  avatar
  enya
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 308
  Data e rregjistrimit : 02/06/2007

  default Re: Personi me simpatik ne forum

  Mesazh nga enya prej 27/2/2008, 10:31

  kinezi shkruajti:e thene nga ti ne fakt eshte per tu besu...
  e cuditshme se pikerisht njerezit qe te braktisin te vene epitete te bukura Sad

  Kinezo po e ke vene re ti qe kur se ke me pasurine e sheh se sa vlere kishte mo, keshtu eshte bota!!!
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Personi me simpatik ne forum

  Mesazh nga MiLaN prej 27/2/2008, 18:24

  ehe jane vetem perralla :D:D do jete ajo qe tha ai albanezi... jam i shemtut
  avatar
  BLOODY_ALBOZ
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 277
  Vendi : italia
  Data e rregjistrimit : 12/02/2008

  default Re: Personi me simpatik ne forum

  Mesazh nga BLOODY_ALBOZ prej 21/4/2008, 13:57

  per mua me simpatikja e forumit eshte e ngelet triniti :D

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: Personi me simpatik ne forum

  Mesazh nga Vizitor prej 21/4/2008, 14:11

  te gjith jene si shpirt ..por per mua edht blerta :8)
  avatar
  BLOODY_ALBOZ
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 277
  Vendi : italia
  Data e rregjistrimit : 12/02/2008

  default Re: Personi me simpatik ne forum

  Mesazh nga BLOODY_ALBOZ prej 21/4/2008, 15:10

  blerta simpatike? mah

  qeke bo tape fare sot me duket qe fliske percart
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: Personi me simpatik ne forum

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 21/4/2008, 16:41

  hahahhahhahahaha katunare me jam :D


  thoni cte doni ju

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: Personi me simpatik ne forum

  Mesazh nga Vizitor prej 21/4/2008, 16:47

  ~blerta~ shkruajti:hahahhahhahahaha katunare me jam :D


  thoni cte doni ju
  ti je.. kan i nate keta :ne qef:
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Personi me simpatik ne forum

  Mesazh nga stavri prej 21/4/2008, 16:53

  ~blerta~ shkruajti:hahahhahhahahaha katunare me jam :D


  thoni cte doni ju

  sje vetem yll sepse me ke dhe mu katunarin tjeter

  jan te shumte
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: Personi me simpatik ne forum

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 21/4/2008, 16:54

  :D kisssssssssssssssss :8)
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Personi me simpatik ne forum

  Mesazh nga stavri prej 21/4/2008, 16:54

  :8) dhe une ty
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 32
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: Personi me simpatik ne forum

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 21/4/2008, 18:24

  po mu??????????????? du kiss tash Sad
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Personi me simpatik ne forum

  Mesazh nga stavri prej 21/4/2008, 18:48

  pse jo shkodrane me kenaqesi madje

  shkodrane :8) boll qajte

  Sponsored content

  default Re: Personi me simpatik ne forum

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 23/7/2018, 02:23