sa koh rrini para pasqyres per tu rregulluar?

  Share
  avatar
  **GISHTEZA**
  Founder & Administratore

  Numri i postimeve : 3718
  Vendi : andej ,kendej
  Data e rregjistrimit : 27/05/2007

  default sa koh rrini para pasqyres per tu rregulluar?

  Mesazh nga **GISHTEZA** prej 19/7/2007, 21:42

  nje thenie thot

  "Dikur njerzit e kishin mendjen vetem tek puna ndersa sot cmenden para pasqyres"


  _________________
  █║▌│█│║▌║││█║▌║█
  E   S.H.T.R.E.J.N.T.Ė

  █║▌│█│║▌║││█║▌│║║█║│█
  N.U.K    B.L.I.H.E.M     D.O.T
  avatar
  enya
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 308
  Data e rregjistrimit : 02/06/2007

  default Re: sa koh rrini para pasqyres per tu rregulluar?

  Mesazh nga enya prej 29/7/2007, 15:06

  Nuk jam nga ato femra qe rrine me ore te tera para pasqyres ... tualetin me ndodh shpesh qe ta bej per max 5 min dhe jam stervitur mire fare per floket nje te krehur e nosh perpara ... por prape me thone qe vonohem ne banjo ... ahhhh keta meshkujt s'jane kurre te kenaqur !!!! :qesh: :kot fare:
  avatar
  PrInZe$s_StYhLa
  Anetar i sapoardhur
  Anetar i sapoardhur

  Numri i postimeve : 6
  Mosha : 27
  Vendi : Germany
  Data e rregjistrimit : 13/07/2007

  default Re: sa koh rrini para pasqyres per tu rregulluar?

  Mesazh nga PrInZe$s_StYhLa prej 27/8/2007, 19:02

  une per vete nuk dal don nga shpija pa u rregulluar shume ...ri minimum 45 min ne pasqyre edhe pastaj sa here me del nje pasqyre perpara me duhet te shifem se me e shte bere reflex

  ***don_gesi***
  Anetar i sapoardhur
  Anetar i sapoardhur

  Numri i postimeve : 9
  Data e rregjistrimit : 26/07/2007

  default Re: sa koh rrini para pasqyres per tu rregulluar?

  Mesazh nga ***don_gesi*** prej 30/8/2007, 09:41

  🇦🇱 nje thenje tjeter thot..o zot o zot..jepi ati qe rri..kot..se ai qe
  puno ate te nones vet..do...
  dhe tjetra .o none o none cpate qe me bone..fajin e ka yt tat qe te
  nxorri ne kete situat...haahahhaha

  ***don_gesi***
  Anetar i sapoardhur
  Anetar i sapoardhur

  Numri i postimeve : 9
  Data e rregjistrimit : 26/07/2007

  default Re: sa koh rrini para pasqyres per tu rregulluar?

  Mesazh nga ***don_gesi*** prej 30/8/2007, 09:47

  un vallaih nuk rri shum ne pasqyr..se e kom parukjeren.10metra larg shpis dhe shkoj aty...ja boj gati 5milekshin dhe 2 mij bakshish cdo mengjes...ne raste te vecanta...ka qe mund te rri 1e30 mi duke u rregulluar ne parukeri...dhe pse jam mashkull...si thoni ju e kam gabim qe
  rregullohem ne parukeri.apo mir..se un pertoj shum me u pispillos vet..dhe e kom parukjeren..si shpir..marshalla mi thon..se ka lezet kur te prek me ato duar???
  hahhaha shaka kjo ciaooo :D
  avatar
  **GISHTEZA**
  Founder & Administratore

  Numri i postimeve : 3718
  Vendi : andej ,kendej
  Data e rregjistrimit : 27/05/2007

  default Re: sa koh rrini para pasqyres per tu rregulluar?

  Mesazh nga **GISHTEZA** prej 30/8/2007, 10:58

  lum si ti gesi
  nga ke humb fare ti mo


  _________________
  █║▌│█│║▌║││█║▌║█
  E   S.H.T.R.E.J.N.T.Ė

  █║▌│█│║▌║││█║▌│║║█║│█
  N.U.K    B.L.I.H.E.M     D.O.T

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: sa koh rrini para pasqyres per tu rregulluar?

  Mesazh nga Vizitor prej 10/9/2007, 19:10

  un pa nja dy ore nuk leviz nga pasqyra
  avatar
  roby
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 434
  Vendi : aty ku te jete e domosdoshme....
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: sa koh rrini para pasqyres per tu rregulluar?

  Mesazh nga roby prej 10/9/2007, 19:30

  uh une per vedi pak shum pak....
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: sa koh rrini para pasqyres per tu rregulluar?

  Mesazh nga triniti prej 17/9/2007, 02:21

  booooh se di...
  pergjithesisht aq sa mjafton te bindem qe cdo gje eshte ne rregull

  Sponsored content

  default Re: sa koh rrini para pasqyres per tu rregulluar?

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 18/6/2018, 11:28