Stil flokesh

  Share
  avatar
  **GISHTEZA**
  Founder & Administratore

  Numri i postimeve : 3718
  Vendi : andej ,kendej
  Data e rregjistrimit : 27/05/2007

  default Stil flokesh

  Mesazh nga **GISHTEZA** prej 19/7/2007, 21:43

  si ju pelqen te mbani floket te gjata, te shkurtra, kacurrela, te drrejta, me onde, te zeza, bjonde,.......?


  Edituar pėr herė tė fundit nga nė 1/9/2007, 11:38, edituar 2 herė gjithsej


  _________________
  █║▌│█│║▌║││█║▌║█
  E   S.H.T.R.E.J.N.T.Ė

  █║▌│█│║▌║││█║▌│║║█║│█
  N.U.K    B.L.I.H.E.M     D.O.T
  avatar
  enya
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 308
  Data e rregjistrimit : 02/06/2007

  default Re: Stil flokesh

  Mesazh nga enya prej 29/7/2007, 15:01

  Me pelqen ti mbaj floket e gjata me pak onde dhe dhe me fije bjonde ... por nuk para me shkojne floket e gjata, ondet nuk me mbajne me shume se 2 ore dhe fijet duhet te shkosh ēdo dy muaj tek floktorja ... pra per momentin i kam te shkurtra dhe ngjyre natyrale :D
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Stil flokesh

  Mesazh nga triniti prej 28/9/2007, 23:33

  ooooo jam bere kuqe une goca jua thash :D:D:D
  avatar
  COCAINA
  Anetar i sapoardhur
  Anetar i sapoardhur

  Numri i postimeve : 20
  Data e rregjistrimit : 06/07/2007

  default Re: Stil flokesh

  Mesazh nga COCAINA prej 26/10/2007, 15:15

  enya qenke tip qe nuk i kushtoke shum rendesi vetes
  avatar
  COCAINA
  Anetar i sapoardhur
  Anetar i sapoardhur

  Numri i postimeve : 20
  Data e rregjistrimit : 06/07/2007

  default Re: Stil flokesh

  Mesazh nga COCAINA prej 26/10/2007, 15:16

  triniti qenke ber cool
  avatar
  maca
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 453
  Mosha : 28
  Vendi : macedonia --shkup
  Data e rregjistrimit : 20/11/2007

  default Re: Stil flokesh

  Mesazh nga maca prej 26/11/2007, 22:16

  aaaaaaaaaa mua me pelqejn shuum shkurt ti mbaj edhe te gjata me pelqejn po te shkurta me shum
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Stil flokesh

  Mesazh nga MiLaN prej 2/12/2007, 14:18

  po pse nuk i pret moj maca ? e

  Sponsored content

  default Re: Stil flokesh

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 18/6/2018, 11:28