Ngjyra juaj e preferuar?

  Share
  avatar
  **GISHTEZA**
  Founder & Administratore

  Numri i postimeve : 3718
  Vendi : andej ,kendej
  Data e rregjistrimit : 27/05/2007

  default Ngjyra juaj e preferuar?

  Mesazh nga **GISHTEZA** prej 19/7/2007, 21:43

  Ngjyra juaj e preferuar?


  _________________
  █║▌│█│║▌║││█║▌║█
  E   S.H.T.R.E.J.N.T.Ė

  █║▌│█│║▌║││█║▌│║║█║│█
  N.U.K    B.L.I.H.E.M     D.O.T
  avatar
  NESTI
  Anetar i sapoardhur
  Anetar i sapoardhur

  Numri i postimeve : 48
  Mosha : 34
  Vendi : gjithandej
  Data e rregjistrimit : 06/07/2007

  default Ngjyra juaj e preferuar?

  Mesazh nga NESTI prej 20/7/2007, 19:40

  ngjyra e kuqe eshte ngjyra e preferuar e imja megjithse ajo eshte per femra.
  avatar
  enya
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 308
  Data e rregjistrimit : 02/06/2007

  default Re: Ngjyra juaj e preferuar?

  Mesazh nga enya prej 29/7/2007, 14:56

  Kush e gjen ngjyren time te preferuar????? Laughing
  avatar
  PrInZe$s_StYhLa
  Anetar i sapoardhur
  Anetar i sapoardhur

  Numri i postimeve : 6
  Mosha : 27
  Vendi : Germany
  Data e rregjistrimit : 13/07/2007

  default Re: Ngjyra juaj e preferuar?

  Mesazh nga PrInZe$s_StYhLa prej 27/8/2007, 19:05

  lejla eshte e jotja enya......


  e imja eshte ngjyra roze ...
  avatar
  enya
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 308
  Data e rregjistrimit : 02/06/2007

  default Re: Ngjyra juaj e preferuar?

  Mesazh nga enya prej 27/8/2007, 19:41

  bavoooooooooooo e gjeteeeeeeeee :roll: :lule:
  avatar
  Bardh
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 403
  Data e rregjistrimit : 09/06/2007

  default Re: Ngjyra juaj e preferuar?

  Mesazh nga Bardh prej 28/8/2007, 00:07

  Ngjyrėtrėndafil, ngjyrėvjollcė
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Ngjyra juaj e preferuar?

  Mesazh nga triniti prej 28/9/2007, 23:28

  pergjithesisht e gjithe garderoba ime eshte: e zeze dhe e bardhe.
  nuk vishem asnjehere vetem me te bardha , ose te bardhe e te zeze ose te zeze me te zeze :D:D:D

  normalisht kam edhe veshje me ngjyra, si xhinset psh ose ndonje bluze tek tuk me ngjyre , por jane ato qe me blejne motrat... arsyeja???... nuk te shohim dot keshtu dark, - me thone :D:D:D

  komplimenti i fundit qe me bene per veshjen, motrat gjithmone:
  ca je e bardhe ti, ca lyesh vetem me te zeze, na vishesh dhe e gjitha me te zeza, po na dukesh si sorre tani po vish ndonje gje me ngjyre :D:D:D
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Ngjyra juaj e preferuar?

  Mesazh nga MiLaN prej 2/12/2007, 14:15

  e zeze dhe blu e thelle
  avatar
  Besa
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 260
  Data e rregjistrimit : 23/11/2007

  default Re: Ngjyra juaj e preferuar?

  Mesazh nga Besa prej 2/12/2007, 15:02

  ngjyarat tek mua skane ndonje rendesi por qe te jene ne kontrast te lidhur mes vete per tmos u dukur pa lidhje!
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Ngjyra juaj e preferuar?

  Mesazh nga stavri prej 6/4/2008, 19:49

  mua me pelqen me shume ngjyra llullaqe:)
  avatar
  lo
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 432
  Vendi : diku
  Puna : PENSIONISTE
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Ngjyra juaj e preferuar?

  Mesazh nga lo prej 6/4/2008, 20:49

  ele mua llullaqa me pelqen :ne qef:
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Ngjyra juaj e preferuar?

  Mesazh nga stavri prej 6/4/2008, 21:18

  mos ma vidh ngjyren moj se e kam te vecant hajdute dreqi :8)
  avatar
  lo
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 432
  Vendi : diku
  Puna : PENSIONISTE
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Ngjyra juaj e preferuar?

  Mesazh nga lo prej 6/4/2008, 23:08

  hihihihihihihi ( ca ngjyre eshte llullaqa)?

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: Ngjyra juaj e preferuar?

  Mesazh nga Vizitor prej 7/4/2008, 13:07

  ngjyra ime e preferuar eshte bojqelli..
  avatar
  Bardh
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 403
  Data e rregjistrimit : 09/06/2007

  default Re: Ngjyra juaj e preferuar?

  Mesazh nga Bardh prej 7/4/2008, 14:41

  ngjyra ime e preferuar ėshtė ngjyra e syrit lart hahahah

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: Ngjyra juaj e preferuar?

  Mesazh nga Vizitor prej 7/4/2008, 15:00

  Bardh shkruajti:ngjyra ime e preferuar ėshtė ngjyra e syrit lart hahahah
  :x :x
  avatar
  Bardh
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 403
  Data e rregjistrimit : 09/06/2007

  default Re: Ngjyra juaj e preferuar?

  Mesazh nga Bardh prej 7/4/2008, 15:21

  morena shkruajti:
  Bardh shkruajti:ngjyra ime e preferuar ėshtė ngjyra e syrit lart hahahah
  :x :x

  gezuar
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Ngjyra juaj e preferuar?

  Mesazh nga MiLaN prej 7/4/2008, 20:25

  do ja ha ate syrin fare... po jo per ngjyren... :D:D
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: Ngjyra juaj e preferuar?

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 7/4/2008, 23:03

  ma ka marr mua borxh mer ajo at syrin :D
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Ngjyra juaj e preferuar?

  Mesazh nga stavri prej 8/4/2008, 18:41

  si mi ta ka marr synin ajo ty?
  po une mi cdo bej synin e asaj do ashtu eeeeeeeeeee????

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: Ngjyra juaj e preferuar?

  Mesazh nga Vizitor prej 9/4/2008, 07:22

  ~blerta~ shkruajti:ma ka marr mua borxh mer ajo at syrin :D
  ehe ta kam mor po ke synin tjeter mi :zyze:

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: Ngjyra juaj e preferuar?

  Mesazh nga Vizitor prej 9/4/2008, 07:24

  stavri shkruajti:si mi ta ka marr synin ajo ty?
  po une mi cdo bej synin e asaj do ashtu eeeeeeeeeee????
  ca ke me synin ti re ..ke inot eeeee :x :x
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Ngjyra juaj e preferuar?

  Mesazh nga stavri prej 9/4/2008, 17:24

  jo me lale ce ajo fjal kam pune me synin e blertes jo me tatin.
  tatin kan pune te tjeret jo un
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: Ngjyra juaj e preferuar?

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 9/4/2008, 17:31

  hahhahhahahha kisss te dyve mos tu ngelet hatri
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Ngjyra juaj e preferuar?

  Mesazh nga stavri prej 9/4/2008, 18:00

  ja sa mire i rregullon gjerat ti blerta
  di si ta merr kalan nga brenda jo si disa qe kan filluar te bejen si mendje medhenje

  Sponsored content

  default Re: Ngjyra juaj e preferuar?

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 18/6/2018, 11:31