Ngjyra juaj e preferuar?

  Share

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: Ngjyra juaj e preferuar?

  Mesazh nga Vizitor prej 9/4/2008, 18:08

  e zeza Sad
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Ngjyra juaj e preferuar?

  Mesazh nga stavri prej 9/4/2008, 18:55

  morena mos qaj mi lale se ti nuk prekesh kollaj ce kjogje qe ben?
  ti zakonisht qesh mi nuk qan dhe aq me pak kur shkruj une
  avatar
  Ambra
  Anetar i sapoardhur
  Anetar i sapoardhur

  Numri i postimeve : 15
  Data e rregjistrimit : 21/05/2008

  default Re: Ngjyra juaj e preferuar?

  Mesazh nga Ambra prej 10/6/2008, 09:30

  E preferuara ime e kaltra dhe e zeza!

  Musafir
  Vizitor

  default Re: Ngjyra juaj e preferuar?

  Mesazh nga Musafir prej 10/6/2008, 09:37

  ngjyra e kuqe :happ: por te gjitha ngjyrat me bien shum mir

  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Ngjyra juaj e preferuar?

  Mesazh nga stavri prej 10/6/2008, 20:57

  llullaqeja

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: Ngjyra juaj e preferuar?

  Mesazh nga Vizitor prej 11/6/2008, 07:07

  Stavri hahahahahahahah

  E zeza
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Ngjyra juaj e preferuar?

  Mesazh nga stavri prej 11/6/2008, 17:42

  llullaqa
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Ngjyra juaj e preferuar?

  Mesazh nga MiLaN prej 11/6/2008, 22:22

  morena shkruajti:E zeza

  me too :D

  edhe blu-ja

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: Ngjyra juaj e preferuar?

  Mesazh nga Vizitor prej 12/6/2008, 07:05

  PORTUGAL shkruajti:
  morena shkruajti:E zeza

  me too :D

  edhe blu-ja
  ehe edhe blu-ja :D
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: Ngjyra juaj e preferuar?

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 12/6/2008, 09:53

  skam ndonje te preferuar
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Ngjyra juaj e preferuar?

  Mesazh nga stavri prej 21/6/2008, 16:37

  llullaqa :D

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: Ngjyra juaj e preferuar?

  Mesazh nga Vizitor prej 21/6/2008, 16:43

  Te gjith ngjyrat :D
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Ngjyra juaj e preferuar?

  Mesazh nga stavri prej 21/6/2008, 16:58

  sidomos kjo e bardh qe ke vesh te pelqen me shume ty

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: Ngjyra juaj e preferuar?

  Mesazh nga Vizitor prej 21/6/2008, 16:59

  stavri shkruajti:sidomos kjo e bardh qe ke vesh te pelqen me shume ty
  :roll: :cig
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Ngjyra juaj e preferuar?

  Mesazh nga stavri prej 21/6/2008, 17:04

  ma fal nje xhiro ket ngjyr qe te nderroj dhe une gusto ngjyre se vec llullaqen du tashme

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: Ngjyra juaj e preferuar?

  Mesazh nga Vizitor prej 21/6/2008, 17:07

  kom edhe te zeza do ?
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Ngjyra juaj e preferuar?

  Mesazh nga stavri prej 21/6/2008, 17:08

  kismet me fal te bardhen iher
  avatar
  alinos
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 440
  Data e rregjistrimit : 16/06/2008

  default Re: Ngjyra juaj e preferuar?

  Mesazh nga alinos prej 23/6/2008, 08:30

  un te kuqe te terboj demin

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: Ngjyra juaj e preferuar?

  Mesazh nga Vizitor prej 23/6/2008, 16:26

  E kuqa :D
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Ngjyra juaj e preferuar?

  Mesazh nga MiLaN prej 23/6/2008, 18:11

  ngjyra e brekve te ksaj gjose se bukur ktu :D:D:D

  klea kujdes me demat lali se vallaj jane te rrezikshem :D:D

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: Ngjyra juaj e preferuar?

  Mesazh nga Vizitor prej 23/6/2008, 19:04

  she she mos me vidh ngjyren re

  e verdha qe trego xhelozi hihihihi

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: Ngjyra juaj e preferuar?

  Mesazh nga Vizitor prej 23/6/2008, 19:15

  Roz :D
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Ngjyra juaj e preferuar?

  Mesazh nga stavri prej 23/6/2008, 20:07

  llullaqa e perzime me ngjyre ndryshku
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Ngjyra juaj e preferuar?

  Mesazh nga MiLaN prej 24/6/2008, 05:21

  Miranda shkruajti:she she mos me vidh ngjyren re

  e verdha qe trego xhelozi hihihihi

  kush po ta vjedh mi... aty e ke se po te vodha ngjyren i bi te te kem marre ne brekt :D:D:D:D :x
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Ngjyra juaj e preferuar?

  Mesazh nga stavri prej 25/6/2008, 18:42

  ngjyra e mishit

  Sponsored content

  default Re: Ngjyra juaj e preferuar?

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 18/6/2018, 11:36