Ēfarė po mendoni nė kėto momente?

  Share
  avatar
  **GISHTEZA**
  Founder & Administratore

  Numri i postimeve : 3718
  Vendi : andej ,kendej
  Data e rregjistrimit : 27/05/2007

  rri Ēfarė po mendoni nė kėto momente?

  Mesazh nga **GISHTEZA** prej 24/7/2007, 20:57

  Cfare po mendoni ne keto momente.....


  _________________
  █║▌│█│║▌║││█║▌║█
  E   S.H.T.R.E.J.N.T.Ė

  █║▌│█│║▌║││█║▌│║║█║│█
  N.U.K    B.L.I.H.E.M     D.O.T
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  rri Re: Ēfarė po mendoni nė kėto momente?

  Mesazh nga triniti prej 25/7/2007, 16:51

  qe kam shune nevoj te bej nje dush :D:D:D
  avatar
  Don_Corleone
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 289
  Mosha : 34
  Loisirs : DY GJERA JANE TE PAFUNDME: UNIVERSI DHE BUDALLALLEKU NJEREZOR
  Data e rregjistrimit : 08/06/2007

  rri Re: Ēfarė po mendoni nė kėto momente?

  Mesazh nga Don_Corleone prej 26/7/2007, 15:58

  vetem do e besh dushin apo do shoqeri
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  rri Re: Ēfarė po mendoni nė kėto momente?

  Mesazh nga MiLaN prej 27/7/2007, 09:24

  ta kap ta rraf ta bej cop cop se me ka lene vetem si presh e po fle gjum per 7 pale qejfe
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  rri Re: Ēfarė po mendoni nė kėto momente?

  Mesazh nga triniti prej 30/7/2007, 23:09

  dono ke ndonje mendje te keqe ti??? :D:D:D

  kinezi hahahhahahaha
  avatar
  Don_Corleone
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 289
  Mosha : 34
  Loisirs : DY GJERA JANE TE PAFUNDME: UNIVERSI DHE BUDALLALLEKU NJEREZOR
  Data e rregjistrimit : 08/06/2007

  rri Re: Ēfarė po mendoni nė kėto momente?

  Mesazh nga Don_Corleone prej 2/8/2007, 21:41

  tani qe na ka ndricua eriseli me tregimet e tija, pse jo.
  mbase mund ti shtojme dicka me shume skenarit :D
  avatar
  lo
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 432
  Vendi : diku
  Puna : PENSIONISTE
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  rri Re: Ēfarė po mendoni nė kėto momente?

  Mesazh nga lo prej 2/8/2007, 22:44

  te kisha nje kazan me uje do hidhesha me koke se plasa
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  rri Re: Ēfarė po mendoni nė kėto momente?

  Mesazh nga triniti prej 2/8/2007, 23:36

  lo me nje gote uje te ndihmoj, po per kazan me vjen keq po e kemi cik pisk punen :D:D:D

  dono pa he njer si ishte ky skenari :D:D:D
  avatar
  Don_Corleone
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 289
  Mosha : 34
  Loisirs : DY GJERA JANE TE PAFUNDME: UNIVERSI DHE BUDALLALLEKU NJEREZOR
  Data e rregjistrimit : 08/06/2007

  rri Re: Ēfarė po mendoni nė kėto momente?

  Mesazh nga Don_Corleone prej 3/8/2007, 04:57

  skenari baze eshte po ai qe ka tregu eriseli, po thashe se mud te shtojme edhe dicka me plus qe eriseli nuk e ka vene ne tregimet e tija :D:D:D:D:D:D
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  rri Re: Ēfarė po mendoni nė kėto momente?

  Mesazh nga triniti prej 3/8/2007, 23:34

  hmmmmmmm psh ca mungonte aty sipas teje???


  per momentin po mendoj qe neser duhet te ngrihem heret dhe se kam shume me qejf SadSadSad
  avatar
  Don_Corleone
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 289
  Mosha : 34
  Loisirs : DY GJERA JANE TE PAFUNDME: UNIVERSI DHE BUDALLALLEKU NJEREZOR
  Data e rregjistrimit : 08/06/2007

  rri Re: Ēfarė po mendoni nė kėto momente?

  Mesazh nga Don_Corleone prej 4/8/2007, 06:44

  jane sekret. jane gjera ekskluzive per ate qe do ta provoje :D:D:D:D
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  rri Re: Ēfarė po mendoni nė kėto momente?

  Mesazh nga triniti prej 7/8/2007, 00:18

  mhhhhhhh sa i lig paske qene

  tani po mendoja qe neser duhet te ngrihem heret SadSadSad
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  rri Re: Ēfarė po mendoni nė kėto momente?

  Mesazh nga MiLaN prej 8/8/2007, 12:09

  po mendoja me mire qe nuk ja thyva edhe bbrinjen tjeter ksaj se do me fuste ndonje denoncim qe o nene nene...
  trinto tu realizua deshira mi ???????????
  avatar
  lo
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 432
  Vendi : diku
  Puna : PENSIONISTE
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  rri Re: Ēfarė po mendoni nė kėto momente?

  Mesazh nga lo prej 9/8/2007, 02:24

  po mendoj si ia ka thyer brinjen kinezi trinitit?????
  cudi eeeeeeee
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  rri Re: Ēfarė po mendoni nė kėto momente?

  Mesazh nga MiLaN prej 10/8/2007, 13:03

  nuk ja kam thy mi lo ca thua.... kisha nje mendje
  po mendoj nga dreqin ta thyej qafen per pushime se kan ik te gjithe...
  avatar
  lo
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 432
  Vendi : diku
  Puna : PENSIONISTE
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  rri Re: Ēfarė po mendoni nė kėto momente?

  Mesazh nga lo prej 13/8/2007, 05:21

  hajde te mua :8)
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  rri Re: Ēfarė po mendoni nė kėto momente?

  Mesazh nga MiLaN prej 27/8/2007, 12:26

  ku do ikim ?
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  rri Re: Ēfarė po mendoni nė kėto momente?

  Mesazh nga kiss_today prej 28/8/2007, 11:32

  NE KETO MOMENTE PO MENDOJ PSE DREQIN NUK DAL TE PI NJE CIGARE ME MIRE. DO ISHTE KOHE E SHPENZUAR ME ME VEND.
  avatar
  enya
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 308
  Data e rregjistrimit : 02/06/2007

  rri Re: Ēfarė po mendoni nė kėto momente?

  Mesazh nga enya prej 28/8/2007, 14:58

  Po mendoj per diēka qe ai i madhi s'me ka dhene te drejten te kem deri me sot Sad ... mbase nje dite do i mbushet mendja.
  avatar
  **GISHTEZA**
  Founder & Administratore

  Numri i postimeve : 3718
  Vendi : andej ,kendej
  Data e rregjistrimit : 27/05/2007

  rri Re: Ēfarė po mendoni nė kėto momente?

  Mesazh nga **GISHTEZA** prej 29/8/2007, 12:56

  mos u merzit motra se cdo gje do vij se shpejtii


  _________________
  █║▌│█│║▌║││█║▌║█
  E   S.H.T.R.E.J.N.T.Ė

  █║▌│█│║▌║││█║▌│║║█║│█
  N.U.K    B.L.I.H.E.M     D.O.T
  avatar
  Bardh
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 403
  Data e rregjistrimit : 09/06/2007

  rri Re: Ēfarė po mendoni nė kėto momente?

  Mesazh nga Bardh prej 29/8/2007, 18:28

  Po lexojė dhe po mendojė nė kėtė moment. Andaj tė gjithėve u realizofshin dėshirat.
  avatar
  clesiano
  Anetar i sapoardhur
  Anetar i sapoardhur

  Numri i postimeve : 23
  Mosha : 30
  Vendi : itali(PV)
  Data e rregjistrimit : 22/06/2007

  rri Re: Ēfarė po mendoni nė kėto momente?

  Mesazh nga clesiano prej 3/9/2007, 22:16

  po mendoj...skam 2 ore qe e kam blere paketen edhe me mbaroi gjysma......
  avatar
  malaa_i_k_madow
  Anetar i sapoardhur
  Anetar i sapoardhur

  Numri i postimeve : 40
  Mosha : 31
  Vendi : verdall
  Puna : pune
  Loisirs : pak shum
  Data e rregjistrimit : 04/09/2007

  rri Re: Ēfarė po mendoni nė kėto momente?

  Mesazh nga malaa_i_k_madow prej 4/9/2007, 12:39

  duke mendu se is me ca ferrin se jam merzit ne te
  avatar
  enya
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 308
  Data e rregjistrimit : 02/06/2007

  rri Re: Ēfarė po mendoni nė kėto momente?

  Mesazh nga enya prej 4/9/2007, 18:10

  po chatoj me clesianon :D

  riki30
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 110
  Vendi : kosove
  Data e rregjistrimit : 20/07/2007

  rri Re: Ēfarė po mendoni nė kėto momente?

  Mesazh nga riki30 prej 4/9/2007, 18:13

  po mendoj qfar te shkruaj ke cilla teme se ka shum tema te mira me pelqejn te gjitha e koha spo na premton shum pershendes te gjithe anetaret e "bota juaj" dhe stafin drejtues gjithashtu Gishtezen dhe Trinitin me nga nje :puc:

  Sponsored content

  rri Re: Ēfarė po mendoni nė kėto momente?

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 18/6/2018, 12:59