Ēfarė po mendoni nė kėto momente?

  Share

  Vizitor
  Vizitor

  rri Re: Ēfarė po mendoni nė kėto momente?

  Mesazh nga Vizitor prej 5/5/2008, 16:35

  mendoj dike qe ne te vretet e uli shum veten :twisted:


  Edituar pėr herė tė fundit nga morena nė 5/5/2008, 18:33, edituar 1 herė gjithsej
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  rri Re: Ēfarė po mendoni nė kėto momente?

  Mesazh nga stavri prej 5/5/2008, 16:40

  une po mendoi qe pse njerzit e detyroin dike tjeter
  te uli veten dhe pse e dine mjaft mire qe per cdo gje ka nje fare kufiri dhe truri mban sa lejon dhe kur tejkalohet nuk mba mo ai i shkreti
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 32
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  rri Re: Ēfarė po mendoni nė kėto momente?

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 6/5/2008, 11:50

  po mendoj si shum po ma ben qejfin ky alex mu he he he :silent: megjithate flm alex :D
  albatros ishalla te pushon malli se erdha prap un
  avatar
  roby
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 434
  Vendi : aty ku te jete e domosdoshme....
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  rri Re: Ēfarė po mendoni nė kėto momente?

  Mesazh nga roby prej 6/5/2008, 14:15

  po mendoj se keto 3 dite kam shum pune...edhe se gishteza
  avatar
  roby
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 434
  Vendi : aty ku te jete e domosdoshme....
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  rri Re: Ēfarė po mendoni nė kėto momente?

  Mesazh nga roby prej 6/5/2008, 14:17

  po mendoj se keto 3 dite kam shum pune...edhe se gishteza me paska pushu prej pune nje nder antaret qe ka nimu ne themelimin e faqes hahahahahha

  Vizitor
  Vizitor

  rri Re: Ēfarė po mendoni nė kėto momente?

  Mesazh nga Vizitor prej 6/5/2008, 14:23

  apsolutisht asnje gje :D
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 32
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  rri Re: Ēfarė po mendoni nė kėto momente?

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 6/5/2008, 15:28

  sa lezet me ken serioze kete po mendoja
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  rri Re: Ēfarė po mendoni nė kėto momente?

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 6/5/2008, 15:40

  po mendoj pse kjo naqja ktu lart se ve nje foto ke avatari ?:)
  avatar
  roby
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 434
  Vendi : aty ku te jete e domosdoshme....
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  rri Re: Ēfarė po mendoni nė kėto momente?

  Mesazh nga roby prej 6/5/2008, 16:24

  po mendoj se kja siper ka te drejte...

  Vizitor
  Vizitor

  rri Re: Ēfarė po mendoni nė kėto momente?

  Mesazh nga Vizitor prej 6/5/2008, 16:58

  as i gjo nuk po mendoj se mendime do ngelen Shocked
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 32
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  rri Re: Ēfarė po mendoni nė kėto momente?

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 6/5/2008, 17:12

  blerta sdi moj dhe ma zi asht se pritoj me mesu :D

  Vizitor
  Vizitor

  rri Re: Ēfarė po mendoni nė kėto momente?

  Mesazh nga Vizitor prej 6/5/2008, 17:33

  shkodranja_yll shkruajti:blerta sdi moj dhe ma zi asht se pritoj me mesu :D
  hahahahahaha ti je yll per zotin:8)


  Edituar pėr herė tė fundit nga morena nė 6/5/2008, 19:43, edituar 1 herė gjithsej
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  rri Re: Ēfarė po mendoni nė kėto momente?

  Mesazh nga stavri prej 6/5/2008, 17:36

  ta marr apo jo dhe nje konjak tjeter ???
  jam ne dyshim e siper sdi cte bej
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  rri Re: Ēfarė po mendoni nė kėto momente?

  Mesazh nga kiss_today prej 6/5/2008, 18:34

  Po mendoj ku te gjej nje pune tjeter te dyte SadSadSad
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  rri Re: Ēfarė po mendoni nė kėto momente?

  Mesazh nga stavri prej 6/5/2008, 19:30

  une po mendoi ishalla ja arrin e gjene nje pune te dyte kjo sepse po me vjen keq dhe e i nevoitet kjo gje
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 32
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  rri Re: Ēfarė po mendoni nė kėto momente?

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 7/5/2008, 08:16

  po mendoj sa i mire eshte ky stavri :)

  Vizitor
  Vizitor

  rri Re: Ēfarė po mendoni nė kėto momente?

  Mesazh nga Vizitor prej 7/5/2008, 09:44

  :D :D as gje nuk po menoj
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 32
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  rri Re: Ēfarė po mendoni nė kėto momente?

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 7/5/2008, 12:48

  cncncncncncn po mendoj ca ka morena sot me duket merzitshem

  Vizitor
  Vizitor

  rri Re: Ēfarė po mendoni nė kėto momente?

  Mesazh nga Vizitor prej 7/5/2008, 13:04

  nuk kam gje mire jam :pool:
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 32
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  rri Re: Ēfarė po mendoni nė kėto momente?

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 7/5/2008, 14:43

  shyqyr
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  rri Re: Ēfarė po mendoni nė kėto momente?

  Mesazh nga stavri prej 7/5/2008, 17:17

  po mendoi ishalla ben cik fresket neser sepse vallai vdiqem vape kur jemi ne pune 8-4
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  rri Re: Ēfarė po mendoni nė kėto momente?

  Mesazh nga kiss_today prej 8/5/2008, 10:44

  Po mendoj kur tia mbath andej nga Pogradeci per nja dy dite plazh :D

  Vizitor
  Vizitor

  rri Re: Ēfarė po mendoni nė kėto momente?

  Mesazh nga Vizitor prej 8/5/2008, 14:39

  po mendoj ku do mbaroj me kto provimet se vdiqa
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  rri Re: Ēfarė po mendoni nė kėto momente?

  Mesazh nga triniti prej 8/5/2008, 17:09

  po mendoja ca tju genjej juve qe gjoja po mendoja ndonje gje :D:D:D
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 32
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  rri Re: Ēfarė po mendoni nė kėto momente?

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 8/5/2008, 17:12

  po mendoj sa te forta i ka kjo siper

  Sponsored content

  rri Re: Ēfarė po mendoni nė kėto momente?

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 21/7/2018, 00:22