Ēfarė po mendoni nė kėto momente?

  Share
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  rri Re: Ēfarė po mendoni nė kėto momente?

  Mesazh nga triniti prej 8/5/2008, 17:17

  po mendoja sa ma ka be qejfin shkodranja sot :D:D:D

  kiss
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  rri Re: Ēfarė po mendoni nė kėto momente?

  Mesazh nga stavri prej 8/5/2008, 18:08

  po mendoj sa birra te pi sot

  :silent:

  Vizitor
  Vizitor

  rri Re: Ēfarė po mendoni nė kėto momente?

  Mesazh nga Vizitor prej 8/5/2008, 18:33

  :D po mendoj qe ky do behet tap gezuar gezuar gezuar gezuar e viva
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  rri Re: Ēfarė po mendoni nė kėto momente?

  Mesazh nga stavri prej 8/5/2008, 18:38

  une mendoi se dhe kjo do behet tap por nga librat jo nga pija

  mos ma qaj hallin une behem tap vec kur behet tap portofoli se une spara behem kollaj
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  rri Re: Ēfarė po mendoni nė kėto momente?

  Mesazh nga kiss_today prej 9/5/2008, 16:05

  Po mendoj si tia bej per te shkuar ne Itali tek motra, se me ka marre malli ta shoh Sad

  Vizitor
  Vizitor

  rri Re: Ēfarė po mendoni nė kėto momente?

  Mesazh nga Vizitor prej 9/5/2008, 16:07

  stavri shkruajti:une mendoi se dhe kjo do behet tap por nga librat jo nga pija

  mos ma qaj hallin une behem tap vec kur behet tap portofoli se une spara behem kollaj
  tap portofoli yyyyyyyyyyyyyy pse re sa birra pi ti ?????????:D
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  rri Re: Ēfarė po mendoni nė kėto momente?

  Mesazh nga stavri prej 9/5/2008, 17:42

  morena shkruajti:
  stavri shkruajti:une mendoi se dhe kjo do behet tap por nga librat jo nga pija

  mos ma qaj hallin une behem tap vec kur behet tap portofoli se une spara behem kollaj
  tap portofoli yyyyyyyyyyyyyy pse re sa birra pi ti ?????????:D

  une pi sa te kete portofoli brena lale

  une po mendoi tani qe neser eshte e shtune dhe nga do e perfundoi kaptinen si fundjav qe eshte dhe ishalla sma prish ndonjeri fundjaven

  Musafir
  Vizitor

  rri Re: Ēfarė po mendoni nė kėto momente?

  Mesazh nga Musafir prej 10/5/2008, 08:50

  po mendoi se si ka ardhur koha sot asnje nuk esht real vetem shikojn kah interesi

  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  rri Re: Ēfarė po mendoni nė kėto momente?

  Mesazh nga stavri prej 10/5/2008, 11:06

  po mendoj se do kenaqem sot atje ku do shkoi apo jo

  dhe do ma japi apo sdo ma japi se mos vall i kan ardh bojaxhinjet

  Musafir
  Vizitor

  rri Re: Ēfarė po mendoni nė kėto momente?

  Mesazh nga Musafir prej 10/5/2008, 11:24

  po mendoi se shum ne rrezik qenka vllau im Stavri hahahaha po ne qoft se esht semafori i kuq duhet te presesh vlla deri te vij e gjelberta hahaha te pershendes vlla

  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  rri Re: Ēfarė po mendoni nė kėto momente?

  Mesazh nga stavri prej 10/5/2008, 11:56

  per mua ska semafor lale sepse une kaloi direkt te kryqezimi tjeter pa semafor
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  rri Re: Ēfarė po mendoni nė kėto momente?

  Mesazh nga kiss_today prej 10/5/2008, 15:58

  Po mendoj ku te zhdukem per ca kohe vetem fare qe te jem rehat Sad
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 32
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  rri Re: Ēfarė po mendoni nė kėto momente?

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 10/5/2008, 22:25

  ec ikim bashke se edhe un ashtu po mendoj
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  rri Re: Ēfarė po mendoni nė kėto momente?

  Mesazh nga MiLaN prej 11/5/2008, 00:09

  nuk i ka ne menje asnjeriut per muve Sad
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  rri Re: Ēfarė po mendoni nė kėto momente?

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 11/5/2008, 08:17

  po mendoj per albatros :x
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  rri Re: Ēfarė po mendoni nė kėto momente?

  Mesazh nga MiLaN prej 11/5/2008, 09:27

  ik mi mashtruse
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  rri Re: Ēfarė po mendoni nė kėto momente?

  Mesazh nga stavri prej 11/5/2008, 09:39

  se mos vall e kam lene pa dashje cik me barr ate
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  rri Re: Ēfarė po mendoni nė kėto momente?

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 11/5/2008, 09:57

  waaaaaaaaaaa ca mka then albtrossssssssssss mir mir


  stavri he dreq se ngele tu len kalamoj rrugesh :D
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  rri Re: Ēfarė po mendoni nė kėto momente?

  Mesazh nga stavri prej 11/5/2008, 10:02

  skam cboj blerta nga halli e kam
  ngaterrova marrin e dyte me indjetron
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  rri Re: Ēfarė po mendoni nė kėto momente?

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 11/5/2008, 10:17

  :8)
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  rri Re: Ēfarė po mendoni nė kėto momente?

  Mesazh nga stavri prej 11/5/2008, 10:55

  une po mendoj vall kjo qe me ka perqafur kaq shume
  do me lere ndonje shenj apo jo
  se vallai te me lere shenj me prish pune me......nejse
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  rri Re: Ēfarė po mendoni nė kėto momente?

  Mesazh nga kiss_today prej 11/5/2008, 15:50

  po mendoaj sa mire do ishte sikur te takoja shkodranen per nje kafe ne shkoder kur te shkoj kete jave qe vjen :D
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  rri Re: Ēfarė po mendoni nė kėto momente?

  Mesazh nga stavri prej 11/5/2008, 15:51

  po mendoj tja lyp apo mos tja lyp njones ktu qe kam ngjitur afer kompjuterit dmth nr e komes
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  rri Re: Ēfarė po mendoni nė kėto momente?

  Mesazh nga MiLaN prej 11/5/2008, 20:46

  o nari ke fillu pune kepucar lale se si shume nr kembesh po lyp ti.... lyp re nr e gjokseve... se na cmene :D:D

  ncnc me eshte merzit zemra ime po nuk e di pse Sad
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 32
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  rri Re: Ēfarė po mendoni nė kėto momente?

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 13/5/2008, 13:22

  kush eshte zemra jote mar

  Sponsored content

  rri Re: Ēfarė po mendoni nė kėto momente?

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 21/6/2018, 18:08