Ēfarė po mendoni nė kėto momente?

  Share
  avatar
  Bardh
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 403
  Data e rregjistrimit : 09/06/2007

  rri Re: Ēfarė po mendoni nė kėto momente?

  Mesazh nga Bardh prej 4/9/2007, 21:18

  Po flas nė tel. me Rikin 30
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  rri Re: Ēfarė po mendoni nė kėto momente?

  Mesazh nga MiLaN prej 8/9/2007, 14:45

  po mendoj ca ka zemla ime qe eshte e merzitur nderkohe qe po degjoj:
  https://www.youtube.com/watch?v=PyPDshwfwDY&mode=related&search=

  riki30
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 110
  Vendi : kosove
  Data e rregjistrimit : 20/07/2007

  rri Re: Ēfarė po mendoni nė kėto momente?

  Mesazh nga riki30 prej 8/9/2007, 15:12

  A thua do na ikin dritat dhe pak ????
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  rri Re: Ēfarė po mendoni nė kėto momente?

  Mesazh nga kiss_today prej 10/9/2007, 12:09

  Po mendoj pse s'po me ec te iki larg Shqiperise nje ore e me pare :lutje:
  avatar
  akili
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 200
  Mosha : 36
  Data e rregjistrimit : 05/06/2007

  rri Re: Ēfarė po mendoni nė kėto momente?

  Mesazh nga akili prej 10/9/2007, 17:58

  ah sikure te isha afesh vajzes se jetes sime te fejuars sime dhe te gruas qe do kaloje keto pak apo shume dite qe me kane mbetur
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  rri Re: Ēfarė po mendoni nė kėto momente?

  Mesazh nga kiss_today prej 11/9/2007, 10:29

  PO MENDOJA: Pse nuk kam fuqi te rrah dike qe me ka merzitur shume keto dy dite dhe pastaj te mos ia shoh me syte sa te kem jete. :rraf:
  avatar
  **GISHTEZA**
  Founder & Administratore

  Numri i postimeve : 3718
  Vendi : andej ,kendej
  Data e rregjistrimit : 27/05/2007

  rri Re: Ēfarė po mendoni nė kėto momente?

  Mesazh nga **GISHTEZA** prej 11/9/2007, 12:12

  po ti mos e ki mendjen per dhune mi motra merrja zemren me te mire ajo eshte zotesi


  _________________
  █║▌│█│║▌║││█║▌║█
  E   S.H.T.R.E.J.N.T.Ė

  █║▌│█│║▌║││█║▌│║║█║│█
  N.U.K    B.L.I.H.E.M     D.O.T

  Maxi
  Anetar i sapoardhur
  Anetar i sapoardhur

  Numri i postimeve : 3
  Mosha : 38
  Data e rregjistrimit : 11/09/2007

  rri Re: Ēfarė po mendoni nė kėto momente?

  Mesazh nga Maxi prej 11/9/2007, 18:23

  Une po mendoj qysh me mashtru komshien se i ka shku burri ne Irak e mbreme e luta zotin ishalla si kthehet ma... ndoshta hyna ne gjynah por po ma kan komshien e forte a?
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  rri Re: Ēfarė po mendoni nė kėto momente?

  Mesazh nga triniti prej 28/9/2007, 23:38

  maxi n'gjynah ke hyre ta them une :D:D:D

  une tani po mendjoja...ta dergoj ate sms apo jo???
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  rri Re: Ēfarė po mendoni nė kėto momente?

  Mesazh nga MiLaN prej 29/9/2007, 20:54

  po mendoja pse kam kaq shume besim te njerezit...
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  rri Re: Ēfarė po mendoni nė kėto momente?

  Mesazh nga triniti prej 30/9/2007, 02:01

  po mendoja si i dhiva gjerat ne 1 te 100 e sekondes SadSadSad
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  rri Re: Ēfarė po mendoni nė kėto momente?

  Mesazh nga MiLaN prej 30/9/2007, 17:04

  se duhet me ik se lashe lesht e nuk me iket
  avatar
  enya
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 308
  Data e rregjistrimit : 02/06/2007

  rri Re: Ēfarė po mendoni nė kėto momente?

  Mesazh nga enya prej 1/10/2007, 22:24

  po mendoj ti them kinezit te iki sa pa ngel qeros :D :x
  avatar
  **GISHTEZA**
  Founder & Administratore

  Numri i postimeve : 3718
  Vendi : andej ,kendej
  Data e rregjistrimit : 27/05/2007

  rri Re: Ēfarė po mendoni nė kėto momente?

  Mesazh nga **GISHTEZA** prej 2/10/2007, 10:07

  po mendoj te shkoj diku po pertoj se eshte ftohte


  _________________
  █║▌│█│║▌║││█║▌║█
  E   S.H.T.R.E.J.N.T.Ė

  █║▌│█│║▌║││█║▌│║║█║│█
  N.U.K    B.L.I.H.E.M     D.O.T
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  rri Re: Ēfarė po mendoni nė kėto momente?

  Mesazh nga triniti prej 3/10/2007, 11:56

  hahahahha enya :D:D:D

  po mendoja... asgje
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  rri Re: Ēfarė po mendoni nė kėto momente?

  Mesazh nga MiLaN prej 6/10/2007, 20:09

  po mendoj sikur te kem nje....... mire do ishte po me mire te kisha nja 2000 euro
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  rri Re: Ēfarė po mendoni nė kėto momente?

  Mesazh nga triniti prej 24/10/2007, 09:08

  po mendoja qe eshte mire sikur te hedh nje sy edhe andej nga derrasa te shoh ca po shkruan ky miku ketu :D:D:D
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  rri Re: Ēfarė po mendoni nė kėto momente?

  Mesazh nga shaban cakolli prej 19/11/2007, 08:54

  po mendoj te jem i lumtur,po diqka po me pengon!!!
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  rri Re: Ēfarė po mendoni nė kėto momente?

  Mesazh nga MiLaN prej 19/11/2007, 19:00

  myte shane qe mos te te pengoje me
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  rri Re: Ēfarė po mendoni nė kėto momente?

  Mesazh nga kiss_today prej 23/11/2007, 15:20

  PO MENDOJA SA MIRE DO ISHTE SIKUR TE ISHA NE SHTEPI TANI, NGROHTE NGROHTE, DUKE DEGJUAR BUDA BAR PER QEJFIN TIM NEN DRITEN E QIRIRIT ( kete te fundit e kemi nga halli, se na kane ikur dritat) :P:P
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  rri Re: Ēfarė po mendoni nė kėto momente?

  Mesazh nga MiLaN prej 23/11/2007, 20:19

  hahahahhahahahahha dhe me mua qe po te fshi qe je lagur e tera :) hahahahahahhaha te puth
  avatar
  Besa
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 260
  Data e rregjistrimit : 23/11/2007

  rri Re: Ēfarė po mendoni nė kėto momente?

  Mesazh nga Besa prej 23/11/2007, 22:38

  Po mendoj si tė gjej nje gjuhe te komunikimit me ju si dhe te sjellim gjera me vlere ne kete forum ...!

  riki30
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 110
  Vendi : kosove
  Data e rregjistrimit : 20/07/2007

  rri Re: Ēfarė po mendoni nė kėto momente?

  Mesazh nga riki30 prej 24/11/2007, 19:57

  Po mendoj a thua si i kam Gishtezen dhe Trinitin :hart: :hart: kuss
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  rri Re: Ēfarė po mendoni nė kėto momente?

  Mesazh nga MiLaN prej 24/11/2007, 20:40

  ne fakt ne fakt hic asgje
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  rri Re: Ēfarė po mendoni nė kėto momente?

  Mesazh nga triniti prej 29/11/2007, 13:13

  ne fakt deri tani po mendoja per nje replike qe bera ...
  ndersa momentalisht ta puth njehere rikin se me ka mare malli :D:D:D

  Sponsored content

  rri Re: Ēfarė po mendoni nė kėto momente?

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 21/6/2018, 18:08