Ēfarė po mendoni nė kėto momente?

  Share
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  rri Re: Ēfarė po mendoni nė kėto momente?

  Mesazh nga shaban cakolli prej 27/9/2009, 09:36

  kohen qe shkoi
  avatar
  >> TeLi <<
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1820
  Data e rregjistrimit : 18/08/2009

  rri Re: Ēfarė po mendoni nė kėto momente?

  Mesazh nga >> TeLi << prej 27/9/2009, 10:22

  shaban cakolli shkruajti:kohen qe shkoi

  po mendoj qe te shkrova dite me pare dhe s'u
  pergjegje dot asgje tjeter tani s'mendoj per
  momentin pos te ju kerkoj falje juve
  Shaban Cakolli.

  Teli
  avatar
  Shanitee
  vip

  Numri i postimeve : 128
  Mosha : 51
  Data e rregjistrimit : 13/09/2009

  rri Re: Ēfarė po mendoni nė kėto momente?

  Mesazh nga Shanitee prej 27/9/2009, 17:52

  Ik denk aan vele dingen die weldra gaan komen.
  Njė udhetim nė Shqiperi fund tetor ???????????
  avatar
  Frankfurt
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 231
  Vendi : Frankfurt am Main / Germany
  Puna : www.alb-derflatv.com
  Data e rregjistrimit : 29/08/2008

  rri Re: Ēfarė po mendoni nė kėto momente?

  Mesazh nga Frankfurt prej 27/9/2009, 19:17

  Schnitee, une do iki ne fillim te Tetorit deri ne fund. Po te dorezoj "celsat" kur te kthehem!:-)
  avatar
  Shanitee
  vip

  Numri i postimeve : 128
  Mosha : 51
  Data e rregjistrimit : 13/09/2009

  rri Re: Ēfarė po mendoni nė kėto momente?

  Mesazh nga Shanitee prej 28/9/2009, 06:50

  haha, ku rrini ??
  avatar
  Erėza
  Yjet
  Yjet

  Numri i postimeve : 298
  Vendi : Ne mes te luleve
  Data e rregjistrimit : 05/12/2008

  rri Re: Ēfarė po mendoni nė kėto momente?

  Mesazh nga Erėza prej 28/9/2009, 06:56

  per veten time diqka
  avatar
  Frankfurt
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 231
  Vendi : Frankfurt am Main / Germany
  Puna : www.alb-derflatv.com
  Data e rregjistrimit : 29/08/2008

  rri Re: Ēfarė po mendoni nė kėto momente?

  Mesazh nga Frankfurt prej 28/9/2009, 07:19

  Shanitee shkruajti:haha, ku rrini ??

  pershendetje Shanitee,

  Jetoj ne Frankfurt. Ne shqiperi do iki ne Elbasan!

  avatar
  Shanitee
  vip

  Numri i postimeve : 128
  Mosha : 51
  Data e rregjistrimit : 13/09/2009

  rri Re: Ēfarė po mendoni nė kėto momente?

  Mesazh nga Shanitee prej 28/9/2009, 08:58

  Mirė!
  Unė isha njė her ne Elbasan.
  unė tani po mendoj pushimet ne Shqiperi !
  avatar
  Frankfurt
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 231
  Vendi : Frankfurt am Main / Germany
  Puna : www.alb-derflatv.com
  Data e rregjistrimit : 29/08/2008

  rri q

  Mesazh nga Frankfurt prej 28/9/2009, 09:01

  Shanitee shkruajti:Mirė!
  Unė isha njė her ne Elbasan.
  unė tani po mendoj pushimet ne Shqiperi !

  Une kam tre vjet qe nuk kam shkuar! .- (
  Sot nje jave nisem dhe une per atje!
  Besoj dhe uroj qe dhe ti ta kalosh mire ne Shqiperi!
  avatar
  Shanitee
  vip

  Numri i postimeve : 128
  Mosha : 51
  Data e rregjistrimit : 13/09/2009

  rri Re: Ēfarė po mendoni nė kėto momente?

  Mesazh nga Shanitee prej 28/9/2009, 09:06

  Rruge mbar pėr ty!
  ju uroj njė pushim shum i mirė.
  Unė veq njė javė shkon.

  te fala....

  Po tani mendoj sa shum her unė isha nė Shqiperi ( unė tani shkoj pėr heren 22)

  Vizitor
  Vizitor

  rri Re: Ēfarė po mendoni nė kėto momente?

  Mesazh nga Vizitor prej 28/9/2009, 09:29

  Lum ju te dy ;;;;;;;;;
  Ne qe jemi ketu duam te dalim jashte shqiperise
  Ju te dy doni te hyni ......................
  I nderrojme vendet po deshet
  avatar
  Frankfurt
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 231
  Vendi : Frankfurt am Main / Germany
  Puna : www.alb-derflatv.com
  Data e rregjistrimit : 29/08/2008

  rri Re: Ēfarė po mendoni nė kėto momente?

  Mesazh nga Frankfurt prej 28/9/2009, 09:56

  SEXY shkruajti:Lum ju te dy ;;;;;;;;;
  Ne qe jemi ketu duam te dalim jashte shqiperise
  Ju te dy doni te hyni ......................
  I nderrojme vendet po deshet

  pershendetje SEXY,

  Po ku do te dalish, te ikesh o SEXY? :-)

  I nderrojme ok. por me duhet te bej pastaj kerkese per pashaporte shqiptare, se skam ma! :-)))))

  Po pse, kaq keq eshte atje?? eeeehhh, dhe nje jave e do t'a shikoj vete pastaj!
  Ne kete ore jam ne Avjon une....kismet!:-))

  avatar
  Frankfurt
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 231
  Vendi : Frankfurt am Main / Germany
  Puna : www.alb-derflatv.com
  Data e rregjistrimit : 29/08/2008

  rri Re: Ēfarė po mendoni nė kėto momente?

  Mesazh nga Frankfurt prej 28/9/2009, 09:58

  Shanitee shkruajti:Rruge mbar pėr ty!
  ju uroj njė pushim shum i mirė.
  Unė veq njė javė shkon.

  te fala....

  Po tani mendoj sa shum her unė isha nė Shqiperi ( unė tani shkoj pėr heren 22)

  Faleminderit Shanitee,

  Ti nje jave, por une do rrije nje Muaj .-)

  22 here??!! Po e ti e paske bere rrugen per ne shqiperi, sikur shkoj une tek Aldi te bej pazaret!!! :-)
  avatar
  >> TeLi <<
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1820
  Data e rregjistrimit : 18/08/2009

  rri Re: Ēfarė po mendoni nė kėto momente?

  Mesazh nga >> TeLi << prej 28/9/2009, 10:29

  hahahhaahaaahah, te lumte Frankfurt, kjo qe e thua shqiperi-aldi me pelqeu tejmase
  avatar
  Shanitee
  vip

  Numri i postimeve : 128
  Mosha : 51
  Data e rregjistrimit : 13/09/2009

  rri Re: Ēfarė po mendoni nė kėto momente?

  Mesazh nga Shanitee prej 28/9/2009, 13:07

  hahahaha, po ėstė shum mirė si thuash ti, Frankfurt, por jo, nuk ėshtė sa lehte. Jam Belge dhe po tani nga 2001 deri sot isha 21 her ne Shqiperi.
  Mua shum pelqen natyr atje.
  Unė po dua me pa tė gjith vendat nė Shqiperi.
  Haha, por nuk kam mundesi pėr shkoj aq her sikur unė shkoj tek Aldi, haha.
  Unė shum pelqen pak humor ...
  avatar
  Klea
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 731
  Data e rregjistrimit : 11/03/2009

  rri Re: Ēfarė po mendoni nė kėto momente?

  Mesazh nga Klea prej 28/9/2009, 17:45

  asgje me rendesi
  avatar
  Edi7
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 224
  Mosha : 38
  Vendi : europe
  Loisirs : sporti,,femrat
  Data e rregjistrimit : 13/09/2009

  rri Re: Ēfarė po mendoni nė kėto momente?

  Mesazh nga Edi7 prej 28/9/2009, 20:07

  hic asgje
  avatar
  skifter
  Yjet
  Yjet

  Numri i postimeve : 1081
  Data e rregjistrimit : 03/11/2008

  rri Re: Ēfarė po mendoni nė kėto momente?

  Mesazh nga skifter prej 28/9/2009, 22:32

  po mendoj qka asht tu bo klea
  avatar
  Shanitee
  vip

  Numri i postimeve : 128
  Mosha : 51
  Data e rregjistrimit : 13/09/2009

  rri Re: Ēfarė po mendoni nė kėto momente?

  Mesazh nga Shanitee prej 29/9/2009, 05:28

  koffie !!!
  avatar
  **GISHTEZA**
  Founder & Administratore

  Numri i postimeve : 3718
  Vendi : andej ,kendej
  Data e rregjistrimit : 27/05/2007

  rri Re: Ēfarė po mendoni nė kėto momente?

  Mesazh nga **GISHTEZA** prej 29/9/2009, 07:30

  ēaj ...........


  _________________
  █║▌│█│║▌║││█║▌║█
  E   S.H.T.R.E.J.N.T.Ė

  █║▌│█│║▌║││█║▌│║║█║│█
  N.U.K    B.L.I.H.E.M     D.O.T
  avatar
  Frankfurt
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 231
  Vendi : Frankfurt am Main / Germany
  Puna : www.alb-derflatv.com
  Data e rregjistrimit : 29/08/2008

  rri Re: Ēfarė po mendoni nė kėto momente?

  Mesazh nga Frankfurt prej 29/9/2009, 07:40

  Te-Li shkruajti:hahahhaahaaahah, te lumte Frankfurt, kjo qe e thua shqiperi-aldi me pelqeu tejmase

  Pershendetje Te-Li

  Cfare te bejme, dhe ke Aldi do bejme pazaret

  Une kam Aldi-Süd ketu!:-)
  avatar
  Frankfurt
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 231
  Vendi : Frankfurt am Main / Germany
  Puna : www.alb-derflatv.com
  Data e rregjistrimit : 29/08/2008

  rri Re: Ēfarė po mendoni nė kėto momente?

  Mesazh nga Frankfurt prej 29/9/2009, 07:50

  Shanitee shkruajti:hahahaha, po ėstė shum mirė si thuash ti, Frankfurt, por jo, nuk ėshtė sa lehte. Jam Belge dhe po tani nga 2001 deri sot isha 21 her ne Shqiperi.
  Mua shum pelqen natyr atje.
  Unė po dua me pa tė gjith vendat nė Shqiperi.
  Haha, por nuk kam mundesi pėr shkoj aq her sikur unė shkoj tek Aldi, haha.
  Unė shum pelqen pak humor ...

  Guten Morgen Shanitee,

  Po, atje eshte shume bukur.....per NE qe jemi ketej dhe shkojme si Turiste, se per ATO qe jetojne atje..shumicen...eeehhh............lexo me lart cfare thote SEXY!:-(

  Atje meson dhe shume gjara psh nder te tjera, se si te Korruptosh! Se si te jeshe Kriminel e te mos te te denojne etj. etj.:-) & :-(

  Por ja qe e kemi vendit tone, kemi dhe ndonje njeri atje dhe duhet me ik ndonjehere!
  "Balta eshte me e embel se sa mjalta" kur ka te beje me vendlindjen!
  avatar
  Frankfurt
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 231
  Vendi : Frankfurt am Main / Germany
  Puna : www.alb-derflatv.com
  Data e rregjistrimit : 29/08/2008

  rri Re: Ēfarė po mendoni nė kėto momente?

  Mesazh nga Frankfurt prej 29/9/2009, 07:50

  --->
  avatar
  Shanitee
  vip

  Numri i postimeve : 128
  Mosha : 51
  Data e rregjistrimit : 13/09/2009

  rri Re: Ēfarė po mendoni nė kėto momente?

  Mesazh nga Shanitee prej 29/9/2009, 12:07

  HAHA
  po tani unė dua njė pije fresk, hihi COCA COLA !!!!!
  avatar
  skifter
  Yjet
  Yjet

  Numri i postimeve : 1081
  Data e rregjistrimit : 03/11/2008

  rri Re: Ēfarė po mendoni nė kėto momente?

  Mesazh nga skifter prej 29/9/2009, 14:02

  ne ket moment kisha pas shum deshir me qen afer meje njona

  Sponsored content

  rri Re: Ēfarė po mendoni nė kėto momente?

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 23/7/2018, 06:07