Ēfarė po mendoni nė kėto momente?

  Share
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  rri Re: Ēfarė po mendoni nė kėto momente?

  Mesazh nga MiLaN prej 2/12/2007, 16:00

  hic o asgje
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  rri Re: Ēfarė po mendoni nė kėto momente?

  Mesazh nga shaban cakolli prej 2/12/2007, 20:52

  ja thjesht mendoja,pasi nuk isha tere diten ne banese,mendoja te shiqoj postimet tuaja,bukur eshte ne kete forum.
  avatar
  Besa
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 260
  Data e rregjistrimit : 23/11/2007

  rri Re: Ēfarė po mendoni nė kėto momente?

  Mesazh nga Besa prej 3/12/2007, 10:18

  o flm shaban , me vie mire qe ty te duket bukur, deshiroja te jete edhe me bukur...
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  rri Re: Ēfarė po mendoni nė kėto momente?

  Mesazh nga shaban cakolli prej 3/12/2007, 17:33

  po besa, nuk e fshehė realitetin,me ju dhe disa tė rinjė qė jeni kyqur nė kėtė forum si p.sh,maca....aktiviteti ėshtė shtuar dukshėm,nuk po them se do tė kėnaqemi me atė qė po arrijmė,ne do tė mundohemi pėrherė tė arrijmė mė shumė,unė pėr vete ndiej borgj tė ju ndihmoj e bashkėpunojmė mė tepėr,por kam krejt pak kohė tė lirė,por ēmoj shumė punėn qė po bėni ju dhe anėtarja maca,dheaty kupunohet patjetėr do tė jetė edhe mė mirė.

  rrespekt

  riki30
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 110
  Vendi : kosove
  Data e rregjistrimit : 20/07/2007

  rri Re: Ēfarė po mendoni nė kėto momente?

  Mesazh nga riki30 prej 4/12/2007, 00:56

  Po mendoj te ju pershendes e te ju uroj nje nate te qete e gjum te rehatshem mirupafshim :zyze:
  avatar
  enya
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 308
  Data e rregjistrimit : 02/06/2007

  rri Re: Ēfarė po mendoni nė kėto momente?

  Mesazh nga enya prej 23/4/2008, 23:00

  Per momentin po mendoja per diēka te habitēme qe pashe para ca ditesh ne TV: egziston "mashkulli" i 1rė ne bote qe ka ngelur shtatezane !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  "Mashkulli" per te cilin behet fjale, ka qene femer dhe eshte shnderruar ne mashkull por ka ruajtur aftesite per te mbajtur femi e per te dhene jete. Eshte e paimagjinueshme por reale, mund te presesh ēdo gje nga Amerika !!!!!
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  rri Re: Ēfarė po mendoni nė kėto momente?

  Mesazh nga kiss_today prej 24/4/2008, 16:50

  Ne keto momente po mendoj si ta "heq qafe" kete te mallkuar grip Sad se me nxiu diten Sad
  avatar
  enya
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 308
  Data e rregjistrimit : 02/06/2007

  rri Re: Ēfarė po mendoni nė kėto momente?

  Mesazh nga enya prej 25/4/2008, 09:14

  kiss_today shkruajti:Ne keto momente po mendoj si ta "heq qafe" kete te mallkuar grip Sad se me nxiu diten Sad

  Kiss te shkuara e sherim sa me te shpejte por kam nje pyetje ... je e sigurt qe eshte grip sepse tani eshte dhe periudha e alergjise dhe ka pak a shume te njejtat simptoma si grip (syte e kuq e me lot, hundet qe kullojne, etj etj) dhe ilaēet per grip eshte e sigurt qe s'do te te bejne gje.
  Shpresoj per ty qe ta kesh me te vertete grip sepse alergjia eshte shume e bezdisshme.
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  rri Re: Ēfarė po mendoni nė kėto momente?

  Mesazh nga kiss_today prej 25/4/2008, 09:59

  Sad s'e di Enya. S'e kisha mendu kete yll Sad . Po bej nje vizite atehere. Rrofsh yll, je shume e mire :8) .
  Ne keto momente po mendoj per dike qe eshte nis per rruge me nje makine "rrangalle". Lus Zotin qe ti veje rruga mbare !!!!

  Vizitor
  Vizitor

  rri Re: Ēfarė po mendoni nė kėto momente?

  Mesazh nga Vizitor prej 25/4/2008, 10:22

  as je gje nuk po mendoj Sad

  Vizitor
  Vizitor

  rri Re: Ēfarė po mendoni nė kėto momente?

  Mesazh nga Vizitor prej 25/4/2008, 11:17

  mendoj a'thua do ndergjegjsohet ndonjeher ky popull !!!!!
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  rri Re: Ēfarė po mendoni nė kėto momente?

  Mesazh nga kiss_today prej 26/4/2008, 11:35

  Cduhet te bej qe te me lere ky grip, qe nje Zot e merr vesh cfare dreqin eshte me te vertete, se po me vdes per se gjalli SadSadSad

  Vizitor
  Vizitor

  rri Re: Ēfarė po mendoni nė kėto momente?

  Mesazh nga Vizitor prej 26/4/2008, 12:09

  :cig
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  rri Re: Ēfarė po mendoni nė kėto momente?

  Mesazh nga stavri prej 26/4/2008, 19:06

  une ne kto momente po mendoj

  si tua nxij jeten disave ktu ne forum

  **angelo-nero**
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 275
  Data e rregjistrimit : 18/06/2007

  rri Re: Ēfarė po mendoni nė kėto momente?

  Mesazh nga **angelo-nero** prej 26/4/2008, 20:19

  ne kto momente ca spo mendoj sdi nga tja filloj:(
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  rri Re: Ēfarė po mendoni nė kėto momente?

  Mesazh nga stavri prej 26/4/2008, 20:22

  filloje nga motorri i qerosit qe ta kan blloku angelo:)

  une po mendoj ne kto momente si qerosi ka ngel pa motorr
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  rri Re: Ēfarė po mendoni nė kėto momente?

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 26/4/2008, 21:06

  un jam pak si e habitur dhe po mendoj shum gjera, e njese:)
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  rri Re: Ēfarė po mendoni nė kėto momente?

  Mesazh nga stavri prej 26/4/2008, 21:07

  po mendoj se sa mire eshte kur ndryshon njeriu sepse ne ket menyr i njef njerzit me mire

  **angelo-nero**
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 275
  Data e rregjistrimit : 18/06/2007

  rri Re: Ēfarė po mendoni nė kėto momente?

  Mesazh nga **angelo-nero** prej 26/4/2008, 23:12

  blerta po mendokemi te njejtat gjera me duket se dhe une shum po mendoj
  stavri cke re te vjen inat ty qe ka ngelur kembesor qerosi :D
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  rri Re: Ēfarė po mendoni nė kėto momente?

  Mesazh nga stavri prej 27/4/2008, 12:11

  jo mer angelo sme vjen inat me dhimset i shkreti
  sepse kembesor i degjiet tulla shume
  ndersa me motorr ja kapte cik fresklliku dhe nuk digjesh :D

  **angelo-nero**
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 275
  Data e rregjistrimit : 18/06/2007

  rri Re: Ēfarė po mendoni nė kėto momente?

  Mesazh nga **angelo-nero** prej 27/4/2008, 12:26

  ajd se nuk qethet mo tull kjo ishte hera funit se ska mo lek do i boj floket si kacube tashi e tutje :D

  Vizitor
  Vizitor

  rri Re: Ēfarė po mendoni nė kėto momente?

  Mesazh nga Vizitor prej 27/4/2008, 18:03

  po menoj te shkoj te lahem :D
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  rri Re: Ēfarė po mendoni nė kėto momente?

  Mesazh nga stavri prej 27/4/2008, 18:05

  po mendoj ishalla mbytet

  Vizitor
  Vizitor

  rri Re: Ēfarė po mendoni nė kėto momente?

  Mesazh nga Vizitor prej 27/4/2008, 18:12

  stavri shkruajti:po mendoj ishalla mbytet
  Sad Sad Sad
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  rri Re: Ēfarė po mendoni nė kėto momente?

  Mesazh nga stavri prej 27/4/2008, 18:21

  mos u pikellove morena??

  une se kisha per ty lale por po mendoja per njeren ktu se po pinte uji

  Sponsored content

  rri Re: Ēfarė po mendoni nė kėto momente?

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 21/6/2018, 18:10