Shpati ka nje video te re.Bullgarja Alisia i kopjon

  Share
  avatar
  **GISHTEZA**
  Founder & Administratore

  Numri i postimeve : 3718
  Vendi : andej ,kendej
  Data e rregjistrimit : 27/05/2007

  default Shpati ka nje video te re.Bullgarja Alisia i kopjon

  Mesazh nga **GISHTEZA** prej 12/8/2007, 19:21

  Shpati ka nje video te re.Bullgarja Alisia i kopjon “Pa ty s’jetoj” + VIDEO
  -----------------
  Lum me video po permbytet gushti.Te gjithe kengetaret e njohur kane zgjedhur kete muaj per te prezantuar kenget e reja.Shpati vjen me nje balade pak a shume si hiti “Kush te ndau prej meje”,por ne do flasim pak per videon hihihihihi… Nuk kuptova,perse tek Shpati vuante,ajo vajza ne video hapte kembet.Me zuri frika thashe do dali ndonje lakuriq nate e do na trembi,po hic! Shakate menjane,dua te them,sekuenca te tilla te egzagjeruara e prishin pak videon,por ne pergjithesi videoja ishte cool.Shpati ka ndryshuar look,e tani qe eshte rritur ka perfeksionuar edhe veshjet.Ja kam dhene piket maksimale kur e kam pa me syzet DG!!! Jam tu i cu dike me ja vjedh lol.

  Video - Se pranon


  shiko ketu


  Ne lajme te tjera.Shyqyr Zotit, me ne fund jo vetem po vjedhim,por dhe po na vjedhin.Nuk eshte ndonje gje e mire,por te pakten eshte nje vlersim indirekt qe na behet dhe po tregohet se muzika jone pelqehet ne Ballkan.Kesaj rradhe eshte “Pa ty s’jetoj” e Shpat Kasapit, e cila eshte vjedhur nga bullgarja Alessia dhe prezantuar ne tregun muzikor bullgar nen titullin “Cherno Kafe” (Kafe e zeze). Me poshte mund te shikoni dy versionet e kenges:

  Video - Pa ty s’jetoj

  Kliko ketu


  _________________
  █║▌│█│║▌║││█║▌║█
  E   S.H.T.R.E.J.N.T.Ė

  █║▌│█│║▌║││█║▌│║║█║│█
  N.U.K    B.L.I.H.E.M     D.O.T

   Ora ėshtė 22/5/2018, 10:01