Meshkujt mendojnė mė shumė sesa femrat pėr seksin.

  Share
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  turp Re: Meshkujt mendojnė mė shumė sesa femrat pėr seksin.

  Mesazh nga kiss_today prej 24/10/2007, 09:38

  Po motra, dhe me fakte madje :P ( po i fus ketu si fakt ate gjuajtjen e kamarierit per ty motra :P)
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  turp Re: Meshkujt mendojnė mė shumė sesa femrat pėr seksin.

  Mesazh nga triniti prej 25/10/2007, 12:32

  hahahahaha jo mi po e di keshtu ky kollaj :pool:
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  turp Re: Meshkujt mendojnė mė shumė sesa femrat pėr seksin.

  Mesazh nga MiLaN prej 26/10/2007, 12:30

  ehhhhhhhhhhhh ja ca eshte kenaqesia per ju... tju gjuaje nje kamarier (pa ofenduar kamarierin)... Sad i zhgenjyer totalisht
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  turp Re: Meshkujt mendojnė mė shumė sesa femrat pėr seksin.

  Mesazh nga kiss_today prej 27/10/2007, 18:05

  Nuk ishte kenaqesi fakti qe gjuante nje kamarier, por ishte argetim ideja se ka dhe meshkuj te tille, pa takt ... nejse ...
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  turp Re: Meshkujt mendojnė mė shumė sesa femrat pėr seksin.

  Mesazh nga MiLaN prej 29/10/2007, 20:18

  Sad flm
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  turp Re: Meshkujt mendojnė mė shumė sesa femrat pėr seksin.

  Mesazh nga triniti prej 30/10/2007, 12:41

  asgje te lutem...

  tani kush te zhgenjeu ty...kamarieri???


  motra puc
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  turp Re: Meshkujt mendojnė mė shumė sesa femrat pėr seksin.

  Mesazh nga MiLaN prej 2/11/2007, 20:42

  me ke e ke ?
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  turp Re: Meshkujt mendojnė mė shumė sesa femrat pėr seksin.

  Mesazh nga kiss_today prej 3/11/2007, 15:04

  puc motra dhe behu e gjalle se na ka marre malli :)
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  turp Re: Meshkujt mendojnė mė shumė sesa femrat pėr seksin.

  Mesazh nga triniti prej 5/11/2007, 13:53

  kina me ate qe u zhgenjy pra

  motra :D:D:D puc shume shume
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  turp Re: Meshkujt mendojnė mė shumė sesa femrat pėr seksin.

  Mesazh nga kiss_today prej 5/11/2007, 15:07

  Na mbyten zhgenjimet Sad
  PS: motra me iekn dritat, ndaj dola offline ne msn Sad ( Shqiperi hesapi Sad )
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  turp Re: Meshkujt mendojnė mė shumė sesa femrat pėr seksin.

  Mesazh nga MiLaN prej 6/11/2007, 20:04

  trinto nuk ja vlen lali varja...
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  turp Re: Meshkujt mendojnė mė shumė sesa femrat pėr seksin.

  Mesazh nga triniti prej 9/11/2007, 14:43

  ne fakt sja kam ngrit ndonjer une :D:D:D
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  turp Re: Meshkujt mendojnė mė shumė sesa femrat pėr seksin.

  Mesazh nga MiLaN prej 9/11/2007, 20:46

  hjahahahahahhahaha clidhje ka varja me ngritjen vetem ti mund te ma tregosh...
  avatar
  kecka
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 192
  Mosha : 39
  Vendi : as vete nuk e di
  Puna : kecke
  Data e rregjistrimit : 10/06/2007

  turp Re: Meshkujt mendojnė mė shumė sesa femrat pėr seksin.

  Mesazh nga kecka prej 29/12/2007, 02:21

  e ka sekret profesional kinez

  ne fakt po meshkujt mendojne me shume sesa femrat per seksin sepse pergjithesisht meshkujt nuk mendojne edhe kur qellon ndonjer gjate dites, gabimisht kuptohet, te mendojne i shko mendja ke seksi duke mar parasysh ketu qe nuk mendojne me organin tru, por me organe te tjera :D

  Riazi
  Anetar i sapoardhur
  Anetar i sapoardhur

  Numri i postimeve : 16
  Data e rregjistrimit : 28/12/2007

  turp Re: Meshkujt mendojnė mė shumė sesa femrat pėr seksin.

  Mesazh nga Riazi prej 29/12/2007, 15:42

  jo femrat mendojn me se shumti ne sex por nuk paraqiten ama menjen e kan ne ushqim dhe ne sex dy prioritetet ahahahah
  avatar
  kecka
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 192
  Mosha : 39
  Vendi : as vete nuk e di
  Puna : kecke
  Data e rregjistrimit : 10/06/2007

  turp Re: Meshkujt mendojnė mė shumė sesa femrat pėr seksin.

  Mesazh nga kecka prej 31/12/2007, 01:05

  sa mir i njeh prioritet femerore riaz

  si i bie per prioritet mashkullore...sex edhe sex, edhe ndonje gote birre tek tuk

  riki30
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 110
  Vendi : kosove
  Data e rregjistrimit : 20/07/2007

  turp Re: Meshkujt mendojnė mė shumė sesa femrat pėr seksin.

  Mesazh nga riki30 prej 31/12/2007, 08:25

  Riazi ka plotesisht te drejte femrat jane me te permbajtura edhe pse kan qef po nuk jipen vlojne perbrenda :D
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  turp Re: Meshkujt mendojnė mė shumė sesa femrat pėr seksin.

  Mesazh nga MiLaN prej 31/12/2007, 17:25

  hmmmm kto femrat nuk i mar vesh une re... kane gjithmone turp se qejfin e kane te njejte me ne :D:D
  avatar
  Erisel
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 689
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  turp Re: Meshkujt mendojnė mė shumė sesa femrat pėr seksin.

  Mesazh nga Erisel prej 18/3/2008, 08:11

  S'ka asgje te keqe te mendosh per seksin.Jam Dakort me ju meshkujt mendojne me shume per seksin ndersa femrat mendojne per dashurine e vertete. Ato veshtire se shkojne me nje mashkull thjesht vetem per seks, ato duan te bejne dashuri, gje e cila ndryshon krejtesisht me seksin.

  Pra AJO kenaqet kryesisht me puthje e ladhatime, respekt e ndjenja te sinqerta, ndersa mashkulli per arsye shume biologjike deshiron seks total.
  Keshtu na ka bere natyra, nuk varet prej nesh... :D
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 32
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  turp Re: Meshkujt mendojnė mė shumė sesa femrat pėr seksin.

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 18/3/2008, 11:18

  erisel po me pelqen mendimi jot
  avatar
  Erisel
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 689
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  turp Re: Meshkujt mendojnė mė shumė sesa femrat pėr seksin.

  Mesazh nga Erisel prej 18/3/2008, 15:16

  shkodranja_yll, flm me behet qejfi.
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 32
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  turp Re: Meshkujt mendojnė mė shumė sesa femrat pėr seksin.

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 19/3/2008, 10:54

  asgje :zyze: erisel ti je aty ne foto?????????
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  turp Re: Meshkujt mendojnė mė shumė sesa femrat pėr seksin.

  Mesazh nga MiLaN prej 22/3/2008, 20:22

  hmmmmmm.... (xheloz gjoja :D:D)
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 32
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  turp Re: Meshkujt mendojnė mė shumė sesa femrat pėr seksin.

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 25/3/2008, 11:54

  hahahahah kinezi se nje pyetje i bera pastaj me ty nuk nderroj kend un(gjoja)
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  turp Re: Meshkujt mendojnė mė shumė sesa femrat pėr seksin.

  Mesazh nga MiLaN prej 29/3/2008, 00:43

  gjojaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Sad

  Sponsored content

  turp Re: Meshkujt mendojnė mė shumė sesa femrat pėr seksin.

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 23/7/2018, 02:12