po mendoja si te hy ne forumin tuaj

  Share
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default po mendoja si te hy ne forumin tuaj

  Mesazh nga shaban cakolli prej 2/9/2007, 18:19

  :hart:
  Per momentin isha duke menduar te ja beje nje veshtrim forumit tuaj,dhe ashtu bera.
  ju pershendes.
  avatar
  enya
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 308
  Data e rregjistrimit : 02/06/2007

  default Re: po mendoja si te hy ne forumin tuaj

  Mesazh nga enya prej 4/9/2007, 18:12

  Shume e bete Z. Shaban Cakoilli e uroj te na vizitoni sa me shpesh te mundeni.
  avatar
  Bardh
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 403
  Data e rregjistrimit : 09/06/2007

  default Re: po mendoja si te hy ne forumin tuaj

  Mesazh nga Bardh prej 4/9/2007, 21:16

  Bėre mirė zoti Cakolli qė ja bėre njė vizitė forumit.
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: po mendoja si te hy ne forumin tuaj

  Mesazh nga triniti prej 29/9/2007, 00:05

  si e duket forumi zoti shaban???

  Sponsored content

  default Re: po mendoja si te hy ne forumin tuaj

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 19/7/2018, 17:27