mir se ju gjeta

  Share
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default mir se ju gjeta

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 3/9/2007, 09:14

  pershendetje te gjitheve te dashur anetare pas nje shkeputje nga forumi
  do te doja qe tju pershendesja te gjitheve
  dhe si i kaluat keto pushime? :8)
  avatar
  **GISHTEZA**
  Founder & Administratore

  Numri i postimeve : 3718
  Vendi : andej ,kendej
  Data e rregjistrimit : 27/05/2007

  default Re: mir se ju gjeta

  Mesazh nga **GISHTEZA** prej 3/9/2007, 09:48

  hi blerta punetore ku je mi si je


  _________________
  █║▌│█│║▌║││█║▌║█
  E   S.H.T.R.E.J.N.T.Ė

  █║▌│█│║▌║││█║▌│║║█║│█
  N.U.K    B.L.I.H.E.M     D.O.T
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: mir se ju gjeta

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 3/9/2007, 13:16

  mir flm gishteza
  si keni kaluar ju?
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: mir se ju gjeta

  Mesazh nga stavri prej 22/6/2008, 17:11

  mrekullia vet gjasme

  po ti si je?
  avatar
  MONDI
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 414
  Data e rregjistrimit : 22/06/2008

  default Re: mir se ju gjeta

  Mesazh nga MONDI prej 22/6/2008, 22:13

  mire se ju gjeta une jam MONDI shpresoje te kaloj momente te bukura ne mesin tuaj
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: mir se ju gjeta

  Mesazh nga stavri prej 23/6/2008, 17:22

  mondi mire se na erdhe lal dhe bised te kendshme ne forum
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: mir se ju gjeta

  Mesazh nga stavri prej 23/6/2008, 19:55

  amin o zot
  avatar
  MONDI
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 414
  Data e rregjistrimit : 22/06/2008

  default Re: mir se ju gjeta

  Mesazh nga MONDI prej 23/6/2008, 21:38

  :D :D mire se ju gjeta,shume mikprites jeni yeah

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: mir se ju gjeta

  Mesazh nga Vizitor prej 25/6/2008, 18:24

  MONDI shkruajti::D :D mire se ju gjeta,shume mikprites jeni yeah
  Qafsha kalamojt e lagjes qe jena madje ne kulm ,hec na qeras na i gjo se nuk kena mor pencjonin :D :D :D se te pritem mire jo per gjo .
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: mir se ju gjeta

  Mesazh nga stavri prej 25/6/2008, 18:25

  mire se erdha dhe mire se u gjeta
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: mir se ju gjeta

  Mesazh nga stavri prej 25/6/2008, 18:29

  ncuq vec pak tashme erdha vertet
  avatar
  skifter
  Yjet
  Yjet

  Numri i postimeve : 1081
  Data e rregjistrimit : 03/11/2008

  default Re: mir se ju gjeta

  Mesazh nga skifter prej 16/3/2009, 16:03

  MONDI shkruajti::D :D mire se ju gjeta,shume mikprites jeni yeah
  avatar
  skifter
  Yjet
  Yjet

  Numri i postimeve : 1081
  Data e rregjistrimit : 03/11/2008

  default Re: mir se ju gjeta

  Mesazh nga skifter prej 16/3/2009, 16:03

  mondi hyn ner qader se marove hahaha

  ROmaniSTi
  Anetar i sapoardhur
  Anetar i sapoardhur

  Numri i postimeve : 1
  Data e rregjistrimit : 17/03/2009

  default Re: mir se ju gjeta

  Mesazh nga ROmaniSTi prej 19/3/2009, 09:35

  kuss Pershendetje Njerez Un jam Dori Ose Romanisti shpresoj tja kalojm mir bashk :)
  avatar
  Frankfurt
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 231
  Vendi : Frankfurt am Main / Germany
  Puna : www.alb-derflatv.com
  Data e rregjistrimit : 29/08/2008

  default Re: mir se ju gjeta

  Mesazh nga Frankfurt prej 19/3/2009, 10:21

  ROmaniSTi shkruajti:kuss Pershendetje Njerez Un jam Dori Ose Romanisti shpresoj tja kalojm mir bashk :)

  Mire se erdhe poc :syze:

  Uroj ta kalosh mire ketu!

  prsh shoqerore :zontaid!:
  avatar
  Morena
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2193
  Mosha : 37
  Vendi : Atje ku me do zemra...
  Puna : Pa pune
  Data e rregjistrimit : 01/02/2009

  default Re: mir se ju gjeta

  Mesazh nga Morena prej 19/3/2009, 17:13

  ROmaniSTi shkruajti:kuss Pershendetje Njerez Un jam Dori Ose Romanisti shpresoj tja kalojm mir bashk :)
  mire se erdhe kuss
  avatar
  Besa
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 260
  Data e rregjistrimit : 23/11/2007

  default Re: mir se ju gjeta

  Mesazh nga Besa prej 19/3/2009, 20:37

  desha t*i pershendes miqte e mi te vjeter dhe te rinjte njeashtu. :)
  avatar
  **GISHTEZA**
  Founder & Administratore

  Numri i postimeve : 3718
  Vendi : andej ,kendej
  Data e rregjistrimit : 27/05/2007

  default Re: mir se ju gjeta

  Mesazh nga **GISHTEZA** prej 19/3/2009, 21:07

  ROmaniSTi shkruajti:kuss Pershendetje Njerez Un jam Dori Ose Romanisti shpresoj tja kalojm mir bashk :)
  Mirese erdhe ne mesin tone Dori


  _________________
  █║▌│█│║▌║││█║▌║█
  E   S.H.T.R.E.J.N.T.Ė

  █║▌│█│║▌║││█║▌│║║█║│█
  N.U.K    B.L.I.H.E.M     D.O.T
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: mir se ju gjeta

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 20/3/2009, 13:36

  ROmaniSTi shkruajti:kuss Pershendetje Njerez Un jam Dori Ose Romanisti shpresoj tja kalojm mir bashk :)  mir se e ke pru kaptinen :D
  avatar
  skifter
  Yjet
  Yjet

  Numri i postimeve : 1081
  Data e rregjistrimit : 03/11/2008

  default Re: mir se ju gjeta

  Mesazh nga skifter prej 21/3/2009, 08:14

  mie se erdhe dori dhe hini punes shruna diqka

  Sponsored content

  default Re: mir se ju gjeta

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 21/5/2018, 07:12