Dafina Dauti ngritet ne TOP-LISTAT

  Share
  avatar
  **GISHTEZA**
  Founder & Administratore

  Numri i postimeve : 3718
  Vendi : andej ,kendej
  Data e rregjistrimit : 27/05/2007

  default Dafina Dauti ngritet ne TOP-LISTAT

  Mesazh nga **GISHTEZA** prej 3/10/2007, 18:10

  Dafina Dauti ngritet ne TOP-LISTAT e para duke menduar qe kenga eshte e Adelina Ismailit
  ---------------------------
  Koheve te fundit neper gjitha radio stacionet shqiptare ku do neper bote eshte ndegjuar nje kenge kinse e ADELINA ISMAJLIT me titull "Shume mire do te ishte".

  Prandaj , kjo kenge edhe zuri vendin e pare neper shume top listat e radiove te ndryshme.
  Gabim kete kenge e kendon DAFINA DAUTI-"Pse po ik prej meje" keshtu qe ajo kenge nuk ishte e Adelina Ismailit por e Dafina Dautit. Ne linkun e meposhte mund te degjoni kenget e Dafina Dautit dhe e vertetoni edhe vete qe me te vertet kenga Shume mire do te ishte qe ne kemi menduar se titullohet ashtu e kendon Dafina Dauti dhe kenga titullohet Pse po ik prej meje.


  Ja ketu eshte kjo muzik


  _________________
  █║▌│█│║▌║││█║▌║█
  E   S.H.T.R.E.J.N.T.Ė

  █║▌│█│║▌║││█║▌│║║█║│█
  N.U.K    B.L.I.H.E.M     D.O.T
  avatar
  DINAKET
  Anetar i sapoardhur
  Anetar i sapoardhur

  Numri i postimeve : 4
  Vendi : franca
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: Dafina Dauti ngritet ne TOP-LISTAT

  Mesazh nga DINAKET prej 19/10/2007, 11:05

  KISSS JUVEEE :ui:


  DAFINA DAUTI
  Tjeter Keng nga Dafina Dauti
  kliko ketu

   Ora ėshtė 16/7/2018, 04:38