Tre fjale, dy buzeqeshje e nje veshtrim

  Share
  avatar
  Erisel
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 689
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Tre fjale, dy buzeqeshje e nje veshtrim

  Mesazh nga Erisel prej 3/11/2007, 09:47

  Hera e fundit ėshtė edhe mė e bukura.
  Ndoshta ngaqė e kujtoj me mirė
  Ose kesaj here pata me tepėr dėshirė
  dhe ti mė kėnaqe deri nė delir

  Orgazma mė e bukur eshte ajo cerebrale
  ne tė dy pėrjetojmė kėtė kėnaqėsi fatale
  Ti je ajo qe gjithnjė mė ke munguar
  dhe kete se kisha kuptuar
  Sepse kaq shume, nuk qeshe kurre i dashuruar

  Kjo dashuri nuk ėshtė vetėm ndjenjė totale
  por edhe orgazmė cerebrale.
  pranė teje ēdo gje shkėlqen
  dhe asgjė nuk mė zhgenjen

  Pasi te tjerat qenė vetėm virtuale, ose tepėr reale
  ndėrsa ti je krejt dashnore gjeniale :hart:
  -- --
  Vjen nje dite kur te dobėsohet dėshira per spektakel, stile, dhe instikti i "gjuetise" bie.
  Ne mungesė tė kėtyre gjėrave, dikush pas shumė humbjesh e fitoresh tė vogla, pėrgatit goditjen e madhe. E krijon pa shumė strategji e mė tepėr pėrvojė.

  Magjia e pėrvojes ėshtė e papėrballueshme. Ai me tre fjale te medha, dy buzeqeshje te embla dhe nje shikim joshes e vendos femren me shpatulla pas muri.
  Nuk i krijon enkas ato fjalė e gjeste shpartalluese. Ato i dalin krejt natyrshėm pa asnjė sforcim.
  Dhe kur ajo nuk i dorėzohėt nė kėtė menyre, nga pėrvoja ai e kupton qė ėshtė kot muhabeti.
  Ai e harron atė dhe kėrkon femrėn tjetėr, por pikėrisht ajo qė nuk ju dorėzua para nje jave me tre fjale, dy buzėqeshje e nje shikim, i shkon nga mbrapa djalit per tre muaj rrjesht duke i vėshtiresuar njohjen me vajza mė tė gatshme.

  E dikur lodhesh me orgazma shtazore, tashti kėrkon diēka mė madhėshtore. :baci:

  Kėrkon orgazmėn cerebrale, tė cilėn ende nuk e ke perjetuar.
  Nė momentin qė truri i shkrihet nė kėnaqėsi dhe shpirti i bie nė qetėsi Ai e kupton qė kėtė lloj kėnaqėsie nuk ta shkaktojne as buzet e bukura, as gjoksi apo vithet marramendese.
  Eshtė kėnaqesia qė vetėm njeriu i mirė mund te ta dhuroj me bujari e mirekuptim.
  Prandaj e kupton qe ato kryeveprat erotike tė sė kaluares mundet edhe tė tė duken si zhgaravina perballė asaj qė ke zgjedhur, paēka se ajo nuk ėshtė me e bukur sesa tė tjerat.
  Megjithatė ai falenderon te kaluaren kaotike, pasi pa eksperiencėn e tė kaluares asnjė rrugė nuk do e kishte gjetur dot. Madje as atė vajzen qė me shumė durim e mirėsi e lejoj te bėnte ē'ka te donte, e bindur qė ai do kthehej tek ajo. Pėrgjithmonė!
  Ai del nga shtepia per tė blerė nje buqete me lule. Shkruan nje biletė dhe ja bashkėnjgjit buqetės.

  Per Ty princesha ime e embel ! Te dashuroj shume!
  I yti pergjithmone!
  Erisel
  avatar
  Erisel
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 689
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default e-book falas

  Mesazh nga Erisel prej 3/11/2007, 09:50

  Nga i njejti autor edhe ky e-book. Shkarkohet falas Ketu
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Tre fjale, dy buzeqeshje e nje veshtrim

  Mesazh nga triniti prej 5/11/2007, 13:45

  woooow woooow woooooow :D:D:D

  dua edhe une nje keshtu qe te me dhuroj lule SadSadSad
  avatar
  **GISHTEZA**
  Founder & Administratore

  Numri i postimeve : 3718
  Vendi : andej ,kendej
  Data e rregjistrimit : 27/05/2007

  default Re: Tre fjale, dy buzeqeshje e nje veshtrim

  Mesazh nga **GISHTEZA** prej 5/11/2007, 15:40

  eshte i pakapshem ky mi i di pikat e dobeta ku jane


  _________________
  █║▌│█│║▌║││█║▌║█
  E   S.H.T.R.E.J.N.T.Ė

  █║▌│█│║▌║││█║▌│║║█║│█
  N.U.K    B.L.I.H.E.M     D.O.T
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Tre fjale, dy buzeqeshje e nje veshtrim

  Mesazh nga triniti prej 6/11/2007, 14:03

  po mir mi motra me pikat e mia ca do ky se mora vesh une :D:D:D :pool:
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Tre fjale, dy buzeqeshje e nje veshtrim

  Mesazh nga MiLaN prej 6/11/2007, 19:44

  hahahahhahahahahahahhaa ti ze une presjet meqe pikat i ka zene ky mi o trinto hahahahhaa
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Tre fjale, dy buzeqeshje e nje veshtrim

  Mesazh nga triniti prej 9/11/2007, 14:16

  hahahahhaah po hajde mo kina :D:D:D u pa puna :P:P:P
  ti me dhuro nje makine pra :D:D:D
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Tre fjale, dy buzeqeshje e nje veshtrim

  Mesazh nga MiLaN prej 9/11/2007, 20:38

  wow... nje makine per nje presje... ca u be ktu re u liru e...
  nuk e du... po pres radhen per pikat hahahhahahahahahhaha
  avatar
  Erisel
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 689
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: Tre fjale, dy buzeqeshje e nje veshtrim

  Mesazh nga Erisel prej 10/11/2007, 05:26

  Po makine urgjentisht :D :D .

  Une shpetova edhe kesaj here me nje tufe me lule :lule: hahahaha.


  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Tre fjale, dy buzeqeshje e nje veshtrim

  Mesazh nga MiLaN prej 13/11/2007, 20:48

  hahahhahahahaha e re e shpetove ti me nje tufe lule...
  po une si tja bej... kush pret sa ti thahen lulet qe i dhurove ti :D:D
  avatar
  Erisel
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 689
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: Tre fjale, dy buzeqeshje e nje veshtrim

  Mesazh nga Erisel prej 14/11/2007, 10:42

  Kina, vellai im. do thahen lulet. Gjithēka eshte e perkohshme , edhe makinat prishen edhe lulet thahen:)))
  Nderkohe shiko ndonje "lule" tjeter. Ku ta dish? Mund te jete edhe me pak e vyshkur sesa Trini ..... hahahaha.
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Tre fjale, dy buzeqeshje e nje veshtrim

  Mesazh nga MiLaN prej 14/11/2007, 18:06

  hahahahhahahahahhahahahhahaha jo re jo se te vyshkurat na ngjiten vete neper kembe... po kerkojme kto "lule mos me prek" hahahhahahaha
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Tre fjale, dy buzeqeshje e nje veshtrim

  Mesazh nga triniti prej 15/11/2007, 11:24

  e vyshkur????
  une jam ne lule te lulezimit mo
  avatar
  Erisel
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 689
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: Tre fjale, dy buzeqeshje e nje veshtrim

  Mesazh nga Erisel prej 15/11/2007, 15:40

  Triniti, une e di qe ti je ne kulmin e lulezimit, por ē'ti them kinezit??

  Per ty Triniti keto vargje sepse e teprova kur thashe e Vyshkur: "pranė teje ēdo gje shkėlqen
  dhe asgjė nuk mė zhgenjen "


  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Tre fjale, dy buzeqeshje e nje veshtrim

  Mesazh nga MiLaN prej 17/11/2007, 20:53

  hahahahhahahahahhahaha trinto e di moj e di... po dhelpra nuk i kapte dot rrushte dhe tha nuk jane pjekur... kshu jam bere dhe une Sad
  avatar
  Erisel
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 689
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: Tre fjale, dy buzeqeshje e nje veshtrim

  Mesazh nga Erisel prej 28/11/2007, 12:29

  Kina, por mos ki merak ti se une s'kam ndermend te te grabis "Lulen" Triniti. Ne fund te fundit une "lule" te bukura kam patur plot dhe nje me teper apo me pak s'me ndryshon asgje. :D

  ēuditerisht shkrimi im me lart "Tre fjale, dy buzqeshje e nje veshtrim " i dedikohet femres qe une dashuroj dhe jo ēdo femre, por secila nga vajzat do te donte te ishte Princesha e ketij shkrimi. Nuk te dukem i talentuar ??? WoW!! hahahaha
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: Tre fjale, dy buzeqeshje e nje veshtrim

  Mesazh nga kiss_today prej 28/11/2007, 19:25

  hahahahaha komplimente per modestine Erisel :P
  avatar
  Erisel
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 689
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: Tre fjale, dy buzeqeshje e nje veshtrim

  Mesazh nga Erisel prej 4/12/2007, 10:07

  FLM Kiss ! Embarassed
  Edhe shume modesti e tepruar eshte shenje dobesie dhe pasigurie, mendoj.
  Kiss_today ! Ki besim tek vetvetja ! lol!
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Tre fjale, dy buzeqeshje e nje veshtrim

  Mesazh nga triniti prej 4/12/2007, 15:30

  ne fakt erisel me kete qe sapo the tregon qe je i dobet dhe i pasigurt???? :pool:
  avatar
  Erisel
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 689
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: Tre fjale, dy buzeqeshje e nje veshtrim

  Mesazh nga Erisel prej 5/12/2007, 10:44

  Ne fakt Triniti eshte e kunderta.
  avatar
  kecka
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 192
  Mosha : 39
  Vendi : as vete nuk e di
  Puna : kecke
  Data e rregjistrimit : 10/06/2007

  default Re: Tre fjale, dy buzeqeshje e nje veshtrim

  Mesazh nga kecka prej 29/12/2007, 01:47

  une jo erisel
  jo princesha po as komshia e ketij shkrimi sdo t'doja te isha
  avatar
  Erisel
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 689
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: Tre fjale, dy buzeqeshje e nje veshtrim

  Mesazh nga Erisel prej 29/12/2007, 14:45

  ok kecka, nuk po te detyron askush.
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Tre fjale, dy buzeqeshje e nje veshtrim

  Mesazh nga MiLaN prej 30/12/2007, 16:39

  hahahhahaha kecke qenke tmerruar moj :D:D:D
  avatar
  kecka
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 192
  Mosha : 39
  Vendi : as vete nuk e di
  Puna : kecke
  Data e rregjistrimit : 10/06/2007

  default Re: Tre fjale, dy buzeqeshje e nje veshtrim

  Mesazh nga kecka prej 31/12/2007, 00:18

  kinez ne fakt nuk tmerrohem shpejt une.

  erisel ku e lexove ti qe shkruajta fjalen detyrim une?
  thjesht dhash mendimin tim, apo nuk replikon per te diskutuar ti?
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Tre fjale, dy buzeqeshje e nje veshtrim

  Mesazh nga MiLaN prej 31/12/2007, 15:41

  hahahhahaha kecke qenke me keq akoma :D:D:D

  Sponsored content

  default Re: Tre fjale, dy buzeqeshje e nje veshtrim

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 22/5/2018, 09:48