Tre fjale, dy buzeqeshje e nje veshtrim

  Share
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Tre fjale, dy buzeqeshje e nje veshtrim

  Mesazh nga triniti prej 1/1/2008, 22:34

  kecke moj kecke...kecke si nicku qenke :D:D:D
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Tre fjale, dy buzeqeshje e nje veshtrim

  Mesazh nga MiLaN prej 2/1/2008, 19:45

  hahhahahahah ca nicku mi... kjo qenka akrep
  avatar
  Erisel
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 689
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: Tre fjale, dy buzeqeshje e nje veshtrim

  Mesazh nga Erisel prej 10/1/2008, 19:41

  :D :ui:

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: Tre fjale, dy buzeqeshje e nje veshtrim

  Mesazh nga Vizitor prej 2/10/2008, 08:01

  :hart: :luv:

  Sponsored content

  default Re: Tre fjale, dy buzeqeshje e nje veshtrim

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 21/5/2018, 07:02