1 veze + 2 telefona celulare

  Share

  Vizitor
  Vizitor

  default 1 veze + 2 telefona celulare

  Mesazh nga Vizitor prej 14/11/2007, 18:39  1 veze + 2 telefona celulare
  Aktivizuam nje telefonate midis dy telefonave per 65 minuta dhe vezhguam resultatet:
  Gjate 15 minutave te para nuk pati asnje resultat te dukshem.
  25 minuta me pas veza filloi te ngrohej.
  45 minuta me vone veza ishte nxehur.
  65 minuta me pas veza kishte arritur piken e valimit(veza kishte filluar te zjente)!
  Perfundim: Rrezatimi radioaltiv i telefonave celulare ka fuqine te modifikoje PROTEINAT e vezes. Imagjinoni se cfare mund ti beje ky rrezatim proteinave te trurit njerezor gjate telefonatave te gjata.

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: 1 veze + 2 telefona celulare

  Mesazh nga Vizitor prej 14/11/2007, 18:39

  Pyetja cfare demtimi i jep kjo njerzeve???????????
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: 1 veze + 2 telefona celulare

  Mesazh nga MiLaN prej 14/11/2007, 18:55

  eshte e vertete kjo, lona ?
  nese po... atehere duhet ti hedhim telefonat Sad

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: 1 veze + 2 telefona celulare

  Mesazh nga Vizitor prej 14/11/2007, 18:56

  po nuk e di se sa po mu duk interesante ta vija
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: 1 veze + 2 telefona celulare

  Mesazh nga kiss_today prej 15/11/2007, 10:47

  Interesante vertet Lona. Por thuaj shyqyr qe s'kemi aq leke per te bere telefonata te gjata :P :P
  avatar
  **GISHTEZA**
  Founder & Administratore

  Numri i postimeve : 3718
  Vendi : andej ,kendej
  Data e rregjistrimit : 27/05/2007

  default Re: 1 veze + 2 telefona celulare

  Mesazh nga **GISHTEZA** prej 15/11/2007, 14:11

  ha shume interesante lona kjo


  _________________
  █║▌│█│║▌║││█║▌║█
  E   S.H.T.R.E.J.N.T.Ė

  █║▌│█│║▌║││█║▌│║║█║│█
  N.U.K    B.L.I.H.E.M     D.O.T
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: 1 veze + 2 telefona celulare

  Mesazh nga triniti prej 15/11/2007, 14:51

  motra ka bere frengu telefona me kontrat mi :D:D:D
  dmth si i bie keshtu...mua me eshte bere truri omlete :D:D:D

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: 1 veze + 2 telefona celulare

  Mesazh nga Vizitor prej 15/11/2007, 15:15

  ha vertet mi
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: 1 veze + 2 telefona celulare

  Mesazh nga MiLaN prej 18/11/2007, 12:56

  hahahahhahahahaha une e kam hedh tel sa per dijeni...
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: 1 veze + 2 telefona celulare

  Mesazh nga kiss_today prej 18/11/2007, 12:58

  Pse je pa telefon ti kinezi tani ? os me thuaj qe e hodhe pasi lexove kuriozitetin e Lones per celularet :P
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: 1 veze + 2 telefona celulare

  Mesazh nga MiLaN prej 18/11/2007, 13:02

  ne fakt pas kesaj e kam hedh... po jo se ishte kjo arsyeja kryesore... kam vene re se nuk ka cme duhet me... prandaj

  Sponsored content

  default Re: 1 veze + 2 telefona celulare

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 21/7/2018, 00:22