Kush i vodhi ...

  Share

  Vizitor
  Vizitor

  default Kush i vodhi ...

  Mesazh nga Vizitor prej 1/6/2007, 12:11

  O milet ngjoni e mani vesh ...
  Kush prej jush gjen se kush i vodhi breket e Kicit (qenit tim dmth).
  Fiton te drejten te kerkoje gjithcka i do e bardha zemer...
  Se ne fund te fundit ato te reja ishin vec dy arna kishin...
  PRES INFO TE SAKTA DHE MBI TE GJITHA ME FAKTE...
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Kush i vodhi ...

  Mesazh nga triniti prej 1/6/2007, 15:19

  hahahahahahaha
  me sa mora vesh une i kishte harru ke kasollja e te dashures te dites se marte, nga nxitimi i madh qe kishte sepse e mori ajo e dites se merkure ne tel dhe i tha qe kishte nevoj ta takonte me njehere :D:D:D

   Ora ėshtė 21/7/2018, 00:18