pse mė le

  Share
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  shok Re: pse mė le

  Mesazh nga MiLaN prej 30/11/2007, 21:23

  maca ty te lexova
  sic me the ti veprova
  tek vajza me vrap vrapova
  dhe i thashe qe e dashurova

  po qe thoni ju, mire qe shkova
  u nisa per te ajo, rrugen ngaterrova
  vajzen dhe veten shkaterrova
  sepse larg saj vajta emigrova Sad

  vazhdoje maca...
  kiss ti e njeh pak a shume kete histori :)
  avatar
  maca
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 453
  Mosha : 28
  Vendi : macedonia --shkup
  Data e rregjistrimit : 20/11/2007

  shok Re: pse mė le

  Mesazh nga maca prej 30/11/2007, 21:33

  po si mor emigrove
  vajzen dhe veten shkatrove
  po nese tek ju ka dashuri
  nuk ka lidhje ajo largesi
  ti dhe vajza kontaktoni
  keni then njeri tjetrit se e dashuroni??
  po nese kthekesh prap
  tek vajza ti te shkosh me vrap
  se mbas nje eresire ka nje drit
  emigrove larg ti o shpirt
  mos u deshpro per at qe do
  vajza e di qe ti e don?
  po qte tha kur i shprehe dashuri
  ta ktheu ashtu sikur ti
  e pranoj se te do
  apo vetem ashtu mendon
  nese ne dy persona ka dashuri
  nuk pengon nje largesi
  sepse nje dit do te vij
  dhe ti dot jesh ne shqiperi
  do ti shprehesh dashuri
  dhe dot keni lumturi
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  shok Re: pse mė le

  Mesazh nga shaban cakolli prej 30/11/2007, 22:05

  kur shkoi djali ne kurbet
  vasha ne pritje u tret
  prit vasha,prit djali
  sikur gacė i digjte malli
  flakė nga koka,deri te thembra
  dashuria rron te zemra
  kur nga vasha,ndahet larg
  vet rri jashtė ėndėrren nė prag
  zemra i digjet sikur urnė
  pėr tė dashuren ka mall shumė
  gufon zemra malli djeg
  dita i bėhet njėqind vjet.
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  shok Re: pse mė le

  Mesazh nga MiLaN prej 2/12/2007, 10:35

  wow maca je njesh lali... :puc:
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  shok Re: pse mė le

  Mesazh nga MiLaN prej 2/12/2007, 10:36

  po menohem edhe pak
  qe pizine ta vazhdoj prape
  po ti maca ki durim
  dhe vazhdoje vargun tim :D:D
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  shok Re: pse mė le

  Mesazh nga kiss_today prej 4/12/2007, 10:05

  maca ta tregoj une vazhdimin e historise se kinezit ( ndersa mendohet ai ) ...
  Ai djali ne emigrim kur shkoi
  Te gjuaj te tjera vajza filloi
  Vajza shume u merzit nga kjo
  mendoi: Ja vlen me AI apo jo???....
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  shok Re: pse mė le

  Mesazh nga shaban cakolli prej 4/12/2007, 10:29

  kinez tė ēmojmė pėr mik
  por duhesh tė mėsosh mirė shqip
  kujdes nė drejt shkrim
  me kinezishten mos bėjė ngatėrrim
  nė shqipe miku im
  kur shkruan poezinė
  njė shkronjė e ngatėrron ti
  nuk shkruhet pizi
  por lum miku,poezi
  ka rrezik kinezisht ndonjė ditė
  poezinė shqipe tė na e bėsh picė!

  Andaj kujdes pra
  se ne dy nuk biem n“bela
  bashkėpunojmė me ngapak shaka.
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  shok Re: pse mė le

  Mesazh nga triniti prej 4/12/2007, 15:39

  hahhahaahha sa bukur ka mare kjo tema :D:D:D

  maca komplimenta :D:D:D
  avatar
  maca
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 453
  Mosha : 28
  Vendi : macedonia --shkup
  Data e rregjistrimit : 20/11/2007

  shok Re: pse mė le

  Mesazh nga maca prej 4/12/2007, 19:46

  nese e vertet na qenka kjo
  po qfar kerkon kinez me tek ajo
  nese ngjuj tjera vajzave ju bjen
  e mer njeren tjetren e len
  vajza te pretme mallengjim
  mendon se je i njejti dhe ne mergim
  benu i realt e trego te veteten
  e don vajzen apo ndonje tjeter
  sepse vajza po te pret
  por pritje e madhe do ta vret
  nese keshtu ti vazhdon
  ajo dashuri e vajzes ne urejtje dot perfundon
  avatar
  maca
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 453
  Mosha : 28
  Vendi : macedonia --shkup
  Data e rregjistrimit : 20/11/2007

  shok Re: pse mė le

  Mesazh nga maca prej 4/12/2007, 19:47

  faleminderit triniti po pse spo na bashkangjitesh ?? ahahah
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  shok Re: pse mė le

  Mesazh nga MiLaN prej 7/12/2007, 18:03

  Kiss ti e di qe asgje nuk eshte e vertete
  emigrimi dashurine per ate gocen kurre nuk mund ta trete
  ti e di qe une gocen me shume se gjithcka e dua
  dhe qe nje zot e di sa deshire te jem prane saj kam... por nuk varet vetem nga mua Sad
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  shok Re: pse mė le

  Mesazh nga triniti prej 7/12/2007, 23:12

  maca do ju bashkangjitem edhe une mi :D:D:D
  po sqenkam per pizi sonte SadSadSad
  jam pakez e lodhur
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  shok Re: pse mė le

  Mesazh nga MiLaN prej 8/12/2007, 20:31

  as une Sad
  avatar
  maca
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 453
  Mosha : 28
  Vendi : macedonia --shkup
  Data e rregjistrimit : 20/11/2007

  shok Re: pse mė le

  Mesazh nga maca prej 8/12/2007, 22:30

  ok kur te jeni te dy ne disponim shenoni ahahah
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  shok Re: pse mė le

  Mesazh nga MiLaN prej 10/12/2007, 19:01

  ncuq... keq puna Sad
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  shok Re: pse mė le

  Mesazh nga kiss_today prej 11/12/2007, 11:44

  po afrohu o kinezi afrohu, apo ke frike se tundohesh ???? :twisted:
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  shok Re: pse mė le

  Mesazh nga triniti prej 11/12/2007, 13:38

  te lash se me zhgenjeve...
  te lash se besim ke une theve.
  te lash se te vazhdonim keshtu ishte e kote
  nje ne hene...e tjetri ne toke :D:D:D
  avatar
  maca
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 453
  Mosha : 28
  Vendi : macedonia --shkup
  Data e rregjistrimit : 20/11/2007

  shok Re: pse mė le

  Mesazh nga maca prej 11/12/2007, 16:36

  te lash se ti me par me le
  te lash se ne zemren time me nuk je
  shko tek tjetra se po te pret
  shko tani e mos e le vet
  ti ne zemren time hape nje var
  un vetem nuk do te hy edhe ty do te mar
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  shok Re: pse mė le

  Mesazh nga MiLaN prej 11/12/2007, 19:14

  wow ca jane keto shenja pesimizmi o goca
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  shok Re: pse mė le

  Mesazh nga triniti prej 15/12/2007, 00:26

  kinezi kot per tangerllik skishim ca benim :D:D:D
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  shok Re: pse mė le

  Mesazh nga MiLaN prej 16/12/2007, 20:39

  kitho erdha une po ncncn asgje Sad
  hahahahhaha trinto po kot per tangerllik vinit ndonje gje tjeter me mire hahahahahhaa
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  shok Re: pse mė le

  Mesazh nga kiss_today prej 18/12/2007, 21:01

  Erdha dhe une kinezi, po ehe ncncnc s'qenke
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  shok Re: pse mė le

  Mesazh nga MiLaN prej 19/12/2007, 18:51

  ja ku jam une kitho po nuk po te shoh... Sad
  avatar
  kecka
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 192
  Mosha : 39
  Vendi : as vete nuk e di
  Puna : kecke
  Data e rregjistrimit : 10/06/2007

  shok Re: pse mė le

  Mesazh nga kecka prej 29/12/2007, 01:42

  ver syze kinez si dihet te ndihmojne

  kush la ke ketu?
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  shok Re: pse mė le

  Mesazh nga MiLaN prej 29/12/2007, 19:05

  kecke e cuditshme se ty te shoh une :D

  ate te fundit nuk e mora vesh :D:D

  Sponsored content

  shok Re: pse mė le

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 21/5/2018, 07:19